XCF04SVOG20C XCF04S TSSOP20 обезбедување на квалитет

XCF04SVOG20C XCF04S TSSOP20 обезбедување на квалитет

5 %

DEN 125.00

DEN 132.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


1. Ние не секој трговија со искреност. Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена. 2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност понекогаш. Различни суфикси, пакети или брендови на IC се во различни цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж. 3. Ако имате голем број на нарачки,ве Молиме контактирајте со нас да се преговара за цената 4.По приемот на стоката,Ако тоа е наша грешка,Ние ќе го поправи нашите грешки,ве Молиме контактирајте со нас пред да поднесе спорови. 5. Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. 6. Ако постојат многу модели на линкот, ве молиме забелешка на објектот Бр. треба по уплатата.

Тип: Регулатор На Напон
Број На Модел На: Како наслов
Бренд Име: MLLSE
Напон: Стандард
Моќ Дисипација: Стандард
Температурата На Работа: Стандард
Состојба: Нови
Примена: IC

Најдобри предлози во категоријата

1pcs 3S 30A Max Li-ion Литиум Батерија 18650 Држачи за Заштита Одбор 12.6 V PCB BMS Батерии Заштита Модул Обновено Попусти
1pcs 3S 30A Max Li-ion Литиум Батерија 18650 Држачи за Заштита Одбор 12.6 V PCB BMS Батерии Заштита Модул

Со автоматско активирање, заштита услови за автоматски врати по реставрација на заштита, нема држачи за

DEN 111.00 168.00
500pcs 0603 (1608) Портокалова SMD LED Чип Крушка Светилка Површината Планината SMT Мушка Ултра Емитуваат Светлина Диоди LED DIY Пракса Обновено Попусти
500pcs 0603 (1608) Жолта Зелена LED Чип СМД Крушка Светилка Површината Планината SMT Мушка Ултра Емитуваат Светлина Диоди LED DIY Обновено Попусти
XL6009 DC-DC прилагодливи зголеми модул 5-32V литри 5-55V со дигитален дисплеј Дигитален дисплеј Обновено
XL6009 DC-DC прилагодливи зголеми модул 5-32V литри 5-55V со дигитален дисплеј Дигитален дисплеј

answer : ___________________________ note : модул на програмата има две overpressure аларм поени 1 "текст максимален напон аларм т

DEN 133.44
Бесплатен Превозот 200pcs/многу LM324N LM324 IC OPAMP ГП 1.2 MHZ 14DIP IC Најдобар квалитет Обновено Попусти
Бесплатен Превозот 200pcs/многу LM324N LM324 IC OPAMP ГП 1.2 MHZ 14DIP IC Најдобар квалитет

Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот...

DEN 669.00 816.00
10PCS NJM2903V JRC2903 TSSOP-8 Обновено Попусти
10PCS NJM2903V JRC2903 TSSOP-8

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 208.00 221.76
Бесплатен превозот MDF11N65B MDF11N65B 11N65 5PCS ДА-220F новиот квалитет е многу добра работа од IC чип Обновено
Бесплатен превозот MDF11N65B MDF11N65B 11N65 5PCS ДА-220F новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

Опис На Производот1 Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување н

DEN 115.20
Топло место 15pcs/многу Нови оригинални P75N02LDG во парк (Логистика може да се песна) Обновено Попусти
Топло место 15pcs/многу Нови оригинални P75N02LDG во парк (Логистика може да се песна)

Ќе плаќаат дополнителна наплата.Hengda Шен Electronics Co Модели и повеќе модели, ве молиме забележете дека не ви

DEN 250.00 271.20
P8255A 8255 обезбедување на квалитет Обновено Попусти
P8255A 8255 обезбедување на квалитет

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

DEN 137.00 144.00