KNOKOO Прецизност Шрафцигер CL-4000 електронски завртка возачот (H4 малку,1/4 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН)

KNOKOO Прецизност Шрафцигер CL-4000 електронски завртка возачот (H4 малку,1/4 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН)

DEN 6672.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Описи
Тежина : 380g Малку Тип : H4
Мала Големина Завртка : 1.4-2.6 Снимање Завртка : 1.4-2.3
Висока ефикасност
Долг живот
Ниско ниво на бучава
Висока точност
висока брзина на ротација
Ниска spoilage
Легура опрема со scuff отпорни и долгата употреба живот
Пренослив, лесно и практично да работат Параметри
Излез
Torque Range
N*m
0.1-0.55
lbf*во
0.9-4.8
(Kgf*cm)
(1-5.5)
Вртежен Момент Префрлување
Stepless На Вредноста
Истоварена
Rotation Speed (р.стр.m)5%
ЗДРАВО
1,000
НИСКА
690
Завртка Големина(mm)
Мала Големина Завртка
1.4-2.6
Прислушување Завртки
1.4-2.3
Димензии(mm)
Контрола дијаметар
Ø32.5 / 37.5
Должина
197
Тежина(g)
380 / 430
Малку Тип
H4
1/4 HEX
Должина На Кабелот
1.5 m (5 P)
Прилагодени моќ единица
CLT-60/
CLT-100/
MC-70 L/
CLT-50 AF/
CLT-65 AF/
CLT-70 STC3 Производ Слика

боја: 110V, 220V
Тип: прецизност шрафцигер
Max. Вртежен момент : 1-5.5 Kgf*cm
Извор На Енергија: DC
Бренд Име: KNOKOO
Вртежен Момент Префрлување: Stepless На Вредноста
Завртка Големина(mm): Мала Големина Завртка
Должина На Кабелот: 1.5 m (5P)
Прилагодени моќ единица: CLT-50/CLT-60/CLT-100/MC-70L/CLT-50AF/CLT-65AF/CLT-70STC3
боја: Победи црвена
Малку Тип: H4, 1/4 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН
Извор На Енергија: Електрична енергија
Не-Оптоварување Брзина: 1000
DIY Материјали: Електрични

Најдобри предлози во категоријата

топла продаде прирачник хидраулични crimping алатка YQK-300 Обновено
топла продаде прирачник хидраулични crimping алатка YQK-300

прирачник хидраулични crimping алатка YQK300на овој линк се вклучуваат само 1 сет на YQKСАМО 300

DEN 4560.00
B312+ Свеж Воздух Електрични Балон Пумпа 900W Воздух Inflator Компресор За Балон Со Мерењето на Брзината за Контрола на Функцијата Топла Обновено Попусти
Нов производ KNOKOO MKS1060 Автоматско Завртка Внесувач, М3~M6 * макс.20mm должина завртки Обновено
Нов производ KNOKOO MKS1060 Автоматско Завртка Внесувач, М3~M6 * макс.20mm должина завртки

Во споредба со традиционалните завртка јадење да, секој навртки можат да заштедат време на 1.Може да бид

DEN 16752.00
Хоризонтална Сандер Високи Перформанси Керамика Нано - Ниво Влажно Мелење Машина LBWZM-0.5 Обновено
Хоризонтална Сандер Високи Перформанси Керамика Нано - Ниво Влажно Мелење Машина LBWZM-0.5

Мелење ефикасност е на високо ниво, истиот производ, за да се постигне истиот финост, мелење време самот

DEN 68640.00
Квалитетот 3/8 Директно месо тело Пневматски Вежби Директно Воздух Вежба Алатки 1.5-10мм Обновено Попусти
Квалитетот 3/8 Директно месо тело Пневматски Вежби Директно Воздух Вежба Алатки 1.5-10мм

СпецификацииБесплатни Брзина : 3 / 8" (1.510мм)Воздушниот Притисок : 90psiВоздухот Влезот : 1 / 4 PTДолжина : 200mmТеж

DEN 1882.00 2352.00
Висок Квалитет 3ММ 6MM Пневматски Агол Умре Мелница 90 степени 1/8 Воздух Умираат Мелница Алатка Обновено Попусти
Висок Квалитет 3ММ 6MM Пневматски Агол Умре Мелница 90 степени 1/8 Воздух Умираат Мелница Алатка

СпецификацииБесплатни брзина : 22,000 вртежи во минутаЧак Големина : 3ммПросечната Воздух Потрошувачка : 2.8

DEN 3509.00 4128.00
AT858A ATTEN SMD Топол Воздух Rework Станица, Лемење Станица, Топол Воздушен Пиштол 030058 Обновено
AT858A ATTEN SMD Топол Воздух Rework Станица, Лемење Станица, Топол Воздушен Пиштол 030058

Не меур дува коло заварување Греење тело користење на највисоката температура на злато мика материјали

DEN 4152.00
1pc Ултразвучно Мувла Полирач Мулти-Функционални Полирање Машина за Садови YJCS-6 Обновено
1pc Ултразвучно Мувла Полирач Мулти-Функционални Полирање Машина за Садови YJCS-6

работен напон : слободен фаза 220 V + 15% 50 Hz 8 Тежина : 6 Kg Ултразвучно полирање има неколку карактеристики 1...

DEN 40320.00
JIACAI NK-2 Вискозност Првенство Боја Viscometer Спреј Пиштол алатки за сликање Обновено
JIACAI NK-2 Вискозност Првенство Боја Viscometer Спреј Пиштол алатки за сликање

JIACAI NK2 вискозност првенство, применливи за брз тест на вискозност на течност на Њутн или Њутнкако во раб

DEN 912.00
LAOA 5.5 ХЛ, 8HL 90 степени Пневматски Шрафцигер Воздух Шрафцигер 5mm, 8mm Оригиналната во Тајван Обновено Попусти
LAOA 5.5 ХЛ, 8HL 90 степени Пневматски Шрафцигер Воздух Шрафцигер 5mm, 8mm Оригиналната во Тајван

мал волумен,лесно е да се земе : Висат кука Б : Брзина пресврт ротирате C : Напред и рикверц се префрлите D :

DEN 6345.00 10401.12
Десктоп пневматски двојно крајот се справи со G8 микро - монтирани накит гравирање машина за злато алатки 220V 1PC Обновено Попусти
Фан прозорец кујна fume издувните фан mute shutter Компресор Обновено Попусти