Г-7 G10 адаптер одбор компатибилен G1 G3 G5 ласерски PM2.5 сензор за конверзија

Г-7 G10 адаптер одбор компатибилен G1 G3 G5 ласерски PM2.5 сензор за конверзија

DEN 138.24

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Бренд Име: SZFYDOSH
Состојба: Нови
Тип: Отворен код хардвер
Примена: трансфер одбор
Излез Модел Категорија: Дигитален Сензор
Работи На Принцип: гас сензор

Најдобри предлози во категоријата

Протокол за комуникација Инструмент RS485 Комуникациски Модул Звук Детектор на ниво на Звук Метар Decibel Метар-WST60M Бучава Сензор Обновено Попусти
Електронски Забава Комплет Пакетот со Breadboard Кабел Отпорник, Capacitor, LED, Potentiometer 235 Предмети за arduino Обновено Попусти
Електронски Забава Комплет Пакетот со Breadboard Кабел Отпорник, Capacitor, LED, Potentiometer 235 Предмети за arduino

Електронски Забава Комплет Пакетот со Breadboard Кабел Отпорник, Capacitor, LED, Potentiometer 235 Предмети за arduinoНашиот С

DEN 730.00 912.00
XCF04SVOG20C XCF04S TSSOP20 обезбедување на квалитет Обновено Попусти
XCF04SVOG20C XCF04S TSSOP20 обезбедување на квалитет

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

DEN 125.00 132.00
Топло место 15pcs/многу Нови оригинални P75N02LDG во парк (Логистика може да се песна) Обновено Попусти
Топло место 15pcs/многу Нови оригинални P75N02LDG во парк (Логистика може да се песна)

Ќе плаќаат дополнителна наплата.Hengda Шен Electronics Co Модели и повеќе модели, ве молиме забележете дека не ви

DEN 250.00 271.20
I0-03.. 5pcs TPA3118 PBTL моно дигитален засилувач одбор 1X60W 12V 24V МОЌ AMP Обновено
I0-03.. 5pcs TPA3118 PBTL моно дигитален засилувач одбор 1X60W 12V 24V МОЌ AMP

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕ

DEN 552.00
бесплатен превозот 10PCS 40CPQ060 TO247 најдобар квалитет Обновено
бесплатен превозот 10PCS 40CPQ060 TO247 најдобар квалитет

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡ Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактира

DEN 481.92
500pcs 0603 (1608) Сина LED Чип СМД Крушка Светилка Површината Планината SMT Мушка Ултра Емитуваат Светлина Диоди LED DIY Потенцираат Обновено Попусти
1pcs 3S 30A Max Li-ion Литиум Батерија 18650 Држачи за Заштита Одбор 12.6 V PCB BMS Батерии Заштита Модул Обновено Попусти
1pcs 3S 30A Max Li-ion Литиум Батерија 18650 Држачи за Заштита Одбор 12.6 V PCB BMS Батерии Заштита Модул

Со автоматско активирање, заштита услови за автоматски врати по реставрација на заштита, нема држачи за

DEN 111.00 168.00
бесплатен превозот 10PCS HFA50PA60C HFA50PA60 50PA60C ДА-3P IC најдобар квалитет Обновено
бесплатен превозот 10PCS HFA50PA60C HFA50PA60 50PA60C ДА-3P IC најдобар квалитет

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡ Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактира

DEN 713.28
10pcs/многу ADS1232IPWR TSSOP24 IC ADC 24-БИТНА 10/80SPS 24-TSSOP ADS1232 Обновено
10pcs/многу ADS1232IPWR TSSOP24 IC ADC 24-БИТНА 10/80SPS 24-TSSOP ADS1232

Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 13 дена по плаќање постигне 5~8 не

DEN 768.00
TMS320LF2401AVFA 2401AVFA QFP32 обезбедување на квалитет Обновено Попусти
TMS320LF2401AVFA 2401AVFA QFP32 обезбедување на квалитет

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

DEN 160.00 168.00
TTP229 Канал 16 Дигитални Капацитивни Switch Допир Сензор Модул За Arduino Обновено
TTP229 Канал 16 Дигитални Капацитивни Switch Допир Сензор Модул За Arduino

TTP229 16начин осетлив на допир се префрлат на дигитални допир сензор модулОпис на производот : 1,одборот TTP22

DEN 60.00
10pcs/многу НОВИ IRFP044N IRFP044 ДА-247 Моќ MOSFET(Vdss=60V, Rds(на)=0.028 ohm, Id=57A) Обновено
10pcs/многу НОВИ IRFP044N IRFP044 ДА-247 Моќ MOSFET(Vdss=60V, Rds(на)=0.028 ohm, Id=57A)

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

DEN 426.24
ProtoScrewShield Screwshield V1.0 Проширување на Одборот За Arduino Nano Мега УНО Р3 Бесплатен Превозот Обновено
ProtoScrewShield Screwshield V1.0 Проширување на Одборот За Arduino Nano Мега УНО Р3 Бесплатен Превозот

Оваа Arduino Screw Shield нуди подобро и повеќе изборни наставни начин да го направите да направат прототип и кон

DEN 216.00
XL6009 DC-DC прилагодливи зголеми модул 5-32V литри 5-55V со дигитален дисплеј Дигитален дисплеј Обновено
XL6009 DC-DC прилагодливи зголеми модул 5-32V литри 5-55V со дигитален дисплеј Дигитален дисплеј

answer : ___________________________ note : модул на програмата има две overpressure аларм поени 1 "текст максимален напон аларм т

DEN 133.44
MX29LV640EBTI-70G EN29LV640 обезбедување на квалитет Обновено Попусти
MX29LV640EBTI-70G EN29LV640 обезбедување на квалитет

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

DEN 91.00 96.00
500pcs 0603 (1608) Жолта Зелена LED Чип СМД Крушка Светилка Површината Планината SMT Мушка Ултра Емитуваат Светлина Диоди LED DIY Обновено Попусти
20x Зголемена Око Зголемувачот Очила Loupe Леќа Jeweler Види Поправка LED Светло Обновено Попусти
20x Зголемена Око Зголемувачот Очила Loupe Леќа Jeweler Види Поправка LED Светло

Карактеристики : Очила Тип 20 X Види Поправка Зголемувачот со LED Светло.Тоа е многу неповолно да користите

DEN 160.00 168.00