Бесплатен Превозот 20pcs/многу M27C2001-10F1 M27C2001 НАТОПИ-32 Нови оригинални IC Во парк!

Бесплатен Превозот 20pcs/многу M27C2001-10F1 M27C2001 НАТОПИ-32 Нови оригинални IC Во парк!

10 %

DEN 1229.00

DEN 1365.60

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Бренд Име: YANXINLIANG
Тип: Регулатор На Напон
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
Број На Модел На: M27C2001-10F1
is_customized: Yes
Примена: компјутер
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
Напон: Меѓународниот стандард
Состојба: Нови
Име: SZHCKJ

Најдобри предлози во категоријата

500pcs 0603 (1608) Жолта Зелена LED Чип СМД Крушка Светилка Површината Планината SMT Мушка Ултра Емитуваат Светлина Диоди LED DIY Обновено Попусти
TMS320LF2401AVFA 2401AVFA QFP32 обезбедување на квалитет Обновено Попусти
TMS320LF2401AVFA 2401AVFA QFP32 обезбедување на квалитет

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

DEN 160.00 168.00
Бесплатен Превозот 200pcs/многу LM324N LM324 IC OPAMP ГП 1.2 MHZ 14DIP IC Најдобар квалитет Обновено Попусти
Бесплатен Превозот 200pcs/многу LM324N LM324 IC OPAMP ГП 1.2 MHZ 14DIP IC Најдобар квалитет

Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот Овие на

DEN 669.00 816.00
TPS79718QDCKRQ1 SC70-5 Обновено
TPS79718QDCKRQ1 SC70-5

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

DEN 907.20