12pcs/многу Зелена Самовила Прашина Ѓердан Самовила прашина Pixie Прашина Фантазија Накит Самовила Шарм Стаклено Шише Pendant тон сребро.

12pcs/многу Зелена Самовила Прашина Ѓердан Самовила прашина Pixie Прашина Фантазија Накит Самовила Шарм Стаклено Шише Pendant тон сребро.

15 %

DEN 1060.00

DEN 1247.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Само треба на слики и примероци.
синџир должина : 50cm
шарм големина : за 25mm
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.

Пол: Унисекс
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Метали Тип: Цинк Легура
Синџир Тип: Јаже, Верига
Материјал: кожа
Должина: 50cm
Стил: Тренди
Број На Модел На: ААА
Обликотшема: Скелетот
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Ѓердани

Најдобри предлози во категоријата

FOMALHAUT Вистински Глуварче Накит Кристално Стакло Топката Глуварче Ѓердан Долго Лента Кожа Синџир Pendant Ѓердани За Жени Обновено Попусти
YYW Топла Продажба DIY Куршум Вистински Природен се Зголеми Камен Pendant Пурпурна Кварцен Кристал Опал Aventurine Тигар Око Malachite Обновено Попусти
Лето Boho Шик Жените Ѓердани Хексагонална Призми Розова Tassel Приврзоци Ѓердан Егзотични Мода Сребро Синџир Нови Малку Подарок Обновено Попусти
Секогаш во Моето Срце Спомен Cremation Накит од не ' Рѓосувачки Челик Погребот Пепел Urn Pendant Ѓердан Обновено Попусти
Секогаш во Моето Срце Спомен Cremation Накит од не ' Рѓосувачки Челик Погребот Пепел Urn Pendant Ѓердан

Можете Да Alos Како : Детали за производот : 1)Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик;Nickle&Доведе Слободни...

DEN 249.00 249.12
QIAMNI 30pcs рачно изработени Симпатична Basset Hound Лице Кутре Пет Љубители на Животните Уникатен Ѓердани & Приврзоци Подарок за Жени Обновено Попусти
12pcs/многу гроздобер Steampunk Копче Ѓердан Absinthe стаклено шише во бронза Обновено Попусти
12pcs/многу гроздобер Steampunk Копче Ѓердан Absinthe стаклено шише во бронза

Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте

DEN 1060.00 1247.52
Meetcute Кул Момче Девојка Подарок Нова Мода Од Не ' Рѓосувачки Челик Неколку Појавување На Музичката Нота Те Сакам Pendant Ѓердан Сет Обновено Попусти
10pcs завртка затворање Нерѓосувачки челик 25мм стакло locket за лебдечки шарм keepsake божиќ подарок од мајка подарок Обновено Попусти
Kinitial Злато Сребро Крокодил Ѓердани Приврзоци за Жените Ѓердан Изјава на Животните Накит Лигавче Јака Ѓердани Колиер Femme Обновено Попусти
12pcs/многу Светат Во Темница Ѓердан Месечината шарм Фантазија Блескав Jewerly Месечината Прашина Ѓердан Обновено Попусти
12pcs/многу Светат Во Темница Ѓердан Месечината шарм Фантазија Блескав Jewerly Месечината Прашина Ѓердан

Само треба на слики и примероци.Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На УслугатаDHLЗа 35 ден

DEN 856.00 1007.52
Секогаш ќе ми биде лице Накит Ѓердан Приврзоци Љубовник Девојка Дечко Ѓердан Накит Маж и Жена Ѓердан Обновено Попусти
Секогаш ќе ми биде лице Накит Ѓердан Приврзоци Љубовник Девојка Дечко Ѓердан Накит Маж и Жена Ѓердан

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Pendant Ѓердан Стил : Креативни, Симпатичн

DEN 49.00 57.12
Нови Пристигнување 925 Сребрен Мажите Ѓердан 6mm Ширина Синџир Ѓердан Colar Фунта Накит трговија на Големо (16inch-24inch) Обновено Попусти
Dolaime 35mm*20mm нерѓосувачки челик готик рок черепот pendant ѓердан мажите накит трговија на големо мода черепот,GP1658 Обновено Попусти
12pcs/многу гроздобер Steampunk Копче око Ѓердан Феникс Солзи стаклено шише во бронза Обновено Попусти
12pcs/многу гроздобер Steampunk Копче око Ѓердан Феникс Солзи стаклено шише во бронза

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на прев

DEN 1060.00 1247.52
QIAMNI Нов Уникатен Стил 10pcs рачно изработени Beagle Куче Лице Кутре Пет Љубители на Животните Ѓердани & Приврзоци Подарок за Жени и Обновено Попусти