3PCS/Многу Природни Drusy Pendant Сина AB Боја Кварцен Кристал Бар Конектор Druzy Камен Злато Тонот 8*30мм Изработка на Накит

3PCS/Многу Природни Drusy Pendant Сина AB Боја Кварцен Кристал Бар Конектор Druzy Камен Злато Тонот 8*30мм Изработка на Накит

DEN 594.72

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Ви благодариме.Ние ќе се потрудиме да го изберете подобро за вас ,ако умот,ве молиме да не го стави на ред. за превозот на РУСИЈА ,примање имиња треба да се пополни во ЦЕЛОСТ ИМЕ
( име+средно име+презиме).
ГЛАСАЧКО место.
3 PCS/Многу Природни Drusy Pendant Сина AB Боја Кварцен Кристал Бар Конектор Druzy Камен Злато Тонот 8*30мм Изработка на Накит
Карактеристики :
Материјал : Природни Druzy Камен Pendant Големина : Прибл.Тоа трае само момент, а
тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
.
Превозот начин објект е : Кина Пост Обичен Мал Пакет, Ali Express Стандард на Превозот, да стигнете до вашата земја во рок од 15~45 дена. 8*30мм Ментално Дел : Злато Позлатен Боја : 3 Бои за избор Облик : Правоаголник
Пакет Се Вклучени :
3 × Druzy Pendant
Внимание :
Ве молиме проверете ја големината на објектот во детали, на сликата прикажани може да обезбеди референтен за вас, тоа може да се појават поголеми/ помали за вашиот екран. Како што знаете, сите Природни geode е druzy имаат различни дебелини ,дали дебели или тенки само има своја убавина.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,вашата поддршка е движечка сила за нас кој може да нè прават подобри. Ние ќе песна
на пратката и да дојде да даде одговор како е можно поскоро. Контактирате за ако имате било какви прашања. Секој кристален drusy се разликуваат еден од друг,некои од crytal може да има јама или надвор од рамност .

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Кристално
Стил: Тренди
Број На Модел На: DRF137
Пол: Жените
Метали Тип: Бакар
Приврзоци Тип: Лизгајте
Бренд Име: YAMEE
Обликотшема: правоаголник
боја: 3 бои
ОДГОВАРА ЗА: DIY Накит Одлуки Ѓердан Хривнија
Големина: Approx.8*30mm
Тежина: Approx.4.5g/pc
Бродови Од: Кина
Is_customized: Yes
третман: Злато Позлатен

Најдобри предлози во категоријата

прекрасна 1.5 долго природни рака врежан во портата камен ѓердан мода суровини во портата arrowhead ѓердан Обновено
Бесплатен Превозот 20PCS Kawaii Животинско Мачка Глеѓ DIY Шарм Легура на Злато Тон Метал Мода Хривнија Ѓердан Накит Лак Шарм 8*15mm Обновено Попусти
РОУЗ ЖИВОТ Мода Tassel Диви Метал Бисери Ѓердан Женски Долго Став Додатоци Џемпер Синџир Накит За Жените Обновено Попусти
РОУЗ ЖИВОТ Мода Tassel Диви Метал Бисери Ѓердан Женски Долго Став Додатоци Џемпер Синџир Накит За Жените

РОУЗ ЖИВОТ Мода Tassel Диви Метал Бисери Ѓердан Женски Долго Став Додатоци Џемпер Синџир Накит За Жените

DEN 162.00 191.04
QIAMNI 30pcs рачно изработени Симпатична Golden Retriever се Соочуваат Кутре Пет Љубители на Животните Уникатен Ѓердани & Приврзоци Подарок Обновено Попусти
YYW Топла Продажба DIY Куршум Вистински Природен се Зголеми Камен Pendant Пурпурна Кварцен Кристал Опал Aventurine Тигар Око Malachite Обновено Попусти
dongsheng Нова Игра Змеј На Старец Свитоци V Pendant Ѓердан Skyrim Ѓердан Мажите Накит Ѓердан -30 Обновено Попусти
dongsheng Нова Игра Змеј На Старец Свитоци V Pendant Ѓердан Skyrim Ѓердан Мажите Накит Ѓердан -30

не gsheng Нова Игра Змеј На Старец Свитоци V Pendant Ѓердан Skyrim Ѓердан Мажите Накит Ѓердан 30 100% Сосема Нов И Вис

DEN 50.00 72.00
CiNily Создадени Розова Белиот Оган Опал Кубни Циркони Розово Злато Боја на Големо за Жените Накит за Подарок Pendant Ѓердан OD6526-27 Обновено Попусти
100pcs 22*65mm 15ml стакло шишенцето pendats јасно празни стаклени шишиња со плута тегла diy накит наоѓање на Подарок мини парфеми масло Обновено Попусти
Kinitial 1PCS ЗЛАТО СРЕБРО НОСОРОГ НОСОРОГ ПРЕТСТАВИ во ОБЛИК на PENDANT ЃЕРДАН Шарм Изјава Ѓердан Накит Collares Обновено Попусти
Kinitial 1PCS ЗЛАТО СРЕБРО НОСОРОГ НОСОРОГ ПРЕТСТАВИ во ОБЛИК на PENDANT ЃЕРДАН Шарм Изјава Ѓердан Накит Collares

Ви благодариме1 Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задовол

DEN 40.00 79.20
QIMING 10pcs/многу Жени Pendant Ѓердан МАЛИ СРЦЕ ОБЛИК СИДРО ШАРМ НАУТИЧКИ ТЕМАТСКИТЕ ЃЕРДАН За Девојка Подарок Bijoux Femme Обновено Попусти
Природни abalone елка 27x37mm pendant топла продажба новите дизајн мода Прекрасна накит B1147 Обновено Попусти
Природни abalone елка 27x37mm pendant топла продажба новите дизајн мода Прекрасна накит B1147

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

DEN 223.00 297.12
JEXXI Luky Писмо 8 со Крстот Pendant Сребрена Боја Прилагодлив Линк Синџир за Жените Gils Роденден Ѓердан Накит Обновено Попусти
JEXXI Luky Писмо 8 со Крстот Pendant Сребрена Боја Прилагодлив Линк Синџир за Жените Gils Роденден Ѓердан Накит

JEXXI Luky Писмо 8 со Крстот Pendant Сребрена Боја Прилагодлив Линк Синџир за Жените Gils Роденден Ѓердан НакитИме

DEN 132.00 204.00