100pcs Силна Круг Кол 18mm x4mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

100pcs Силна Круг Кол 18mm x4mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

9 %

DEN 2792.00

DEN 3067.68

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Големина : 18mm x 4 мм(1mm = 0.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.03937 инчи)
Пакет Содржина :
100pcs Силна Круг Кол 18mm x 4 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните.

Композитни: NdFeB Магнет
Обликот: лист
Број На Модел На: 18mm x4mm
Тип: Постојано

Најдобри предлози во категоријата

5pcs Силна Круг Кол 50mm x10mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
5pcs Силна Круг Кол 50mm x10mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката Сите големи кредитни картички се при

DEN 2622.00 2880.96
100pcs Силна Круг Кол 12mm x 15mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
100pcs Силна Круг Кол 12mm x 15mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.03937 инчи)Пакет Содржина : 100pcs Силн

DEN 4056.00 4456.80
50pcs Силна Круг Кол 35mm x5mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
50pcs Силна Круг Кол 35mm x5mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

DEN 5990.00 6582.24
10pcs Силна Круг Кол 10мм x 7mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
10pcs Силна Круг Кол 10мм x 7mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

03937 инчи)Пакет Содржина : 10pcs Силна Круг Кол 10мм x 7 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижид

DEN 468.00 514.56
10pcs Силна Круг Кол 20mm x30mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
10pcs Силна Круг Кол 20mm x30mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

DEN 2235.00 2456.16
600 компјутери/многу NdFeB Диск со 3M Лепило Кол 20x1 мм за 0.75 N42 Магнет Силна Neodymium Магнети Ретки Земјата Постојан Магнет Обновено
5pcs Силна Круг Кол 40mm x20mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
5pcs Силна Круг Кол 40mm x20mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

DEN 2312.00 2540.64
Ретки земјата висока чистота Dysprosium (III) Ацетат Trihydrate Dy(C2H3O2)3.3H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Dysprosium (III) Ацетат Trihydrate Dy(C2H3O2)3.3H2O

Dysprosium (III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC9 AФормула : Dy(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 15280554ES Бр : 2425658Молекула

DEN 14400.00
Ретки земјата висока чистота Neodymium (III) Ацетат Trihydrate Nd(C2H3O2)3.3H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Neodymium (III) Ацетат Trihydrate Nd(C2H3O2)3.3H2O

Neodymium (III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC4А Формула : Nd(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 334869715ЕЗ Бр : 2282445Молеку

DEN 5760.00
500pcs Силна Круг Кол 12mm x 1.5 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
500pcs Силна Круг Кол 12mm x 1.5 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

DEN 1992.00 2189.76
Ретки земјата висока чистота Lanthanum(III) Ацетат Trihydrate La(C2H3O2)3.3H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Lanthanum(III) Ацетат Trihydrate La(C2H3O2)3.3H2O

Lanthanum(III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC1 AФормула : La(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 100587904ЕЗ Бр : 2130348Молекул

DEN 3840.00
50pcs Силна Круг Кол 15mm х 8мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
50pcs Силна Круг Кол 15mm х 8мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на

DEN 1397.00 1535.04
500pcs Силна Круг Кол 10мм x 7mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер Обновено Попусти
500pcs Силна Круг Кол 10мм x 7mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

DEN 7975.00 8763.36
50pcs Силна Круг Кол 16mm x 3мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
50pcs Силна Круг Кол 16mm x 3мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

DEN 1273.00 1398.72
Ретки земјата висока чистота Thulium(III) Нитрат Hexahydrate Тм(NO3)3.6H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Thulium(III) Нитрат Hexahydrate Тм(NO3)3.6H2O

Thulium(III) Нитрат HexahydrateИнформации За Производот Код : AC12 NФормула : Тм(NO3)3.6 H2 OCAS Бр : 35725338EINECS : 2390699Молекуларна

DEN 18000.00
50pcs Силна Круг Кол 15mm x 10мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
50pcs Силна Круг Кол 15mm x 10мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs Силна Круг Кол 15mm x 10 милиметри N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занае

DEN 2153.00 2366.40
5pcs Силна Круг Кол 35mm x10mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
5pcs Силна Круг Кол 35mm x10mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Големина : 35mm x10 mm(1mm = 0.Ако не може

DEN 1370.00 1505.28
50pcs Силна Круг Кол 18mm x 1.5 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
50pcs Силна Круг Кол 18mm x 1.5 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs Силна Кр

DEN 779.00 855.84
10pcs Силна Круг Кол 10мм x 6mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
10pcs Силна Круг Кол 10мм x 6mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве

DEN 238.00 261.12
10pcs Силна Круг Кол 10мм х 8мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
10pcs Силна Круг Кол 10мм х 8мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

DEN 540.00 593.76
100pcs Силна Круг Кол 12mm x 1.5 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
100pcs Силна Круг Кол 12mm x 1.5 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Ние ќе ви одговори вашиот email во рок од 24 часа нормално 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од д

DEN 513.00 564.00
Ретки земјата висока чистота Dysprosium(III) Нитрат Hexahydrate Dy(NO3)3.6H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Dysprosium(III) Нитрат Hexahydrate Dy(NO3)3.6H2O

Dysprosium(III) Нитрат HexahydrateИнформации За Производот Код : AC9 NФормула : Dy(NO3)3.6 H2 OCAS Бр : 35725305ЕЗ Бр...

DEN 33600.00
50pcs Силна Круг Кол 18mm x4mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
50pcs Силна Круг Кол 18mm x4mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs С

DEN 1758.00 1932.00
100pcs Силна Круг Кол 15mm x 5mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот Обновено Попусти
100pcs Силна Круг Кол 15mm x 5mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

DEN 1878.00 2063.52
Ретки земјата висока чистота Gadolinium (III) Ацетат Trihydrate Gd (C2H3O2)3.3H2O Обновено
Ретки земјата висока чистота Gadolinium (III) Ацетат Trihydrate Gd (C2H3O2)3.3H2O

Gadolinium (III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC7АФормула : Gd (C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 100587937ЕЗ Бр...

DEN 4800.00