Лесна Винил Фотографија Позадина Бајка Шума земјата на Чудата Компјутер Печатени Деца Backdrops за Фото Студио ZH-22

Лесна Винил Фотографија Позадина Бајка Шума земјата на Чудата Компјутер Печатени Деца Backdrops за Фото Студио ZH-22

30 %

DEN 457.00

DEN 652.80

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Тоа е нормално, ве молиме да се разбере . Нема џеб на нејзиниот врв.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина.
Ви благодариме !!.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.

Големина (мм): 100x150cm винил, 150x220cm viny, 180x300cm винил, 180x250cm винил, 300x300cm винил, 240x360cm винил, 150x220cm Оксфорд, 150x220cm Полиестер, 200x300cm Полиестер
Пакет: Yes
Тип: Спреј Насликани
Бренд Име: MEHOFOTO
Стил: Деца
Број На Модел На: ZH-22
Материјал: Винил
свадба фотографија backdrops: децата позадина
винил платно: пресметано печатени
Големина (мм): 1500

Најдобри предлози во категоријата

Кејт 10x10ft Пурпурна Цвет Фотографија Позадина Свадба Партија Фаза Backdrops Фотографија Деца Профили и Фото Студио Обновено Попусти
10X20ft Tye-Умре Муслин свадба фотографски Позадина,камера fotografica,новородените позадини за фото студио бебе деца DM139 Обновено Попусти
HUAYI Уметност ткаенина Црно Бели Шари Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина XT-3595 Обновено Попусти
HUAYI Уметност ткаенина Црно Бели Шари Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина XT-3595

МатеријалУметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, неводоотпорен, мало d

DEN 307.00 480.00
Бебе Туш Розови Цвеќиња Позадина Печатени Цвеќиња Новороденче Фотографија Реквизити Деца Деца Девојки Фото Снимајте Backdrops Обновено Попусти
Фотографија Backdrops новороденчињата Розова фантазија цвеќиња Фото Позадина Компјутер печатени Деца Позадина за Фото Студио S-2353 Обновено Попусти
Дигитални Печатени Цртан Филм Град Згради Деца Суперхерој Позадина Сино Небо Облаци Бебе Новородените Деца Фото Студио Потекло Обновено Попусти
Allenjoy фотографија позадина Тифани Сина Damask Шема Декоративни Тапети професионални фестивал позадина фотографски Обновено Попусти
едрење trval тема позадина цртан филм позадина новороденче брод компас лебдат шише светилник кормило мапата птица телескоп Д-9521 Обновено Попусти
Лесна Винил Фотографија Позадина Масло Печатени Гроздобер Вратата Розова Wildflower Растенијата Деца Позадини за Фото Студио СМ-1481 Обновено Попусти
Capisco Ноќта На Вештерките Ноќ Тиква Винил Фотографија Позадина Прилагодено Фото Позадина Студио Проп Сина Обновено Попусти
Сина Замрзнати Палата Принцеза Девојка Позадина Фотографија Скалите Мраз Столбови Деца Деца Роденден Фото Кабина Потекло Обновено Попусти
2017 Брза испорака 5x7ft гроздобер винил позадина позадини за фото студио за снимање деца Компјутер Насликани Backdrops P0737 Обновено Попусти
Винил Фотографија Backdrops За Деца Дрво Куќа Вратата Тревникот на Нови Ткаенина Фланелен боксери позадини за Свадба фото студио F1554 Обновено Попусти
Професионални 10X10ft Tye-Умре Муслин свадба фотографски Позадина,камера fotografica,новородените позадини за фото студио DM157 Обновено Попусти
Камерата Фото Студио Количка за LED Светло Diffuser Softbox Мека Кутија за Viltrox Yongnuo YN160 YN300 Воздухот Про LED Светло Додатоци Обновено
Пинк Бели Шари Фото Позадина Фотографија Backdrops Квалитет На Винил Обновено
Пинк Бели Шари Фото Позадина Фотографија Backdrops Квалитет На Винил

Материјал Тежина : 110 G / GSM Интензивна Живописни Бои Лесни, Лесно да се Свитка & Носат Не водоотпорен Светл

DEN 696.00