20pcs 2020 на ЕУ-Европски Стандард Алуминиумски Делови 17*20MM Агол е Фитинг Седиште L конектор

20pcs 2020 на ЕУ-Европски Стандард Алуминиумски Делови 17*20MM Агол е Фитинг Седиште L конектор

DEN 552.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


(L=17mm),(T/W=3мм),(T1=за 2mm),(H=20mm)
(D=за 5.8 мм),(C=за 6mm),(W1=за 3.6 мм)
Пакет листата :
20pcs

Број На Модел На: 2020 на ЕУ
Бренд Име: ZANYAPTR
Тип На Објект: Стапка(Поддршка)

Најдобри предлози во категоријата

LMK13UU 13mmx23mmx32mm 13mm имајќи плоштадот страната топката имајќи буш за 13mm род оска cnc diy 1pcs Обновено Попусти
LMK13UU 13mmx23mmx32mm 13mm имајќи плоштадот страната топката имајќи буш за 13mm род оска cnc diy 1pcs

Негативни повратни информации не реши ништо.Тип : LMK answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе

DEN 62.00 62.40
2 парчиња Anet Должина 600mm T8 Доведе Завртка/Тема Род доведе 8мм Кол 8ММ Теренот 2mm Бакар Ореви за повеќето Prusa I3 3D печатач&CNC Обновено Попусти
3D Печатач Химера E3D V6 2 во 1 од екструдер Алуминиумска глава за печатење 0.4 mm 1.75 mm филамент топлина блок + топлина мијалник екструдер Обновено Попусти
SWMAKER 4pcs Reprap 3D печатач 200/220/300/400mm керамички влакна изолација памук Загрева Кревет Блок Изолација Памук 2mm thicknes Обновено Попусти
Anet A6 12864 LCD Smart Екран Контролер Модул со Кабел за 3d печатач A6 E10 РАМПИ 1.4 Arduino делови Обновено Попусти
Anet A6 12864 LCD Smart Екран Контролер Модул со Кабел за 3d печатач A6 E10 РАМПИ 1.4 Arduino делови

Anet A6 12864 LCD Smart Екран Контролер Модул со Кабел за 3d печатач A6 E10 РАМПИ 1.4 Arduino деловиКарактеристики : 12864 LCD sma

DEN 820.00 863.52
Линеарни Железнички Слајд 3D печатач Делта Kossel MGN12H 300/400/450 мм Линеарна Водич за ANYCUBIC 3d печатач X Y Z оската делови Обновено Попусти
До 2015 wanhao топката завртка 72cm за D5S, Z оската висока qulity топла продажба Обновено
До 2015 wanhao топката завртка 72cm за D5S, Z оската висока qulity топла продажба

До 2015 wanhao топката завртка 72cm за D5 S, Z оската висока qulity топла продажбаD5 S топката завртка 72cm, Z оската.Овој

DEN 4128.00
2 парчиња/4pcs SCS8UU 8мм Линеарна Топката Имајќи Линеарно Движење Имајќи го Лизгачот За CNC DIY 3d печатач делови Обновено Попусти
2 парчиња/4pcs SCS8UU 8мм Линеарна Топката Имајќи Линеарно Движење Имајќи го Лизгачот За CNC DIY 3d печатач делови

Информација За Производот : Главни делови : Алуминиум домување + LM .UU линеарна топката лежиштаГлавната п

DEN 319.00 335.52
10M/многу СТП со Челик Core GT2 Појас Црна Боја 2GT Времето Појас 6mm Ширина 10M Пакет за 3d печатач Бесплатен Превозот Обновено Попусти
10PCS 10мм x 30m Висока Температура Отпорни лента Топлина посветен Лента Топлина Лента за 3D Печатач Брза Печатач Создателот / Reprap Лента Обновено Попусти
Funssor 1.75/3мм М3 effector hotend комплет со Индуктивен Сензор авто израмнување за Делта Kossel Мини 3D печатач Effector Обновено Попусти
Funssor 1.75/3мм М3 effector hotend комплет со Индуктивен Сензор авто израмнување за Делта Kossel Мини 3D печатач Effector

Ве молиме бидете сигурни дека сте со намера да се купи или да се во можност да ја плати во наведениот пер

DEN 1368.00 1439.52
12V 20A 180W Прекинувач за Напојување Возачот За LED Светло Лента адаптер 3D Печатач Reprap Mendel Prusa 3d печатач делови додатоци Обновено Попусти
3d печатач делови LMK10UU 10mmx19mmx29mm 10мм имајќи плоштадот страната топката имајќи буш за 10мм род оска cnc diy 1pcs Обновено Попусти
10mmx19mmx55mm LMK10LUU плоштадот страната долго линеарна топката имајќи за 10мм род круг вратило cnc имајќи 1pcs Обновено Попусти
10mmx19mmx55mm LMK10LUU плоштадот страната долго линеарна топката имајќи за 10мм род круг вратило cnc имајќи 1pcs

Се враќа Политика 100% Враќање Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од

DEN 83.00 83.04
Anet 3d печатач Делови 3pcs/многу 1.7 m 6mm Ширина GT2 Времето Појас Влакна Засилен Гума тензија појас За Reprap Prusa i3 A8 A6 Обновено Попусти
4pcs Висок Квалитет на 3D Печатач Истиснување Тркала Посебни Месинг Истиснување тркала 26 Заб Опрема за Екструдер filaments Обновено Попусти
3D печатач дел UM2 далечински екструдер пластични фидер Ultimaker 2 Продолжен Лизгачки Блок за Вбризгување на Лизгачот за 1.75/3.0 mm filaments Обновено Попусти
8mmx15mmx45mm LMK8LUU плоштадот страната долго линеарна топката имајќи за 8мм род круг вратило cnc имајќи 1pcs Обновено Попусти
8mmx15mmx45mm LMK8LUU плоштадот страната долго линеарна топката имајќи за 8мм род круг вратило cnc имајќи 1pcs

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да зам

DEN 67.68
2060 алуминиумски истиснување профил европскиот стандард должина 600mm алуминиумски профил workbench 1pcs Обновено
2060 алуминиумски истиснување профил европскиот стандард должина 600mm алуминиумски профил workbench 1pcs

Па се чувствуваат слободни да контакт.Повратни информацииОткако ќе го потврдите вашата објектот, ве мо

DEN 172.80
Dual Z оската надградба поставите делови за HE3D EI3 3d печатач Обновено
Dual Z оската надградба поставите делови за HE3D EI3 3d печатач

dual Z оската надградба поставите делови за h E3 D EI3 3d печатачлистата на пакет1 мотор 1piece2 долго моторни жици

DEN 1680.00
4Pcs OD 8мм х 200/300/400/500mm Цилиндар Лагер Железнички Линеарна Вратило Оптичка Оска За 3D Печатач И CNC Обновено Попусти
4Pcs OD 8мм х 200/300/400/500mm Цилиндар Лагер Железнички Линеарна Вратило Оптичка Оска За 3D Печатач И CNC

Линеарна оска во автоматска ротација уред има широкосе користат, како што се индустриски роботи, автома

DEN 488.00 513.60
wanhao D5S Мини топката завртка 36cm, Z оската висок квалитет Обновено
wanhao D5S Мини топката завртка 36cm, Z оската висок квалитет

Wanhao D5 S Мини топката завртка 36cm, Z оската висок квалитетD5 S топката завртка 36cm, Z оската.Овој дел Не се сост

DEN 3120.00
16mmx28mmx70mm LMK16LUU плоштадот страната долго линеарна топката имајќи за 16mm род круг вратило cnc имајќи 1pcs Обновено
16mmx28mmx70mm LMK16LUU плоштадот страната долго линеарна топката имајќи за 16mm род круг вратило cnc имајќи 1pcs

Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.Услови за Продажба н

DEN 120.00
LMF10LUU 10mmx19mmx55mm круг страната долго линеарна топката имајќи за 10мм род круг вратило cnc имајќи 1pcs Обновено Попусти
LMF10LUU 10mmx19mmx55mm круг страната долго линеарна топката имајќи за 10мм род круг вратило cnc имајќи 1pcs

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор Па се чувствуваат слободни да контакт.Се враќа Политик

DEN 72.96
SCS8UU 8мм Линеарна Топката Имајќи Линеарно Движење Имајќи го Лизгачот За CNC Обновено Попусти
SCS8UU 8мм Линеарна Топката Имајќи Линеарно Движење Имајќи го Лизгачот За CNC

Карактеристики : Име : Линеарна ИмајќиСпецификација : SCS8 UUПакување Листа : 1pc линеарна имајќи

DEN 228.00 239.52
Geeetech I3 Про Б 3D Печатач за на доградба на Акрилни Рамка Најновите Reprap Prusa DIY Комплет Машина Висока Прецизност Impressora LCD Обновено Попусти
6pcs/многу 3D Печатач Жешка Глава PC4-M6 Фитинг Конектори за OD 4mm Ptfe Цевка M6 6mm Конектор Екструдер Храна за 3мм Филамент Обновено Попусти
1Pc 3 во 1 Осигурач Напојување Приклучок За Makerbot Ultimaker 15A Обновено
1Pc 3 во 1 Осигурач Напојување Приклучок За Makerbot Ultimaker 15A

Вклучува : структура содржи вовед tripod прекинувач, осигурувачот носителот, ЏекЗа : ultimaker makerbot 3d печатач де

DEN 90.24
3D печатач hotend двојна истиснување компатибилен со E3D V6 2-во-2-out екструдер со алатка и фан thermocouple Обновено Попусти
3D печатач hotend двојна истиснување компатибилен со E3D V6 2-во-2-out екструдер со алатка и фан thermocouple

Ако имате било какви посебни барање за прогласи вредност pls ве молиме контактирајте со нас Неисправни п

DEN 1413.00 1487.52