трговија на големо 3*USB3.0 мулти-ЦЕНТАР со TF/SD/СП/MS/XD 5in1 cardreader со usb на Тип-C кабел метал случај со моќ конектор

трговија на големо 3*USB3.0 мулти-ЦЕНТАР со TF/SD/СП/MS/XD 5in1 cardreader со usb на Тип-C кабел метал случај со моќ конектор

5 %

DEN 1368.00

DEN 1439.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Ако имате било какви посебни барање за прогласи вредност pls ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Гаранција време за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ви испратиме нова едно или да се направи целосна реконструкција.0 мулти-ЦЕНТАР со TF/SD/СП/MS/XD 5in1 cardreader со usb на Тип-C кабел метал случај со моќ конектор
големина : 203*55*27mm; plug and play (репродуцирај); поддршка за mac,windows,linuxc и android систем;
USB-за да Tpye-C кабел
Обичај царинење : 1. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Испорака : 1. Оставајќи негативни повратни информации не може да го реши секој проблем. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Враќање & Наплата 1. Ако мислите дека постои некој проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Ако одбиете и да се врати пратката, бидејќи на сопствен доход , треба да биде одговорен за сите трошоци предизвикани од ова, Ние нормално вреднува помалку на царинската декларација етикета, така што ќе needn не да плаќаат даноци на плати помалку даноци. Ние ќе рефундирање на полн со пари, по приемот на објектот во првобитната состојба и packag со сите компоненти и додатоци се вклучени. Увозни давачки / такси / трошоци не се вклучени во цената.

боја: Сребро.
сертификација: CE
Пакет: Yes
Должина: 15cm
Бренд Име: Blueendless
Пристаништа: 3
Стандард: USB 3.0
Интерфејс Тип: USB 3.0
Приклучокот стандард: EU
Funtion: читач
Број На Модел На: LS170704x2CH35U3

Најдобри предлози во категоријата

USB3.1 Тип C type-в Точка 3 Порти со Брза Ethernet 10/100/1000Mbps Gibabit Мрежна Картичка LAN + 3 USB 3.0 порти Центар RTL8153 WIN10 Обновено
USB3.1 Тип C type-в Точка 3 Порти со Брза Ethernet 10/100/1000Mbps Gibabit Мрежна Картичка LAN + 3 USB 3.0 порти Центар RTL8153 WIN10

Карактеристики : ТипC connector,Алуминиум случај стилски и елегантен. Совршена комбинација со USB3.0 и Gigabit Ethern

DEN 1401.60
Нови Оригинални LTN 5BF503T2 5M Пред MIPI на Модулот на Камерата За Леново MIIX 710 710 Серија,FRU SC20H71321 Обновено
Нови Оригинални LTN 5BF503T2 5M Пред MIPI на Модулот на Камерата За Леново MIIX 710 710 Серија,FRU SC20H71321

Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите.Меѓународни Купувачот ве Мол

DEN 576.00
тоа-па 2 Порт АВТО VGA switch USB KVM Преклопник со USB Конзола 1 сет од тастатура глувчето контроли 2 компјутер домаќините со KVM кабел Обновено Попусти
Rocketek Ултра тенок Тип-C USB ХАБ 4 Port Splitter 3.0 Центар DC Моќност Интерфејс за iMac Macbook Лаптоп, Таблет Компјутер Тип В Обновено Попусти
4 Портен USB 3.0 Центар Splitter Голема Брзина За Лаптоп Компјутер Лаптоп Mac КОМПЈУТЕР За MacBook WIN 7 8 Usb Кабел за Компјутерска Галантерија Обновено Попусти
CKL 16 Порт USB Auto HDMI KVM Switch PC Монитор Тастатура Глувчето Switcher за Компјутерски Сервер DVR NVR Поддршка за 1080P 3D CKL-9116H Обновено Попусти
CKL 16 Порт USB Auto HDMI KVM Switch PC Монитор Тастатура Глувчето Switcher за Компјутерски Сервер DVR NVR Поддршка за 1080P 3D CKL-9116H

Зелено светло покажува онлајн статус 3.4аи HDCP; • Поддржува Dolby True HD и DTS HD Master Audio; • Висок видео резолуција

DEN 16407.00 17270.40
10079TW Acasis ДО-04 4 Port High Speed USB 2.0 Хаб 4.6 Полнач за Паметен Телефон КОМПЈУТЕР Со НАС Приклучок Обновено Попусти
10079TW Acasis ДО-04 4 Port High Speed USB 2.0 Хаб 4.6 Полнач за Паметен Телефон КОМПЈУТЕР Со НАС Приклучок

Продавачот не презема одговорност за данок и не може да ја прифати негативни / неутрален повратни инфор

DEN 277.00 304.80
Sipolar A-812 30 портен USB 2.0 хаб со адаптер за таблети и мобилни телефони Обновено
Sipolar A-812 30 портен USB 2.0 хаб со адаптер за таблети и мобилни телефони

Ултра Брзо : трансфер на Податоци до 480mbps и брзо полнење, на 30 пристаништа добива синхронизираат до и пол

DEN 6528.00
ORICO Алуминиум 7 Порта USB3.0 Центар со 3 Полнење Порта за паметни телефони, Таблети, Лаптопи, Компјутери M3H73P-U3-V1 Обновено Попусти
ORICO Алуминиум 7 Порта USB3.0 Центар со 3 Полнење Порта за паметни телефони, Таблети, Лаптопи, Компјутери M3H73P-U3-V1

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информа

DEN 3360.00 5168.64
12 Порти USB Hub 2.0 Висок Квалитет USB 2.0 Хаб Мулти Usb Splitter Прекинувач со ЕУ / САД Адаптер за Macbook Air Лаптоп КОМПЈУТЕР Обновено Попусти
2-Порта VGA Префрлање Видео Аудио Селектор Switcher Кутија 2 Во 1 Излезе За PC или Монитор со Споделувањето Обновено Попусти
NoEnName_Null Мини Компјутер Вакуум USB Тастатура Почиста КОМПЈУТЕР Лаптоп Четка за Чистење Прашина Комплет Обновено Попусти
GAOMON 20 Пакет Замена Nibs За Цртање Таблета Следи PD1560 Дигитално Пенкало ArtPaint AP40 Обновено Попусти
GAOMON 20 Пакет Замена Nibs За Цртање Таблета Следи PD1560 Дигитално Пенкало ArtPaint AP40

1.Погоден за GAOMON дигитално пенкало Art Paint AP40 ( Само може да се користи за да се PD1560) 2 Вклучени 20 парчиња nibs и

DEN 652.00 767.52
Професионални Parblo Островот A609 Графички Таблет со 2048 Нивоа Притисок Батерија-бесплатна Пенкало+Две-Прст Ракавица+Замена Nibs Комплет Обновено Попусти
Уникатен Топла Продажба Кул USB Мини Флексибилни Време LED Часовник Фан со LED Светло МАЈМУН Обновено Попусти
Уникатен Топла Продажба Кул USB Мини Флексибилни Време LED Часовник Фан со LED Светло МАЈМУН

Функција : Дојде саатот моделот го прикажува времето фан ротацијаВреме може да се постави, исклучете го

DEN 316.00 359.52