5d дијамант сликарство,везови дијамант,розова цвет,дијамант везови цвеќиња,роза,сликарство кристал

5d дијамант сликарство,везови дијамант,розова цвет,дијамант везови цвеќиња,роза,сликарство кристал

50 %

DEN 252.00

DEN 504.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка

за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро. Секој цртеж вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ние, исто така може да го направи било која слика ви се допаѓа,ве молиме контактирајте со нас и да ги испратите на сликата за нас. Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.
Драги пријатели, . Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години . Секоја слика вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.

Големина: FULL 25x30cm, FULL 30x40cm, FULL 40x50cm, FULL 50x60cm, FULL 60x80cm, FULL 70x95cm
Бренд Име: YIKEE
Стил: Европа
Форма: Посебна
Материјал: Смола
Шаблон Тип: Флорални
Платно Пакување Метод: Навива
Дијамант форма: Плоштад
Употреба: Слики
Рамка: No
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Употреба: дијамант везови цвеќиња
Големина на слика: Според опции
Алатки: вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип: Плоштад дијамант
Ткаенина Тип: HD Oilcloth
Лепак Adhension: Силна стап
Дијамант големина: 2.5*2,5 mm
Дијамант Количина: 15-30% повеќе количина
Стил: 5d дијамант сликарство
Име: Слика кристал

Најдобри предлози во категоријата

18Pairs 18sizes 2.0 mm-10.0 mm 80см 32 Кружни Природата Бамбус Carbonized Игли за Плетење Џемпер Занает Алатки за Шиење Додатоци Обновено Попусти
Компатибилен Snap на Скриени Невидливи Патент Нога AA7064 Обновено Попусти
Компатибилен Snap на Скриени Невидливи Патент Нога AA7064

Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.Повратни информации1 Ние само ќе брод на defaut адре

DEN 80.00 107.04
Нови Мулти-боја 2.0 mm-10мм 18Pcs/set 32 80см Еко-Пријателски Двојно Точка Бамбус Annular Игли за Плетење Занаети Предиво алатка Поставува Обновено Попусти
Везана 5d DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Печ Крпа Мечка и сладолед Шема Дома Декорација Занает Обновено Попусти
5D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Дрво Пејзаж Дома Декорација Уметнички Занаети Везови Крстот Бод YHAllpaper Графика Decals Обновено Попусти
3 компјутери/set DIY 5d дијамант Сликарство крстот бод црно бела Cityscape,полн плоштад дијамант везови дома декор Дијамант Мозаик Обновено Попусти
година НОВИ Дијамант Везови 3D Четири Сезони Декоративни Дрвја Сликарство Дијамант Сликарство DIY Кристал Везови Мозаик Обновено Попусти
PSHINY 5D DIY Дијамант везови море санторини пејзаж Слики целосна Мозаик Круг кристал Дијамант сликарство крстот stich Обновено Попусти
шарени слики Круг 5D дијамант сликарство Полна, Дијамант Вез,DIY, кристално крстот бод, плажа, каучот, дома декор AS238 Обновено Попусти
Нови Полн Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Sandbeach Море Убавина Суштества Рачно Изработени Везови Везана Уметност Обновено Попусти
5 делови/set Религија diy магија дијамант сликарство везови крстот бод исус мозаик пејзаж вез со декорација Обновено Попусти
5 делови/set Религија diy магија дијамант сликарство везови крстот бод исус мозаик пејзаж вез со декорација

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

DEN 1482.00 2906.40
Борови Дрво Занаети Крстот 3d Diy Дијамант Сликарство Колекции Полн Плоштад Кристал Везени Мозаик Убава Снег Везана BJ330 Обновено Попусти