Огромните аспирација крстот бод комплет 14ct 11ct пред печат платно крстот шевови на животните везови DIY рачно изработени везана

Огромните аспирација крстот бод комплет 14ct 11ct пред печат платно крстот шевови на животните везови DIY рачно изработени везана

50 %

DEN 984.00

DEN 1967.04

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Крстот бод комплет, треба вез со себе
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*
18ct Платно Големина : 65x39cm големина на Слика : 61x35cm
14ct Платно Големина : 89×53cm големина на Слика : 79x45cm
11ct Платно Големина : 113×68cm големина на Слика : 100x57cm
Вклучува : Сметано или печатени платно x1 Памук конец x 1set (30% повеќе отколку што е потребно) Игла x2 хартија скицата x1set (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)
Купувачот се покаже :

Крстот Бод Ткаенина КТ број: 14ct unprint платно, 11ct unprint платно, 14ct печати платно, 11ct печати платно
Бренд Име: DREAMCREATE
Употреба: Слики
Шаблон Тип: Флорални
Материјал: 100% Памук
Стил: Пастирски
Платно Пакување Метод: Укината
Рамка: No
Тип: Пакет
Надворешното Пакување: пластична кеса

Најдобри предлози во категоријата

Висок Квалитет На Крстот Бод Колекции Соновни Цвет Маслото Везови Колекции Обновено Попусти
Висок Квалитет На Крстот Бод Колекции Соновни Цвет Маслото Везови Колекции

Висок Квалитет На Крстот Бод Колекции Соновни Цвет Маслото Везови КолекцииОпис1 Браун вазна, убава визу

DEN 604.00 636.00
Две puppies крстот бод комплет цртан филм 14ct 11ct смета за печатење платно крои везови DIY рачно изработени везана Обновено Попусти
Далечни планински крстот бод комплет DIY рака извезени поставите рачно изработени занаетчиски везана крст-крои DMC боја Dreamfounder Обновено Попусти
Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Baronne Џејмс Де Ротшилд Обновено Попусти
KAKA Крстот бод колекции Везови везана поставува со печатени шема,11CT платно,Дома Декор за градина Куќа,Тивко далеку Обновено Попусти
Кинески Везана,DIY Лента Крстот бод Поставува за Вез за полнење Убава вазна на цвеќе бендови везови ѕид свадба подарок Обновено Попусти
Париз во есен крстот бод комплет 14ct 11ct смета печатени платно крои везови DIY рачно изработени везана Обновено Попусти
Париз во есен крстот бод комплет 14ct 11ct смета печатени платно крои везови DIY рачно изработени везана

Крстот бод комплет, треба вез со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било кој

DEN 288.00 575.04
Вашиот Подарок J380 14CT 11CT Смета и Печат Дома Декор Пенкало Првенство Везана Needlepoint Везови DIY Крстот Бод колекции Обновено Попусти
JoySunday кинески крстот бод diy Живот во вино стакло живот DMC14CT11CTcotton везана livingroom ресторан, хотел сликарство Обновено Попусти
JoySunday кинески крстот бод diy Живот во вино стакло живот DMC14CT11CTcotton везана livingroom ресторан, хотел сликарство

Answer : ___________________________ Note : 1 По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се напра

DEN 484.00 806.40
JoySunday крстот бод diy Peony & овошје цвет кошница живот DMC14CT11CTcotton везана livingroom ресторан, хотел сликарство Обновено Попусти
JoySunday крстот бод diy Peony & овошје цвет кошница живот DMC14CT11CTcotton везана livingroom ресторан, хотел сликарство

Доволно Embroider теми x1 сетЗлатна опашка Embroider игла x2 Сите производи што се продаваат не се надвор од рамкат

DEN 697.00 1161.60
Радост недела цртан филм стил На прилагоди носат крстот бод модели онлајн везана продавници божиќ подарок за деца Обновено Попусти
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Мир Куќа Обновено Попусти
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Мир Куќа

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Мир КуќаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 93 X150 бодаБо

DEN 419.00 709.44
Ме следат (3) крст бод комплет цртан филм 11ct смета платно бода везови DIY рачно изработени везана го замени Обновено Попусти
Ме следат (3) крст бод комплет цртан филм 11ct смета платно бода везови DIY рачно изработени везана го замени

Крстот бод комплет, треба вез со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било кој

DEN 300.00 599.04
Везана.за вез,DIY DMC 14CT Unprinted Убава carnation цвеќиња благодат Крстот бод колекции Крст-Крои оркестарот занает Обновено