Кориснички Кристал Кристал Снешко Pendant Божиќ DIY Pendant Шарм

Кориснички Кристал Кристал Снешко Pendant Божиќ DIY Pendant Шарм

DEN 13392.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка

П : Што е плаќањето може да се прифати? A : T/T, Western Union, Pay Pal П : Каков вид на превозот може да се избере? A : DHL, Fed Ex, EMS и други. П : која е цената за мене да добијам еден примерок? A : Примерок полнење US$29 до US$150, во зависност од дизајнот, како и превозот на трошоците ( се разликуваат од различни земји) , ве молиме контактирајте за детали.
За подетални информации ,pls ве молиме слободно контактирајте со нас ! Ви благодариме ~!. П : време на Испорака? A : 7-15days.
ПРАШАЊА и одговори П : Може да ја прифати ОЕМ ? A : се разбира, добредојдени да ги споделат вашиот дизајн. Тоа според вашиот дизајн.
Спецификации Мода метал кристал brooch
1) Високо квалитетен материјал
2) за Добар Изглед и добро допирање
3) Модерен стил, брза испорака
Големина на : било која големина е достапна
-Материјал : метал(месинг,алуминиум,железо и други материјали се достапни)
-Логоа : според клиентите дизајн
-Нарачана дизајни се прифатливи
-Логото да се прикажува овде е само за референца Производ вистинска слика : Сличен објект : ТОПЛО pendant : Боја Шема : - Секој кристал може да се прилагоди Пакет & Превозот : Зошто да изберете нас :
1,Професионална услуга по продажбата
2,Мала количина и навремена испорака
3,Competetive цена со висок квалитет
4,Бесплатен примерок може да се испрати, така што само плаќаат за превозот
5,Ние сме еден од една фабрика во Кина, добредојдени да се прилагодите.

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Кристал
Приврзоци Тип: Solitaire
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Слика
Пол: Девојки
Број На Модел На: RP467CXF

Најдобри предлози во категоријата

Новиот 6-14mm Зелена Малајски Ѓердан Жени, Девојки Подароци Монистра Круг DIY Камен Додаток Делови 15inch Накит Одлуки Дизајн трговија Обновено Попусти
прекрасна 1.5 долго природни рака врежан во портата камен ѓердан мода суровини во портата arrowhead ѓердан Обновено
Верски Крст Секогаш Сакаше Cremation Ѓердан Спомен Исус Cremation Pendant Накит Keepsake Подарок Обновено
Верски Крст Секогаш Сакаше Cremation Ѓердан Спомен Исус Cremation Pendant Накит Keepsake Подарок

Детали за производот : 1)Материјал : Вистински Злато Позлата;Nickle&Доведе Слободни 2)100% Сосема Нов и Висок п

DEN 95.52
QIMING 10pcs/многу Жени Pendant Ѓердан МАЛИ СРЦЕ ОБЛИК СИДРО ШАРМ НАУТИЧКИ ТЕМАТСКИТЕ ЃЕРДАН За Девојка Подарок Bijoux Femme Обновено Попусти
ТОПЛА 35x40mm природни abalone школка желка pendant сребрена боја посебно се вклопи во синџирот ѓердан додатоци B1145 Обновено Попусти
12pcs/многу гроздобер Steampunk Копче Ѓердан Absinthe стаклено шише во бронза Обновено Попусти
12pcs/многу гроздобер Steampunk Копче Ѓердан Absinthe стаклено шише во бронза

Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте

DEN 1060.00 1247.52
QIAMNI 30pcs рачно изработени Симпатична Golden Retriever се Соочуваат Кутре Пет Љубители на Животните Уникатен Ѓердани & Приврзоци Подарок Обновено Попусти
Лето Boho Шик Жените Ѓердани Хексагонална Призми Розова Tassel Приврзоци Ѓердан Егзотични Мода Сребро Синџир Нови Малку Подарок Обновено Попусти
12pcs/многу Среќен Апчиња Ѓердан Стаклено Шише Ѓердан Шишенцето Pendant тон сребро. Обновено Попусти
12pcs/многу Среќен Апчиња Ѓердан Стаклено Шише Ѓердан Шишенцето Pendant тон сребро.

Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.Супериорен Квалитет и Разумни Цени

DEN 1060.00 1247.52
QIAMNI 30pcs рачно изработени Симпатична Basset Hound Лице Кутре Пет Љубители на Животните Уникатен Ѓердани & Приврзоци Подарок за Жени Обновено Попусти
Kinitial Злато Сребро Крокодил Ѓердани Приврзоци за Жените Ѓердан Изјава на Животните Накит Лигавче Јака Ѓердани Колиер Femme Обновено Попусти
Спомен-Крстот Cremation Накит за Пепел Urn Keepsake Pendant Ѓердан Обновено
Спомен-Крстот Cremation Накит за Пепел Urn Keepsake Pendant Ѓердан

Детали за производот : 1)Висок Квалитет 2)100% Сосема Нов и Висок полиран завршува 3)Со еден синџир ѓердан...

DEN 143.52
YYW 9-10мм Големи Природни Бисери Ѓердан Бисер монистра Бела Ѓердан Специјална понуда Супер Мајка Подарок Свадба Накит Обновено Попусти
YYW Топла Продажба DIY Куршум Вистински Природен се Зголеми Камен Pendant Пурпурна Кварцен Кристал Опал Aventurine Тигар Око Malachite Обновено Попусти