PSHINY 5D DIY Дијамант везови море санторини пејзаж Слики целосна Мозаик Круг кристал Дијамант сликарство крстот stich

PSHINY 5D DIY Дијамант везови море санторини пејзаж Слики целосна Мозаик Круг кристал Дијамант сликарство крстот stich

49 %

DEN 479.00

DEN 938.88

Обновено

Достапно за вашата нарачка


100% слика треба лепило rhinestones Круг Rhinestones или Квадратни Rhinestones за вашиот избор Овој производ не содржи рамки Платно Големина (слика + празно) : 26 Х 46 СМ , Големина на Слика : 20 X 40 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 45 X 80 CM , Големина на Слика : 35 X 70 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 55 Х 100 СМ , Големина на Слика : 45 X 90 СМ (можеби 2 CM грешка) Платно Големина (слика + празно) : 65 X 120 СМ , Големина на Слика : 55 X 110 CM (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 70 Х 140 СМ , Големина на Слика : 60 X 130 CM (можеби 2 CM грешка) Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, ви посакувам среќен шопинг, ви благодариме!
Круг Кристал детали :
Плоштад Кристал :
Платно детали :
Големина на екранот :
Алатки :
Како да го користите :
Пакување :
Како да се купи :
Пред исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Ви благодарам многу. Да се отстрани инвентар притисок, партијата ние сме повеќе од или еднаква на 2 компјутери . Го оценувате : Откако стоката да пристигне во вашата земја, тоа може да произведе одредени стапки во некои земји. PSHINY 5 D DIY Дијамант везови море санторини пејзаж Слики целосна Мозаик Круг кристал Дијамант сликарство крстот stich. Испорака Агент : Ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди испорака на услуги агент за вас.

Големина: Canvas Size 45X80 CM, Canvas Size 55X100CM, Canvas Size 65X120CM, Canvas Size 70X140CM, Canvas Size 26X46 CM
Стил: Европа
Бренд Име: PSHINY
Број на Бои: 1-30
Дијамант форма: Круг
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Шаблон Тип: Сценско
Материјал: Смола
Платно Пакување Метод: Навива
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Еден
Pasting Област: Целосна
Точка име : PSHINY 5D DIY Дијамант везови море санторини пејзаж Слики
Објектот Name2: целосна Мозаик круг кристал Дијамант сликарство крстот stich
Објектот Name3: дијамант везови целосна
Објектот Name4: дијамант сликарство море
Објектот Name5: дијамант везови пејзаж
Објектот Name6: дијамант везови пејзаж
број: ЛЕ-907

Најдобри предлози во категоријата

Целосна Слика вежба 5D дијамант сликарство DIY дијамант везови татко&мајка Крстот Бод Камен мозаик декорација YSD Обновено Попусти
5d Дијамант Вез на Цртан филм Мачка DIY Везана Дијамант Сликарство Крстот Бод 3D 5D Rhinestones Мозаик дијамант ѕид налепници Обновено Попусти
YUMEART 5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Лав и Леопард Животни Дијамант Везови Кристал Занаети Дијамант Мозаикот на Слики Обновено Попусти
H216 Бубамара и Зелени Лисја ,полн sqaure дијамант сликарство крстот бод,5d diy дијамант сликарство,diy,дијамант везови животни Обновено Попусти
5 делови/set Религија diy магија дијамант сликарство везови крстот бод исус мозаик пејзаж вез со декорација Обновено Попусти
5 делови/set Религија diy магија дијамант сликарство везови крстот бод исус мозаик пејзаж вез со декорација

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

DEN 1482.00 2906.40
18Pairs 18sizes 2.0 mm-10.0 mm 80см 32 Кружни Природата Бамбус Carbonized Игли за Плетење Џемпер Занает Алатки за Шиење Додатоци Обновено Попусти
Нови Diy 3d Дијамант Везови Сценографијата на Есен, Rhinestones Во Поставување на Слика Рака Извезени Крст-Бод Добра Присутни BR09 Обновено Попусти
DIY Целосна Рубикова Коцка Круг Дијамант Слики Крстот Бод Дома Декор Дијамант Везови Цртан филм Мики Ѕидното Сликарство 3d Дијамант Обновено Попусти
Компатибилен Snap на Скриени Невидливи Патент Нога AA7064 Обновено Попусти
Компатибилен Snap на Скриени Невидливи Патент Нога AA7064

Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.Повратни информации1 Ние само ќе брод на defaut адре

DEN 80.00 107.04
Везана 5d DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Печ Крпа Мечка и сладолед Шема Дома Декорација Занает Обновено Попусти
ДОМАШНИТЕ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ ДЕЛОВИ BOBBIN СЛУЧАЈ NB1275000/E1A2824000/4161480-01 PFAFF ПЕЈАЧ ВИКИНГ EUROPRO Обновено
ДОМАШНИТЕ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ ДЕЛОВИ BOBBIN СЛУЧАЈ NB1275000/E1A2824000/4161480-01 PFAFF ПЕЈАЧ ВИКИНГ EUROPRO

Ние не сме делови гаранција, ние ќе го проверат квалитетот сертификација на стоката пред пратката (мета

DEN 287.52
5D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Дрво Пејзаж Дома Декорација Уметнички Занаети Везови Крстот Бод YHAllpaper Графика Decals Обновено Попусти
Нови Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Божиќ Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор Подарок Обновено Попусти
СОПИРАЧКИ butterly и мачка дијамант везови 5D дијамант сликарство крстот бод DIY целосна squarediamond мозаик дијамант шема занаети Обновено Попусти
10PCS/МНОГУ ДОМАШНИ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ ДЕЛОВИ ПЕЈАЧ BOBBIN 163131W Обновено
10PCS/МНОГУ ДОМАШНИ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ ДЕЛОВИ ПЕЈАЧ BOBBIN 163131W

Ви благодариме за вашето разбирање Гаранција и Гаранција 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност

DEN 216.00
3D Diy дијамант сликарство животинско Вода goose слика на rhinestones pasting декоративни сликарство дијамант везови мозаик боја Обновено Попусти
иконата слика полн плоштад дијамант везови Животинско Мачка дома декор мозаик дијамант сликарство крстот бод 3D дијамант везана Обновено Попусти
ПЕЈАЧОТ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ BOBBIN СЛУЧАЈ 83505 НОВИ VS ШАТЛ ЗА ПЕЈАЧ МОДЕЛ 27, 28, 127, 128 BOBBIN8225 Обновено
ПЕЈАЧОТ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ BOBBIN СЛУЧАЈ 83505 НОВИ VS ШАТЛ ЗА ПЕЈАЧ МОДЕЛ 27, 28, 127, 128 BOBBIN8225

Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел .За Плаќање 1.Ние бро

DEN 168.00
Борови Дрво Занаети Крстот 3d Diy Дијамант Сликарство Колекции Полн Плоштад Кристал Везени Мозаик Убава Снег Везана BJ330 Обновено Попусти