2 парчиња Силна Круг Кол 40mm x15mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

2 парчиња Силна Круг Кол 40mm x15mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

9 %

DEN 1046.00

DEN 1149.12

Обновено

Достапно за вашата нарачка

03937 инчи)
Пакет Содржина : 2 парчиња Силна Круг Кол 40mm x15 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Големина : 40mm x15 mm(1mm = 0.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.

Композитни: NdFeB Магнет
Обликот: лист
Број На Модел На: 40mm x15mm
Тип: Постојано

Најдобри предлози во категоријата

6pcs 40x40x20mm Супер Силен Ретки Земјата магнети Блок N52 Neodymium Магнет Обновено
6pcs 40x40x20mm Супер Силен Ретки Земјата магнети Блок N52 Neodymium Магнет

Магнетот беше одбиен вертикално.560544771758947Ако не можете да го најдете она што го сакате, ве молам, само нас

DEN 3072.00
1pc 50x5 mm neodymium магнет 50mm*5mm силна ретки земјата neodymium магнети 50*5 мм NdFeB постојан круг магнетни 50x5mm Обновено Попусти
1pc 50x5 mm neodymium магнет 50mm*5mm силна ретки земјата neodymium магнети 50*5 мм NdFeB постојан круг магнетни 50x5mm

Ние се задржи повеќе од еден милион парчиња магнети во различни големини во парк.Никогаш место neodymium маг

DEN 214.00 248.64
10pcs Силна Круг Кол 10мм х 8мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
10pcs Силна Круг Кол 10мм х 8мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

DEN 540.00 593.76
Ретки земјата висока чистота Thulium(III) Нитрат Hexahydrate Тм(NO3)3.6H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Thulium(III) Нитрат Hexahydrate Тм(NO3)3.6H2O

Thulium(III) Нитрат HexahydrateИнформации За Производот Код : AC12 NФормула : Тм(NO3)3.6 H2 OCAS Бр : 35725338EINECS : 2390699Молекуларна

DEN 18000.00
Ретки земјата висока чистота Terbium(III) Нитрат Hexahydrate Тб(NO3)3.6H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Terbium(III) Нитрат Hexahydrate Тб(NO3)3.6H2O

Terbium(III) Нитрат HexahydrateИнформации За Производот Код : AC8 NФормула : Тб(NO3)3.6 H2 OCAS Бр : 13451199EC No : 2331324Молекуларна

DEN 48000.00
Uxcell Od 20Mm Id 10мм Серпентина Медиум Оптоварување Печат Компресија Мувла Умре Пролет Црвено Долго . | 100mm | 150mm | 50мм | 65mm | Обновено Попусти
5pcs Силна Круг Кол 50mm x5mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
5pcs Силна Круг Кол 50mm x5mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Објектот се испраќаат во рок од 5 раб

DEN 2130.00 2340.96
Ретки земјата висока чистота Dysprosium (III) Ацетат Trihydrate Dy(C2H3O2)3.3H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Dysprosium (III) Ацетат Trihydrate Dy(C2H3O2)3.3H2O

Dysprosium (III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC9 AФормула : Dy(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 15280554ES Бр...

DEN 14400.00
500pcs Силна Круг Кол 18mm x 2mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
500pcs Силна Круг Кол 18mm x 2mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни

DEN 6561.00 7209.60
2 парчиња Силна Круг Кол 40mm x20mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
2 парчиња Силна Круг Кол 40mm x20mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката Тоа е невозможно да се третираат пра

DEN 1109.00 1218.72
Ретки земјата висока чистота Lanthanum(III) Ацетат Trihydrate La(C2H3O2)3.3H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Lanthanum(III) Ацетат Trihydrate La(C2H3O2)3.3H2O

Lanthanum(III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC1 AФормула : La(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 100587904ЕЗ Бр : 2130348Молекул

DEN 3840.00
Ретки земјата висока чистота Yttrium(III) Нитрат Hexahydrate Y(NO3)3.6H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Yttrium(III) Нитрат Hexahydrate Y(NO3)3.6H2O

Yttrium(III) Нитрат HexahydrateИнформации За Производот Код : AC15 NФормула : Y(БР 3 ) 3 .6 H 2 OCAS Бр : 13494989ЕЗ Бр : 2338026Молекул

DEN 3840.00
50pcs Силна Круг Кол 15mm х 8мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
50pcs Силна Круг Кол 15mm х 8мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на

DEN 1397.00 1535.04
Ретки земјата висока чистота Neodymium (III) Ацетат Trihydrate Nd(C2H3O2)3.3H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Neodymium (III) Ацетат Trihydrate Nd(C2H3O2)3.3H2O

Neodymium (III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC4А Формула : Nd(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 334869715ЕЗ Бр : 2282445Молеку

DEN 5760.00
2 парчиња Силна Круг Кол 50mm x15mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
2 парчиња Силна Круг Кол 50mm x15mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Ве молиме Контактирајте со нас Пред

DEN 2080.00 2285.28
5pcs Силна Круг Кол 30мм x20mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
5pcs Силна Круг Кол 30мм x20mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Големина : 30мм x20 mm(1mm = 0.Ако не мож

DEN 1404.00 1543.20
1PCS 10мм/80N Пролет Клипот Push Pull Тип Електромагнетниот Electromagnet DC 12/24V 0.5 A Обновено
1PCS 10мм/80N Пролет Клипот Push Pull Тип Електромагнетниот Electromagnet DC 12/24V 0.5 A

Име На Производ: Електромагнетниот ElectromagnetНоминална Напон и Струја:DC12 / 24 V 0.5 AАкција Форма:Push Pull ТипМ

DEN 2399.52