Kiteal Божиќ Подарок Домот црвено/бело/виолетова боја Зголеми Цвет Pendant Ѓердан Со Врвен Квалитет Австриската Stellux Циркони

Kiteal Божиќ Подарок Домот црвено/бело/виолетова боја Зголеми Цвет Pendant Ѓердан Со Врвен Квалитет Австриската Stellux Циркони

12 %

DEN 126.00

DEN 143.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка

ние навистина треба вашата поддршка.70
производ инфо Инфо : Големина : P : 2.8 cm,18inchs;Материјали : челик,ziron,сребро позлатен
тежина : 5.
__E-mail : Qing_jewelry#163. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Ви благодариме!
.7 г
Сличен Накит
Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
Земјата на дестинација Пост Воздух Mail(20-60days)
Бесплатен превозот Express (3-12days )
Бесплатен превозот
Сад
5-200 Бесплатен Превозот Преку E-пакет,
>=200Преку DHL
Канада/Франција/велика БРИТАНИЈА/Австралија/Isreal/Норвешка/Саудиска Арабија
7-30 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,
30-200 Бесплатен Превозот Преку E-Пакет
>=200Преку DHL/EMS/Aramex
Русија Федерација/Украина
7-200 Бесплатен Превозот преку E-Пакет
>=200Преку EMS
Повеќето Блискиот Исток Земји
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку Aramex
Бразил
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
Експрес Shippment, Pls контактирајте со нас
Други countrys
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку DHL/EMS
Ако ви треба подарок кутија, Можете да платите за од
1). Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотографии за неисправен производ и испраќање на е-маил адреса, ќе организираме наплата или замена по добиете на вашите фотографии.

Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Пол: Жените
Синџир Тип: Линк Синџир
Материјал: Кубен Циркони
Стил: Класичен
Обликотшема: Цвет
Компатибилност: Сите Компатибилен
Pendant Големина: како слик
Метали Тип: Бакар
Бренд Име: KITEAL
Број На Модел На: KITEAL059
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод: Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил: Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Еколошки Стандарди: Олово, Никел, Кадмиум слободни
Трговија На Големо Промоции: Ако купувате 2 парчиња,ќе авто 5% попуст

Најдобри предлози во категоријата

Ново животно дизајн рак природни abalone школка pendant 23x35mm мода loverly ѓердан накит B1138 Обновено Попусти
Ново животно дизајн рак природни abalone школка pendant 23x35mm мода loverly ѓердан накит B1138

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

DEN 208.00 277.92
Dolaime 35mm*20mm нерѓосувачки челик готик рок черепот pendant ѓердан мажите накит трговија на големо мода черепот,GP1658 Обновено Попусти
12pcs/многу гроздобер Steampunk Копче Ѓердан Absinthe стаклено шише во бронза Обновено Попусти
12pcs/многу гроздобер Steampunk Копче Ѓердан Absinthe стаклено шише во бронза

Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте

DEN 1060.00 1247.52
QIAMNI Нов Уникатен Стил 10pcs рачно изработени Beagle Куче Лице Кутре Пет Љубители на Животните Ѓердани & Приврзоци Подарок за Жени и Обновено Попусти
Моден Заврзана Рамен Бел Камен Кристал Линк Етничка Кактус Ѓердан Бохемски Племенски Накит Обновено Попусти
Моден Заврзана Рамен Бел Камен Кристал Линк Етничка Кактус Ѓердан Бохемски Племенски Накит

Ако сте задоволни со нашите производи ќе нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации...

DEN 252.00 426.24
12pcs/многу Зелена Самовила Прашина Ѓердан Самовила прашина Pixie Прашина Фантазија Накит Самовила Шарм Стаклено Шише Pendant тон сребро. Обновено Попусти
20PCS Мода Морска Школка Форма Глеѓ Злато на Ѕвонење Легура Накит DIY Pendant Шарм Одговара за DIY Хривнија Ѓердан Коса Поклон 15*16mm Обновено Попусти
QIMING 10pcs/многу Жени Pendant Ѓердан МАЛИ СРЦЕ ОБЛИК СИДРО ШАРМ НАУТИЧКИ ТЕМАТСКИТЕ ЃЕРДАН За Девојка Подарок Bijoux Femme Обновено Попусти
12pcs/многу Светат Во Темница Ѓердан Месечината шарм Фантазија Блескав Jewerly Месечината Прашина Ѓердан Обновено Попусти
12pcs/многу Светат Во Темница Ѓердан Месечината шарм Фантазија Блескав Jewerly Месечината Прашина Ѓердан

Само треба на слики и примероци.Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На УслугатаDHLЗа 35 ден

DEN 856.00 1007.52
Бесплатен Превозот 20PCS Kawaii Животинско Мачка Глеѓ DIY Шарм Легура на Злато Тон Метал Мода Хривнија Ѓердан Накит Лак Шарм 8*15mm Обновено Попусти
QIMING Жените Pendant Ѓердан Basset Hound Накит pendant и ѓердан Одлична за сите на Кучето Кутре и Миленичиња Љубовници За Девојка Подарок Обновено Попусти
Природни abalone елка 27x37mm pendant топла продажба новите дизајн мода Прекрасна накит B1147 Обновено Попусти
Природни abalone елка 27x37mm pendant топла продажба новите дизајн мода Прекрасна накит B1147

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

DEN 223.00 297.12
Нови Пристигнување 925 Сребрен Мажите Ѓердан 6mm Ширина Синџир Ѓердан Colar Фунта Накит трговија на Големо (16inch-24inch) Обновено Попусти
12pcs/многу Среќен Апчиња Ѓердан Стаклено Шише Ѓердан Шишенцето Pendant тон сребро. Обновено Попусти
12pcs/многу Среќен Апчиња Ѓердан Стаклено Шише Ѓердан Шишенцето Pendant тон сребро.

Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.Супериорен Квалитет и Разумни Цени

DEN 1060.00 1247.52
Лето Boho Шик Жените Ѓердани Хексагонална Призми Розова Tassel Приврзоци Ѓердан Егзотични Мода Сребро Синџир Нови Малку Подарок Обновено Попусти
QIAMNI 30pcs рачно изработени Симпатична Golden Retriever се Соочуваат Кутре Пет Љубители на Животните Уникатен Ѓердани & Приврзоци Подарок Обновено Попусти
прекрасна 1.5 долго природни рака врежан во портата камен ѓердан мода суровини во портата arrowhead ѓердан Обновено