HOMEHOW 2 ПАРЧИЊА/Многу Пеперутка Орхидеи Торта Силиконски Калап Бонбони за Џвакање, Чоколадо Ставете Силиконски Калапи Форма За Кујна Печење Мувла

HOMEHOW 2 ПАРЧИЊА/Многу Пеперутка Орхидеи Торта Силиконски Калап Бонбони за Џвакање, Чоколадо Ставете Силиконски Калапи Форма За Кујна

32 %

DEN 94.00

DEN 138.24

Обновено

Достапно за вашата нарачка

HOMEHOW 2 ПАРЧИЊА/Многу Пеперутка Орхидеи Торта Силиконски Калап Бонбони за Џвакање, Чоколадо Ставете Силиконски Калапи Форма За Кујна Печење Мувла
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Cupcake Декоративни Силиконски Калап
Материјал : Храна Одделение Силиконски Калап
Големина : Прибл за 6,2 cm* 1.0 cm
Облик : Пеперутка Орхидеи Силикони Торта Мувла
Пакет : 2 ПАРЧИЊА/Многу во Opp Кутија
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Издржливи Торта Cookie Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

Тип: Торта Алатки
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име: HOMEHOW
Број На Модел На: Цвет Торта Силиконски Калап
Материјал: Силикони
Сексуално Сугестивна: No
Функција: Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип: Габи,
Непристојни Слика: No
Материјал: 100% Храна Одделение Силиконски Калап Цвет Торта Мувла
дизајн: Пеперутка Орхидеи Цвет Торта Силиконски Калап Чоколадни Бонбони Мувла 501
Големина: 2PCS Approx 6.2*1.0cm Silicone Cake Mold
Пакет: 2 ПАРЧИЊА/Многу Пеперутка Орхидеи Торта Силиконски Калап во Opp Вреќа
Предност: Topnew Дизајн Со Висок Квалитет 1 Година Гаранција Топла Продажба
Функција: Еко Материјал за Лесна Апликација на Течен 3D Силиконски Калап Сапун
Примена: Cupcake Торта Деко Силиконски Калап Чоколадо Калап Сапун Мувла
Поврзани производи: Пластични Торта Мувла Пица Алатки Sculpting Алатки Алатки За Готвење
Поврзани Производи 2: Фондан Торта Sugarcraft Декорација Калапи Цевки Торба Кифла Papercup
сертификација: Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Најдобри предлози во категоријата

Бесплатен Превозот MIUfrance Не Држи Силикони Печење Лагер Половина Лист Пан Toaster Рерна/Силикони лагер/Силикони мат/печка лагер(205) Обновено Попусти
Мајка&Грашок CX063 Висок Квалитет Портокал Облик на Силиконски Калап Чоколадо Мувла Торта Декорација Обновено Попусти
Мајка&Грашок CX063 Висок Квалитет Портокал Облик на Силиконски Калап Чоколадо Мувла Торта Декорација

Материјал : храна одделение силиконски калапГолемина на : 23.2*11.9*0.25 cmНето Тежина : 57gЗаврши Големина : 4.9 cm

DEN 178.00 306.72
Големите Силикони Правоаголник DlY 3D 25.5x13x7cm 150g Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Производител Обновено Попусти
Големите Силикони Правоаголник DlY 3D 25.5x13x7cm 150g Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Производител

се надевам дека се разбираме за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од ст

DEN 334.00 417.12
25*25*9CM 200G Големи и Убави Тиква Форма 3D Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Создателот Мувла Печење Послужавник Обновено Попусти
Змеј Кина Сапун силиконски калап свеќа калапи Фондан чоколадо Шеќер Занает печење калап за торта декорирање алатки T0739 Обновено Попусти
Силиконски Калап Поставите monograms Занаети Украсување Фондан силиконски калап за торта декорација Обновено Попусти
Силиконски Калап Поставите monograms Занаети Украсување Фондан силиконски калап за торта декорација

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги Ако неисправни, функц

DEN 448.00 527.52
Топла Гроздобер Љубов Срце Облик Огледало Рамка 3D Силиконски Калап Фондан Чоколадо Калапи Торта Декорирање Алатки T0730 Обновено Попусти
Homehow 1PC/Многу Magpie Птица Зголеми Торта Силиконски Калап Кујна Додатоци Чоколадни Бонбони Торта Граница Декоративни Фондан Мувла Обновено Попусти
Животно симпатична Рак Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Шеќер, Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ2198 Обновено Попусти
Силиконски Калап лопез и од неодамна Занаети Декорирање Торта Фондан силиконски калап за торта декорација Обновено Попусти
Мини сладолед конус стил шеќер занает алатки торта декорација десерт, пудинг мувла F0533XG35 Обновено Попусти
Мини сладолед конус стил шеќер занает алатки торта декорација десерт, пудинг мувла F0533XG35

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Откако ќе

DEN 60.00 67.20
Кората чипка шема Форма Кората текстура Силиконски Калап за торта Декорирање DIY кујна Печење додатоци T0732 Обновено Попусти
Кората чипка шема Форма Кората текстура Силиконски Калап за торта Декорирање DIY кујна Печење додатоци T0732

Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите Предмети ќе биде испорачуван Кина пост в

DEN 103.00 223.20
1pc Пеперутка Форма Силикони Торта Мувла 3D Фондан Чоколадо Мувла Торта Декорирање Алатки DIY Свадба Печење Тесто Алатка H375 Обновено Попусти
Промет на големо со бесплатен превозот, силика гел торта мувла Божиќ чоколадо калапи Стапче + чорапи + Божиќ + Снешко 22.5*10*1.5 CM Обновено Попусти
Силиконски мини тиква чоколадо пудинг желе десерт мувла ноќта на вештерките торта мувла F0520NG35 Обновено Попусти
Силикони За Печење Мат Возен Тесто Печива, Колачи Bakeware Лагер Подлога Одбори Рерна Тестенини Готвење Алатки Кујнски Прибор Обновено Попусти
Цртан филм Мечка Играчка чадор Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ2191 Обновено Попусти
Силиконски Калап Брзини Занаети Декорирање Торта Бонбони Изработка на фондан силиконски калап за торта декорација Обновено Попусти