2018 нови пристигнување 1PC Мини Количка за Читање Очила Метални Целосна Рамка Случај Eyeglass +1.00 на +4.00

2018 нови пристигнување 1PC Мини Количка за Читање Очила Метални Целосна Рамка Случај Eyeglass +1.00 на +4.00

16 %

DEN 155.00

DEN 183.84

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Боја : Златна & Црна Рамка Материјал : Метал Шема : Целосна Рамка Читање Стакло Нула-доказ, добра транспарентност и висока дефиниција Prenvent од силен ветар, сонце, висока температура и отпорност на заеднички кисела решение им Даде на вашите очи подобра заштита Сила : +1.00/ +1.50/ +2.00/ +2.50/ +3.00/ +3.50/ +4.00 Големина : Како на сликата покажува Количеството : 1 Set
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 PC x Читање Очила 1 PC x Очила Случај


Око Рецепт: +100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
Тип На Објект: eyewear
Eyewear Тип: читање очила
Пол: Унисекс
Оптички Леќи Атрибут: Од тебе
Леќи Во Боја: Јасно
Леќа Висина: 0inch
Леќи Материјал: Акрилик
Број На Модел На: 3T4597
Леќа Ширина: 0inch
Обложување: HMC
Рамка Материјал: Пластични

Најдобри предлози во категоријата

2018 Raydem Нови Продажба Возрасни Мажи Polaroid Плоштадот Oculos De Sol Feminina очила за сонце Мажите Поларизирана Огледало на Жените Обновено Попусти
Жените гроздобер очила рамка Моден Бренд eyewear очила јасно леќа женски очила оптички gafas oculos grau feminino Обновено Попусти
3 Пара Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Вилицата очила за сонце Стелт Црна & Мраз Сина & Сребрена Титаниум Обновено Попусти
1.61 анти нула presbyopia рецепт леќи квалитет супер тенок CR39 aspheric смола леќа далеку поглед читање очила леќи Обновено
2017 Пакет цвеќиња Читање Очила Presbyopia Смола Леќа Наочари Со Торба +1.0~+4.0 SEP13_30 Обновено Попусти
2017 Пакет цвеќиња Читање Очила Presbyopia Смола Леќа Наочари Со Торба +1.0~+4.0 SEP13_30

Карактеристики : Со очила торба,практичен и удобен Модерни кул изглед,одговара најмногу се соочуваат фо

DEN 90.00 116.64
TRIOO Рецепт Леќа очила за сонце Мажи Жени Постдипломски Плоштадот Црна Унисекс Myopia Сонце Очила -1 до -12 Nearsightedness Нијанси Обновено Попусти
IMIXLOT Нови Пристигнување Гума String Наочари Синџир Читање Очила Метални Кабли очила за сонце Очила Носители Оптички рамки Јаже Обновено Попусти
TRIOO Полу-Rimless Црна Gafas de sol mujer Ретро Стилски Очила Рамка Женски Нови Движат Eyewear Оптички Oculos de sol Обновено
TRIOO Полу-Rimless Црна Gafas de sol mujer Ретро Стилски Очила Рамка Женски Нови Движат Eyewear Оптички Oculos de sol

тпроизвод .2 "фолксваген"; lineheight : 4.7 "фолксваген"; lineheight : 5.7 "фолксваген"; lineheight : 5.image img {ширина : 400px;висина :

DEN 631.20
HD ноќенпоглед очила за сонце Поларизирана Мажи Жени Мода Очи UV400 Заштита на Црн Квадрат Сонце Очила Унисекс gafas де 1005 WarBLade Обновено Попусти
Модни Луксузни Метал Целосна Rim Eyeglass Рамка Оптички Очила Очила Rx во можност Обновено Попусти
Модни Луксузни Метал Целосна Rim Eyeglass Рамка Оптички Очила Очила Rx во можност

Ве молиме контактирајте со нас за да се добие врати овластување број (оригинал превозот бесплатно е неп

DEN 499.00 623.52
Eyesilove Луксузни Кристал Читање Очила Жените Дијамант Сечење Rimless Очила дама Presbyopic Наочари +1.0 до +4.0 Обновено Попусти
Eyesilove Луксузни Кристал Читање Очила Жените Дијамант Сечење Rimless Очила дама Presbyopic Наочари +1.0 до +4.0

Висок квалитет на сечење dimond rimless читање очила за мажи / жени , леќи сили од +1.00 на +4.0, можете да ги додадет

DEN 1020.00 1200.00
Мажите Нова Жешка очила за сонце Возење Очила Eyewear Очила Rx во можност Обновено Попусти
Мажите Нова Жешка очила за сонце Возење Очила Eyewear Очила Rx во можност

За Нас : Ние сме биле продажба на ebay од 2011 Леќа Ширина : 65mm / 2 Сила : Силна .Дополнителни Информации100% Гаран

DEN 345.00 431.52
LongKeeper Класичен Легура Возачот Мажите Поларизирани Очила За Сонце Ноќ Визија Леќа Поголеми Рамка Eyewear Риболов Сонце Очила За Жени Обновено Попусти