Брзо Отворено Фитнес Скокаат Јаже со Топката Имајќи Справува со Прилагодливи За Издржливост Воз

Брзо Отворено Фитнес Скокаат Јаже со Топката Имајќи Справува со Прилагодливи За Издржливост Воз

49 %

DEN 172.00

DEN 337.44

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Тоа е комбинација балистички најлон смола се справува со патентиран свилен мазна течни челик лежишта и прелиена тоа надвор со еден kink отпорни најлон опфатени челичен кабел. Скокни јаже обука цели брзина, рамнотежа, агилност, умешност, координација, издржливост и концентрација.
Квалитет скокни јаже е една од најважните парчиња на опрема за фитнес тренинг.
-Тоа е добро за бокс, ММА, или само оние кои се заинтересирани да се вклопуваат.
Опис :
-Кабел : 2,5 mm обложен кабел за кои лесно може да се прилагоди со кабел машина.
Пакетот вклучува : 1 X Скокаат Јаже
Овој систем е сакан од конкурентна спортисти, бидејќи на брзина, но, исто така, им овозможи почетник џемпери да имаат успех право од самиот почеток.5" долго за најлон смола се справува со заострените крајот за сигурен зафат. Со додавање на вртливата имајќи во совет на јаже кабелот нема да ја изгубите брзина или обликот дури и ако вашата рака позиција или замав не е совршен.
Без разлика дали сте елитен спортист или редовна Џо/Џејн кој само сака да остане во одлична форма со скокање јаже, ова е совршено јаже за вас. Скокање јаже е супер ефикасни функционална вежба која е причината зошто ќе видите што се користат во обуката за regimens на толку многу спортисти во такви различни спортови.
-Се справува со : Articulating вртливата имајќи. Доаѓа во 118 инчи должина.

Функција: Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името: Жените
Број На Модел На: A1142
Бренд Име: MayRecords
Тип: Заеднички Скокни Јаже
Должина: 3 m (Personal)
Материјал: Гума

Најдобри предлози во категоријата

Жените Ab Вежба Мат - Абдоминална Тренер Мат - За CrossFit, Седат Рутини И Шест Пакет Вежбање Стомак Обука Салата Одбор Обновено
5M должина ЦРНА БОЈА на Гума Латекс Цевка 9.0 mm OD 6.0 mm ID ELASTICA Bungee Slingshot Катапулт Отворено Лов Замена 6090 Обновено
5M должина ЦРНА БОЈА на Гума Латекс Цевка 9.0 mm OD 6.0 mm ID ELASTICA Bungee Slingshot Катапулт Отворено Лов Замена 6090

100% Нови Високо Гумени Бендот За Slingshots и Завој Еластична Бенд.. Материјал : Висок Квалитет на ЛАТЕКС Моде

DEN 378.24
Јога Отпор Бендови Фитнес Опрема Гума Јамка Пилатес Спортот За Обука На Тренингот Еластична Бенд Обновено Попусти
Јога Отпор Бендови Фитнес Опрема Гума Јамка Пилатес Спортот За Обука На Тренингот Еластична Бенд

Производ Параметри : Материјал : латексПримена : фитнес вежбиКарактеристики На Производот : 1 Можете да г

DEN 44.00 64.80
Невкусна зелена силикони масажа топката деца сензорна интеграција обука опрема тактилни зафат Обновено Попусти
Невкусна зелена силикони масажа топката деца сензорна интеграција обука опрема тактилни зафат

и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.ВраќањеНие да се потрудиме да им служи

DEN 209.00 220.32
Висок Квалитет 3M 6 Rung Агилност Скала за Фудбал Фудбал Брзина Отворено Спортски Тренинг Скала Чекор со торбичката Обновено Попусти
рака на рамото триаголник рамо, рака на таложење на лентата се справи со обука опрема за промет на големо и бесплатен превозот Обновено Попусти
Мулти Д-прстен Глуждот Водител на Рака Појас Салата Кабел Прилог Бедрото Нога Макара за на Рака Кревање Фитнес Тренинг Опрема Обновено Попусти
Топла продажба Пресврт Одбори ABS Пластика Поддршка 360 Степен Ротација Масажа Рамнотежа Одбор За Вежбање И Физички Нога Масажа Обновено Попусти
Триаголник рамо, рамо, рака на рака задебелување на лентата се справи со обука опрема за промет на големо и бесплатен превозот Обновено Попусти
1 Buc/многу Гума Јамка Фитнес Салата Мускулна Сила Сила Тренер Отпор Бенд Рака Зафат Зглоб Еластична Проширувач Вежба Обновено Попусти
Шест-боја голема тока фитнес опрема кревање гира додатоци barbell пол тежина плоча бесплатен превозот Обновено Попусти
Шест-боја голема тока фитнес опрема кревање гира додатоци barbell пол тежина плоча бесплатен превозот

Повратни информацииАко имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме д

DEN 931.00 980.16
SZ-LGFM-Нов Мулти-функција Pedometer Растојание Калории Контра (сина) Обновено
SZ-LGFM-Нов Мулти-функција Pedometer Растојание Калории Контра (сина)

Чекор брои.Растојание и КалорииМерења.Спојувалка за каиш.5 чекори бафер корекција на грешка...

DEN 203.52
нерѓосувачки челик микрохируршка инструменти 14cm прави главата офталмолошки хируршки уред заклучување на игла носителот Обновено Попусти
бесплатен превозот сина отпор вежба бенд цевки водат јога фитнес тренингот пилатес еластична бенд Обновено Попусти
бесплатен превозот сина отпор вежба бенд цевки водат јога фитнес тренингот пилатес еластична бенд

Ние брод на сите елементи, како дар и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира ваши

DEN 252.00 268.32