BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 25*18MM Антички Сребро Бронза Позлатен Filigree Bowknot Камео Cabochon База Поставување Pendant Накит Празно

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 25*18MM Антички Сребро Бронза Позлатен Filigree Bowknot Камео Cabochon База Поставување Pendant Накит Празно

10 %

DEN 661.00

DEN 734.40

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (40 Парчиња/Многу) 25*18 MM Антички Сребро Бронза Позлатен Filigree Bowknot Камео Cabochon База Поставување Pendant Накит Празно БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Метална боја: античкиот бронза, антички сребрен
Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: BOYUTE
Приврзоци Тип: Solitaire
Компатибилност: Сите Компатибилен
is_customized: Yes
Метали Тип: Цинк Легура
Стил: Гроздобер
Пол: Жените
Материјал: Метал
Број На Модел На: HD2800
Обликотшема: Фах База
Функција: накит додатоци
Објектот: Bowknot pendant празно
Големина на Pendant : 44*29MM
Големина на празно: 25*18mm
боја: Античкиот сребро бронза позлатен
Се продава начин: 40 парчиња по многу
квалитет: За олово и никел слободни
Пакет: Меур торба за заштита
превозот: За време на Кина пост
Место на Потекло: Guangdong, Кина
Услуга: Прифати dropshipping

Најдобри предлози во категоријата

YYW Топла Продажба DIY Куршум Вистински Природен се Зголеми Камен Pendant Пурпурна Кварцен Кристал Опал Aventurine Тигар Око Malachite Обновено Попусти
Кориснички Кристал Кристал Снешко Pendant Божиќ DIY Pendant Шарм Обновено
Кориснички Кристал Кристал Снешко Pendant Божиќ DIY Pendant Шарм

П : Што е плаќањето може да се прифати? A : T / T, Western Union, Pay Pal П : Каков вид на превозот може да се избере? A : DHL,

DEN 13392.00
JEXXI Luky Писмо 8 со Крстот Pendant Сребрена Боја Прилагодлив Линк Синџир за Жените Gils Роденден Ѓердан Накит Обновено Попусти
JEXXI Luky Писмо 8 со Крстот Pendant Сребрена Боја Прилагодлив Линк Синџир за Жените Gils Роденден Ѓердан Накит

JEXXI Luky Писмо 8 со Крстот Pendant Сребрена Боја Прилагодлив Линк Синџир за Жените Gils Роденден Ѓердан НакитИме

DEN 132.00 204.00
CiNily Создадени Розова Белиот Оган Опал Кубни Циркони Розово Злато Боја на Големо за Жените Накит за Подарок Pendant Ѓердан OD6526-27 Обновено Попусти
20PCS Мода Морска Школка Форма Глеѓ Злато на Ѕвонење Легура Накит DIY Pendant Шарм Одговара за DIY Хривнија Ѓердан Коса Поклон 15*16mm Обновено Попусти
QIAMNI Нов Стил 30pcs рачно изработени Beagle Куче Лице Кутре Пет Љубители на Животните Уникатен Ѓердани & Приврзоци Подарок за Жени и Обновено Попусти
Dongmu Нова мода рачно изработени posey милан дрво мушка синџир природен камен шарм pendant ѓердан партија роденденски подарок накит Обновено Попусти
12 Парчиња/Многу Керамички Монистра Цвет Pendant Шарм Ѓердани Долг Џемпер Tassel Chokers Ткаат Јаже Прилагодливи Етничка Ѓердан Обновено Попусти
Мажите Хип Хоп Накит Фараонот Копје Стрелка Pendant&Ѓердан Монистра Синџир Colar Колиер Обновено Попусти
Мажите Хип Хоп Накит Фараонот Копје Стрелка Pendant&Ѓердан Монистра Синџир Colar Колиер

Контакт со нас на : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слобо

DEN 76.00 95.04
Бесплатен Превозот 20PCS Kawaii Животинско Мачка Глеѓ DIY Шарм Легура на Злато Тон Метал Мода Хривнија Ѓердан Накит Лак Шарм 8*15mm Обновено Попусти
Парот е Клучот на Моето Срце Birthstone Ѓердан Бело Злато Боја Персоналните Ѓердан за Љубител Обновено Попусти
Парот е Клучот на Моето Срце Birthstone Ѓердан Бело Злато Боја Персоналните Ѓердан за Љубител

02 ИНЧИ) Срце Дебелина : 2 После 24 часа, било корекции ќе бара дополнителни 40% такса пред работа е завршена

DEN 1754.00 2063.52
100pcs 22*65mm 15ml стакло шишенцето pendats јасно празни стаклени шишиња со плута тегла diy накит наоѓање на Подарок мини парфеми масло Обновено Попусти
Нерѓосувачки Челик Деца Pendant Ѓердан Ѓердан Накит Жените Сувенири Накит Ученик Учител Ден Подароци ла mejor profesora ND22A Обновено Попусти
YYW Природен Камен Кварц Накит Кожа Кабелот Ѓердан Ѓердан трговија на Големо Нишалото Меч 7 Чакра Кварцен Камен Pendant Ѓердани Обновено Попусти
JINGLANG Мода Hummer Затворач Шарм Dangle Глеѓ Кристал Желка Шарм Животни DIY Накит Одлуки Прибор трговија на Големо Обновено Попусти
JINGLANG Мода Hummer Затворач Шарм Dangle Глеѓ Кристал Желка Шарм Животни DIY Накит Одлуки Прибор трговија на Големо

EMS,тоа е за 10 дена за испорака.comHKPOSTОколу 1520 денаwww.Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На У

DEN 1380.00 1452.48