Дупка Удар Двојно Дупка Занает Хартија Удар Бележник Удари Круг Машина

Дупка Удар Двојно Дупка Занает Хартија Удар Бележник Удари Круг Машина

DEN 458.88

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Дупка Удар Двојно Дупка Занает Хартија Удар Бележник Удари Круг Машина
Боја : случајни
квалитет : 1pcs
големина : 130*11*57mm
материјал : пластика
дупка со дијаметар : 6mm
дупка теренот : 80mm
удар страница : околу 10 страница


Нема. на Дупки: 2
Број На Модел На: 0101
Тип: стандард удар
Бренд Име: MADBEE

Најдобри предлози во категоријата

ингеренциите дупка-машина за правење стандард удар papar круг машина круг 5mm Обновено Попусти
ингеренциите дупка-машина за правење стандард удар papar круг машина круг 5mm

Повратни информации е многу важно Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !За руски кл

DEN 860.00 1162.08
10Pcs Мини Спојувач Пластични Канцелариски Поставите Kawaii Спојувач Хартија Канцеларија Додатоци Мини Врзивно Стационарни Сет Обновено Попусти
Бесплатен превозот (24pcs/pack)31mm Пластика хартија клип Multicolor врзивно клип канцеларија канцелариски менгеме училиште снабдување Обновено Попусти
Достав 3847 финансиски обврзувачки машина за возбудлив цевка обврзувачки транспарентна пластична цевка 100pcs 4.8 мм*500mm Обновено Попусти
Бесплатен превозот Сребро лична Карта Фото Значка Метал Рака Слот Перфоратор Дупка Удар ПВЦ Ознака за Статистика Обновено Попусти
New Rose Red/Розово Злато Хартија Клипови Дијамант/Чаши/Камера/Мачка Ознака Излет Алатки Scrapbooking Алатки Метал Врзивно Paperclip Обновено Попусти
1 Пакет 10 Листови Транспарентен 32K Книги Опфаќа + Име на Етикетата За Ученици Gradebook Заштита Книга Достав 70555 Обновено
20Pcs/Мини Пакет Срце Љубов Дрвени Облека Фото Хартија Колче Pin Clothespin Занает Разгледница Клипови Дома Свадба Декорација Обновено Попусти