USB3.0 Конвертор PCI-E Изразат 1x да 16x Столб Картичка 60СМ SATA 15Pin Напојување USB 3.0 Extender Кабел За Bitcoin Рударство

USB3.0 Конвертор PCI-E Изразат 1x да 16x Столб Картичка 60СМ SATA 15Pin Напојување USB 3.0 Extender Кабел За Bitcoin Рударство

29 %

DEN 523.00

DEN 736.80

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Употреба : се наменети за bitcoin рударство
9. Што да се намали товарот на матичната плоча кога се поврзете мулти-графичка картичка
6. Модел : PCE164 P-N03 VER007 S
2.0 кабел
8. Ви благодариме за вашето разбирање. Одборот големина : Прибл. Сосема нов и висок квалитет. Се сеќавам на тоа!
4. Кога приклучокот PCI - E продолжување компјутер мора да бидат скршени жици plug повторно. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот,тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен. Моќ Конектор : SATA 15 pin
2. PCI-E конектор со мулти-слој заштитените жица, најдолго може да поврзете 3 Метри сигнал ќе не ослабвам
Спецификации :
1.2 cm грешка)
5. Type Add На Картички,PCIE Express картичка
3.
Карактеристики :
1. Побезбедно, поефикасно, повеќе практични. Оваа екстензија е применлива на плоча PCI - E слот (1 x 2 x, 4 x 8 x 16 x). Решавање на проблемот со тоа што заварување точка кревка горат, пренос на сигнал слабеењето, platoon линија должина не е доволно и така натаму
8. Extender кабел : USB 3. Графичка картичка напојување со три цврсти кондензатори, графичка картичка напојување повеќе стабилна и безбедна.

Бренд Име: h1111z
Интерфејс Тип: PCI Express
Пакет: Yes
Број На Модел На: IO1018
Тип: Додади На Картички,PCIE Express картичка
Име на производ: стој картичка
Тип На Објект: PCI-E 16X Адаптер
Должина на кабел: 60см
Одбор Големина: прибл.12.2 cm*4.5 cm*1.0 cm/4.8*1.78*0.39
extender кабел:
Употреба: Посветен за bitcoin рударство
Солидна Кондензатори количина: Со 3x FP солидна кондензатори

Најдобри предлози во категоријата

Нови Оригинални ADDA AD1212HB-F51 12038 12V 0.50 НА Вентилаторот за Ладење Обновено Попусти
Нови Оригинални ADDA AD1212HB-F51 12038 12V 0.50 НА Вентилаторот за Ладење

ADDA ( ко здраво )Модел : AD1212 HBF51Големина : 120 * 120 * 38 MMНапон : DC 12 VАктуелни : 0.50 НаБрзина : 2800 RPMБучава ; 42.Велика

DEN 864.00 960.00
Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу PLA07010S12HH 12V 0.50 НА 65mm За MSI R5770 N450GTS ЈАСТРЕБ Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење Обновено Попусти
Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу PLD08010S12HH 12V 0.35 НА 75mm За MSI Јастреб Twin Frozr GTX650 HD7950 R7870 HD7870 Вентилаторот за Обновено Попусти
Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу PLD08010S12HH 12V 0.35 НА 75mm За MSI Јастреб Twin Frozr GTX650 HD7950 R7870 HD7870 Вентилаторот за

Има било каков проблем,можете да контактирате со нас.3месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучув

DEN 570.00 599.52
AVC 4CM 4048 DB04048B12U 12V 1.14 Топка Имајќи Фан DB04048B12S 1.9 на Обновено Попусти
Aipinchun Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Toshiba Satellite L40-А L40D-А L40t-Ладилник Радијатори Лаптоп Фан Обновено
Aipinchun Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Toshiba Satellite L40-А L40D-А L40t-Ладилник Радијатори Лаптоп Фан

Ви благодариме! Ако сакате да го направите масовно купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви да

DEN 306.72
Нови оригинални скара посветен на издувните гасови фан центрифугални турбина компресор BFB1012H 9733 12V 1.20 НА Обновено Попусти
Нови оригинални скара посветен на издувните гасови фан центрифугални турбина компресор BFB1012H 9733 12V 1.20 НА

Нови оригинални скара посветен на издувните гасови фан центрифугални турбина компресор BFB1012 H 9733 12 V 1.20 М

DEN 561.00 623.52
SAMXINNO за ASUS X555LD Плоча R556UB X555L X555lD X555LDB X555LD РЕВ 3.1,3.3,3.6 Плоча со i5-5200U ПРОЦЕСОРОТ тестирано Обновено
Aipinchun Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Toshiba Satellite C660 C650 P775 A660 A660D A665 A655D L675 L675D Кулер Радијатори Лаптоп Фан Обновено
Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ACER TM5740G 5740G 5741G 5742G 5251 5551 5552G 5253G NV53 DC Brushless Радијатори Вентилаторот Обновено Попусти
DIY 1U серверот heatsink 1155 11cm*9cm*2.5 cm holesize 8см*8cm Обновено Попусти
DIY 1U серверот heatsink 1155 11cm*9cm*2.5 cm holesize 8см*8cm

Отстранети од прекине,не сосема нов,скоро нови,околу 90%95%нов,тест ред работа, ред!1155pin 1u серверголемина : 1

DEN 864.00 959.52
ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор за Acer Еден 532h D255 D225 D255E D260 NAV70 NAV50 PAV70 вентилаторот за Ладење heatsink AB4205HX-KB3 Обновено Попусти
ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор за Acer Еден 532h D255 D225 D255E D260 NAV70 NAV50 PAV70 вентилаторот за Ладење heatsink AB4205HX-KB3

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и

DEN 918.00 1080.00
Делта GFB0412SHE За PE1750 P1185 сервер за ладење фанови l PE1750 Фан 8X771 Обновено Попусти
Делта GFB0412SHE За PE1750 P1185 сервер за ладење фанови l PE1750 Фан 8X771

Бренд : ДелтаФан Модел : GFB0412 SHEРезервни Број : 8 X771Навивачите параметар : DC 12 V, 0.68 НАГолемина Димензии : 40 * 5

DEN 510.00 671.52
Вентилатор За Fujitsu LifeBook AH531 ПРОЦЕСОРОТ Кулер за Ладење Вентилатор KSB06105HA AJ47 CP515959-01 MF75120V1-C030-G99 AB8205HX-T03 Обновено Попусти
Вентилатор За Fujitsu LifeBook AH531 ПРОЦЕСОРОТ Кулер за Ладење Вентилатор KSB06105HA AJ47 CP515959-01 MF75120V1-C030-G99 AB8205HX-T03

Повратна информација (1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по при

DEN 918.00 1080.00
1 PC CPU Вентилаторот за Ладење Заградата Кулер Heatsink Носителот База За НА4 887 Socket Обновено Попусти
1 PC CPU Вентилаторот за Ладење Заградата Кулер Heatsink Носителот База За НА4 887 Socket

1 PC CPU Вентилаторот за Ладење Заградата Кулер Heatsink Носителот База За НА4 887 SocketОпис : Карактеристики : 100% с

DEN 114.00 150.24
10Pcs Gdstime 9225 90mm 92x92x25mm 48V 0.1 2 Жици Топката DC Вентилаторот за Ладење Обновено
10Pcs Gdstime 9225 90mm 92x92x25mm 48V 0.1 2 Жици Топката DC Вентилаторот за Ладење

48 V DC 90mm 9cm 9225 Двојна Топката Имајќи Brushless Вентилаторот за ЛадењеСосема нов,одличен квалитет со атрактивн

DEN 2543.04
Делта Електроника BUB0812DD BA1C 3WY43-A00 Серверот Вентилаторот за Ладење DC12V 0.58 4-жица Обновено Попусти
Делта Електроника BUB0812DD BA1C 3WY43-A00 Серверот Вентилаторот за Ладење DC12V 0.58 4-жица

Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклу

DEN 1038.00 1128.48
Бесплатен Превозот Нови AB0605HX-EB3 Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За TOSHIBA A80 A85 A80L Tecra A3 S2 Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот Обновено Попусти
CN-0MDFKV 0MDFKV MDFKV ГЛАВНИОТ ОДБОР За Dell Vostro 3550 V3550 Лаптоп Плоча HM67 DDR3 Обновено Попусти
CN-0MDFKV 0MDFKV MDFKV ГЛАВНИОТ ОДБОР За Dell Vostro 3550 V3550 Лаптоп Плоча HM67 DDR3

CN0 MDFKV 0 MDFKV MDFKV ГЛАВНИОТ ОДБОР За Dell Vostro 3550 V3550 Лаптоп Плоча HM67 DDR3Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната п

DEN 2508.00 2640.00
SHELI лаптоп Плоча За hp DV6-6000 DV6 665348-001 HM65 HD6490/1G Не-интегрирана графичка картичка Тестирано Обновено Попусти
SHELI лаптоп Плоча За hp DV6-6000 DV6 665348-001 HM65 HD6490/1G Не-интегрирана графичка картичка Тестирано

Било увозни давачки или такси се на купувачите одговорност Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост

DEN 4046.00 4304.64
SHELI лаптоп Плоча За hp MIN210 608951-001 DANM6DMB6D0 за intel N455 процесорот со интегрирана графичка картичка DDR3 Обновено Попусти
SHELI лаптоп Плоча За hp MIN210 608951-001 DANM6DMB6D0 за intel N455 процесорот со интегрирана графичка картичка DDR3

100% оригинални montherboard и во добра состојба2 Со цел да се намали клиенти трошоците за увоз на даноци и други

DEN 3550.00 3776.64