Бебе автомобил рачно изработени свеќа чоколадо занает торта меки силиконски калап торта декорација десерт печење мувла свеќа занает gadget нови

Бебе автомобил рачно изработени свеќа чоколадо занает торта меки силиконски калап торта декорација десерт печење мувла свеќа занает gadget

25 %

DEN 354.00

DEN 471.84

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики. Силиконски Силикони главна компонента е силика А е присутен во песок, камен, кристал природни состојки. Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија. После миење ве молиме сува, ставен во кутија за складирање, на силициум реакција подложни на статички електрицитет, ќе се апсорбира ситни честички во воздухот и прашина, долгорочно кога не е во употреба, се избегне директна изложеност на воздух. има и други видови на чистење агенти и корозивни супстанции отпорност на корозија и лесно да се чисти. На висока јачина на силиконски флексибилност, отпорност на корозија, оптимална температура за готвење, печење, е најдобар суровини во директен контакт со храна, и да се едноставни и практични.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ.
·Ако сакате следење детали за во секое време,ве молиме љубезно изберете регистрирани пост. Ако не се намали, што не може да се ослободи.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. За рерна, на фурната мора да биде поставен во средината дел, греење и да се задржи на далечина од околу 10см, а имајќи ја рерната ѕидови 5cm растојание, така што нема да ја оштетат мувла температура.
·Предмети ќе биде испорачуван Кина пост обичните воздухопловната;не Постои следење на информациите,но тоа е безбедно да се регистрирани како пост. На механички својства на стабилна структура, која има екстремни температура отпор, широк температура опсег. Затоа, бебе материјали, медицински потрошен материјал, постојат голем број на силиконски производи. Како што се : pacifiers, силикони пластика и слично. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно.

Тип: Торта Алатки
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име: TUTULE
Материјал: Силиконска Гума
Број На Модел На: GЈ-A734
Сексуално Сугестивна: No
Функција: Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип: Габи,
Непристојни Слика: No
Производ големина: за 6.5*4.5*5.3 cm
Производ тежина : за 112g
Материјал: Храна-одделение течни силиконска заштита на животната средина
Температурата Опсег: -40℃ -- 230℃
Употреба: торта мувла Мус ringCake желе пудинг тесто десерт бисквит chocol
Име на производ: Бебе Автомобил Рачно Изработени Свеќа Занает Торта Флексибилни Силикони Печење Gadgets

Најдобри предлози во категоријата

Мини сладолед конуси торта декорација мувла пудинг желе десерт мувла шеќер занает алатки F0527XG35 Обновено Попусти
Мини сладолед конуси торта декорација мувла пудинг желе десерт мувла шеќер занает алатки F0527XG35

* Температура : 76°F до +662°F (60°C до +350°C)Зошто Да Изберете Diyclan!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме избере

DEN 48.00 53.76
Топла Гроздобер Љубов Срце Облик Огледало Рамка 3D Силиконски Калап Фондан Чоколадо Калапи Торта Декорирање Алатки T0730 Обновено Попусти
Бесплатен Превозот MIUfrance Не Држи Силикони Печење Лагер Половина Лист Пан Toaster Рерна/Силикони лагер/Силикони мат/печка лагер(205) Обновено Попусти
Силиконски мини тиква чоколадо пудинг желе десерт мувла ноќта на вештерките торта мувла F0520NG35 Обновено Попусти
Силиконски мини тиква чоколадо пудинг желе десерт мувла ноќта на вештерките торта мувла F0520NG35

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Купувачот

DEN 48.00 53.76
Силиконски Калап лопез и од неодамна Занаети Декорирање Торта Фондан силиконски калап за торта декорација Обновено Попусти
Силиконски Калап Брзини Занаети Декорирање Торта Бонбони Изработка на фондан силиконски калап за торта декорација Обновено Попусти
Слон чоколадо пудинг желе мувла шеќер занает алатки торта декорација мувла F0570DX35 Обновено Попусти
Слон чоколадо пудинг желе мувла шеќер занает алатки торта декорација мувла F0570DX35

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

DEN 76.00 79.68
JYL271 ноќта на Вештерките Hallowmas Заби Силиконски Калап - Смола Накит Pendant Cabochon DIY Мувла, ХРАНА БЕЗБЕДНО Чоколадни Бонбони Cookie Обновено Попусти
Големите Силикони Правоаголник DlY 3D 25.5x13x7cm 150g Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Производител Обновено Попусти
Големите Силикони Правоаголник DlY 3D 25.5x13x7cm 150g Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Производител

се надевам дека се разбираме за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од ст

DEN 334.00 417.12
Змеј Кина Сапун силиконски калап свеќа калапи Фондан чоколадо печење калап за торта декорирање алатки F0739 Обновено Попусти
Силиконски калап за торта декорирање фондан Среќни Велигденски зајак чоколадо мувла мини шеќер занает колачиња cupcake мувла F0569TZ35 Обновено Попусти
Торта Љубов Срце облик форма де силикони фондан силиконски калап за печење за бисквит сапун мувла DIY торта декорирање алатки F0615 Обновено Попусти
25*25*9CM 200G Големи и Убави Тиква Форма 3D Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Создателот Мувла Печење Послужавник Обновено Попусти
Нови Квалификувани Здрава Nonstick Нерѓосувачки Челик Тава Еко Фрај Пан Skillet Цвет dec14 Обновено Попусти
Нови Квалификувани Здрава Nonstick Нерѓосувачки Челик Тава Еко Фрај Пан Skillet Цвет dec14

Нови Квалификувани Здрава Nonstick Нерѓосувачки Челик Тава Еко Фрај Пан Skillet Цвет dec14Функција : 100% сосема но

DEN 120.00 142.56
7/8/9/10 инчен Отстранлив Тави за Печење Торта Калапи тави Метал Не-стап Slipknot База Фах Кујна Алатка Bakeware торта Мувла Обновено Попусти
Трговија на големо /мало, бесплатен превозот, силика гел торта калап Сапун мувла / печење мувла овална форма 7.7*4.8*2CM Обновено Попусти
Пластични бисер мувла Солидна бисквит мувла Слободни Печење торта и кондиторските опрема кујнски прибор Обновено
1pc Пеперутка Форма Силикони Торта Мувла 3D Фондан Чоколадо Мувла Торта Декорирање Алатки DIY Свадба Печење Тесто Алатка H375 Обновено Попусти
Силиконски Калап Поставите monograms Занаети Украсување Фондан силиконски калап за торта декорација Обновено Попусти
Силиконски Калап Поставите monograms Занаети Украсување Фондан силиконски калап за торта декорација

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги Ако неисправни, функц

DEN 448.00 527.52