10pcs/многу НОВИ IRFP044N IRFP044 ДА-247 Моќ MOSFET(Vdss=60V, Rds(на)=0.028 ohm, Id=57A)

10pcs/многу НОВИ IRFP044N IRFP044 ДА-247 Моќ MOSFET(Vdss=60V, Rds(на)=0.028 ohm, Id=57A)

DEN 426.24

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Шенжен Fengshengxin Electronics Co. Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство. Во помош и поддршка на поголемиот дел од клиентите, во жестоката конкуренција на пазарот, корпоративни иновации, постепено се развива во нова област на e-commerce има направено голем развој, и е формирана збир на уникатни управување и работа со систем. Во клиент за управување и продажен менаџмент, има постигнато канцеларија автоматизација. Компанијата информации преку Интернет дека многу од превозникот, интегрирани кола да се справи со промената на пазарот, даде целосна претстава за предностите на високата технологија, за да се обезбедат квалитетни услуги на нашите клиенти.
Компанијата изобилство набавка, испорака брзо, во врската, има добра репутација.

is_customized: Yes
Напон: Меѓународниот стандард
Број На Модел На: IRFP044N
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
Бренд Име: FSXSEMI
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
Состојба: Нови
Тип: IC
Примена: Меѓународниот стандард

Најдобри предлози во категоријата

Топло место 15pcs/многу Нови оригинални P75N02LDG во парк (Логистика може да се песна) Обновено Попусти
Топло место 15pcs/многу Нови оригинални P75N02LDG во парк (Логистика може да се песна)

Ќе плаќаат дополнителна наплата.Hengda Шен Electronics Co Модели и повеќе модели, ве молиме забележете дека не ви

DEN 250.00 271.20
Електронски Забава Комплет Пакетот со Breadboard Кабел Отпорник, Capacitor, LED, Potentiometer 235 Предмети за arduino Обновено Попусти
Електронски Забава Комплет Пакетот со Breadboard Кабел Отпорник, Capacitor, LED, Potentiometer 235 Предмети за arduino

Електронски Забава Комплет Пакетот со Breadboard Кабел Отпорник, Capacitor, LED, Potentiometer 235 Предмети за arduinoНашиот С

DEN 730.00 912.00
MCP23017-E/СП MCP23017 DIP28 обезбедување на квалитет Обновено Попусти
MCP23017-E/СП MCP23017 DIP28 обезбедување на квалитет

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

DEN 68.00 71.04
10PCS NJM2903V JRC2903 TSSOP-8 Обновено Попусти
10PCS NJM2903V JRC2903 TSSOP-8

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

DEN 208.00 221.76
1pcs 3S 30A Max Li-ion Литиум Батерија 18650 Држачи за Заштита Одбор 12.6 V PCB BMS Батерии Заштита Модул Обновено Попусти
1pcs 3S 30A Max Li-ion Литиум Батерија 18650 Држачи за Заштита Одбор 12.6 V PCB BMS Батерии Заштита Модул

Со автоматско активирање, заштита услови за автоматски врати по реставрација на заштита, нема држачи за

DEN 111.00 168.00
P8255A 8255 обезбедување на квалитет Обновено Попусти
P8255A 8255 обезбедување на квалитет

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

DEN 137.00 144.00
MX29LV640EBTI-70G EN29LV640 обезбедување на квалитет Обновено Попусти
MX29LV640EBTI-70G EN29LV640 обезбедување на квалитет

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

DEN 91.00 96.00