НОВИ Оригинални за Lenovo ThinkPad T440S Рамка Дел LCD Пред Школка Рамки Покрие 00HM187 04X5346

НОВИ Оригинални за Lenovo ThinkPad T440S Рамка Дел LCD Пред Школка Рамки Покрие 00HM187 04X5346

DEN 751.20

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Ве молиме да не информирате ако имате било какви посебни барања на превозот декларација . Неисправни предмети во рамките на гарантниот период може да бидат вратени. Ако предмети се оштетени кога тие се вратија, купувачите нема да добие целосна наплата.
3) За било која од лични причини(не-продавачот е грешка) се враќаат на наплата, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена .
Вашето мислење е многу важна за нас.
5) Гаранцијата не опфаќа предмети што се физички оштетени или дека НЕ сте под нормалната работа како што се злоупотреба и несоодветна инсталација.
2) Ако добиете неточни или неисправни објектот, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање по вашиот прием на објектот. Вратени предмети мора да биде во оригинална состојба, и да се врати превозот надомест треба да биде на купувачот цена.
Ако сакате да ја смените адреса, ве молиме контактирајте со нас во рок од еден ден .
НОВИ Оригинални за Lenovo Think Pad T440 S Рамка Дел LCD Пред Школка Рамки Покрие 00 HM187 04 X5346
Состојба : Оригинални и Нови
FRU : 00 HM187
Под-FRU : 04 X5346
Одговара за Lenovo Think Pad T440 S
Тестирани пред пратката и 100% работи
Гаранција : 3 месеци
Превозот
1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Се врати и Гаранција
1) Сите предмети се тестирани и се во добра состојба пред пратката.

Примена: Лаптоп
Бренд Име: DZ-СВЕТОТ
Број На Модел На: thinkpad t440s
Компатибилен Бренд: Леново
Компонента Тип: LCD Рамки Маска
FRU: 00HM187
Под-FRU: 04X5346
Состојба: Оригинални и нови

Најдобри предлози во категоријата

SSEA SSEA Лаптоп со LCD Екран Шарки за HP COMPAQ TC4200 TC4400 NC4200 NC4400 NC6200 Обновено Попусти
SSEA SSEA Лаптоп со LCD Екран Шарки за HP COMPAQ TC4200 TC4400 NC4200 NC4400 NC6200

Состојба : НоваТестирани за да се работи правилноКоличина : Еден пар на шарки (и лево и десно)Пакет Содрж

DEN 499.00 525.60
JIGU Лаптоп Батеријата PA5013U-1BRS за TOSHIBA за Portege Z830 Z835 Z930 Z935 Серија Обновено
JIGU Лаптоп Батеријата PA5013U-1BRS за TOSHIBA за Portege Z830 Z835 Z930 Z935 Серија

Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар Не се користи нестандардните

DEN 1188.48
Руската Нов лаптоп, тастатура со touchpad palmrest за samsung SF510 SF511 RU изгледот BA75-02967C Обновено
Руската Нов лаптоп, тастатура со touchpad palmrest за samsung SF510 SF511 RU изгледот BA75-02967C

Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1250 дена да

DEN 1920.00
4400mAh лаптоп со батерија за Acer БТ.00605.003, BT.00605.006 TravelMate 3250 3280 3300 4730 6231 6252 6291 6292 6293 6492 6493 Обновено Попусти
4400mAh лаптоп со батерија за Acer БТ.00605.003, BT.00605.006 TravelMate 3250 3280 3300 4730 6231 6252 6291 6292 6293 6492 6493

Замена за ACER Extensa 3100, 4130, 4220, 4230, 4420, Travel Mate 4320, 4330, 4335, 4520, 4720, 6452, за ACER се Стремат 2420, 2920, 3620, 4620, 5540, 5550, 5560 Сериј

DEN 769.00 769.44
15.6 Лаптоп со LCD Екранот Матрица Замена За Acer V3-551G V3-571G N156BGE-E21 РЕВ.Ц1 B156XTN01.0 LP156WH4 TPA1 30 pin Обновено Попусти
15.6 Лаптоп со LCD Екранот Матрица Замена За Acer V3-551G V3-571G N156BGE-E21 РЕВ.Ц1 B156XTN01.0 LP156WH4 TPA1 30 pin

15.6" Лаптоп со LCD Екранот Матрица Замена За Acer V3551 G V3571 G N156 BGEE21 РЕВ.Ц1 B156 XTN01.0 LP156 WH4 TPA1 30 pin Големина на Екран :

DEN 4195.00 4416.00
Новиот грчки тастатурата за CLEVO M1110 M11X M1100 M1110Q M1111 W110ER M1115 GK црна тастатура за лаптоп Обновено Попусти
Новиот грчки тастатурата за CLEVO M1110 M11X M1100 M1110Q M1111 W110ER M1115 GK црна тастатура за лаптоп

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

DEN 720.00 758.40
GZEELE Нов Лаптоп Заградата За Acer Стремат 9300 9400 9410 Extensa 5220 5420 5620 Travelmate 5720 зглоб Лаптоп LCD Поддршка 15.6' Обновено
GZEELE Нов Лаптоп Заградата За Acer Стремат 9300 9400 9410 Extensa 5220 5420 5620 Travelmate 5720 зглоб Лаптоп LCD Поддршка 15.6'

Објектот Спецификација : 1.Верзија : LCD зглоб Заградата2.Тип : Замена1 Поради различни фабрика серии,понек

DEN 337.44
GZEELE НИ Тастатура За лаптоп LENOVO Z460 Z460A Z465 англиски замени тастатури Обновено Попусти
GZEELE НИ Тастатура За лаптоп LENOVO Z460 Z460A Z465 англиски замени тастатури

Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови боја :црна и сива можете да изберете

DEN 427.00 667.68
14.4 V 5200mAh L12L4A02 батеријата за LENOVO IdeaPad G400S G405S G410S G500S G505S G510S S410P S510P Z710 Обновено Попусти
14.4 V 5200mAh L12L4A02 батеријата за LENOVO IdeaPad G400S G405S G410S G500S G505S G510S S410P S510P Z710

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VПолн Капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Н

DEN 1277.00 1344.00
JIGU лаптоп батеријата 681879-171 681879-1C1 681879-541 681949-001 EL04 за HP за ЗАВИСТА, Серија 4 4-1000sg 1000sn 1003tu 1007TX Обновено
JIGU лаптоп батеријата 681879-171 681879-1C1 681879-541 681949-001 EL04 за HP за ЗАВИСТА, Серија 4 4-1000sg 1000sn 1003tu 1007TX

за Hp EL04 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за HP 681879171 EL04 XL 6818791 C1 ELO4 XL 681879541 HSTNNIB3 R 681949001 HSTNNU

DEN 1380.00
GZEELE НОВИ LCD Предната Маска Рамки Рамка ЗА Sony SVF15 SVF151 SVF152 SVF153 SVF1541 LCD пред рамки Лаптоп Без допир Обновено Попусти
Американски англиски Верзија на Тастатурата за Dell Y858J T387D PP36 J483C 0Y873J PP36L PP36S V020902AS1 Лаптоп Обновено
Американски англиски Верзија на Тастатурата за Dell Y858J T387D PP36 J483C 0Y873J PP36L PP36S V020902AS1 Лаптоп

Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактир

DEN 671.52
HSD101PWW1 A00 одговара LP101WX1 SLN1 LP101WX1 SLN2 SLN3 B101EW05 V. 0 Со 8 Загради Таблет КОМПЈУТЕР TFT LCD Екран Панел Обновено
HSD101PWW1 A00 одговара LP101WX1 SLN1 LP101WX1 SLN2 SLN3 B101EW05 V. 0 Со 8 Загради Таблет КОМПЈУТЕР TFT LCD Екран Панел

Ве молиме проверете Податоци конектор (14pin, 20pin, 30pin(S M L) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) и позиција4.1 инчи со Резолуција 1280

DEN 1344.00
GZEELE НИ тастатура ЗА лаптоп LENOVO V460 V460A V460NE Y460 Y460N Y460NE Y460C Y460AT Y460P Y450 Y450A Y450G Y550 Y550A англиски Обновено Попусти
YOC-Топла Продажба Преносни Виткање USB 2 Вентилатор, PC Компјутер, Лаптоп Кулер за Ладење Подлога Обновено
YOC-Топла Продажба Преносни Виткање USB 2 Вентилатор, PC Компјутер, Лаптоп Кулер за Ладење Подлога

Модерен дизајн, лесна тежина, стабилен функцијаВграденво 2 вентилатори, брзо се лади вашиот лаптоп и да

DEN 177.60
Батерија за Acer Стремат Еден D255-1134 D255-2520 D260-2028 AO722-BZ480 D260-N51B/К AO722-BZ454 LC.BTP00.128 ICR17/65 АК.003BT.071 Обновено
Батерија за Acer Стремат Еден D255-1134 D255-2520 D260-2028 AO722-BZ480 D260-N51B/К AO722-BZ454 LC.BTP00.128 ICR17/65 АК.003BT.071

Нормално,Предмети ќе биде предаден во рок од 24 часа по исплата е расчисти.козметичка штета b).Нашата гара

DEN 888.00
19.5 V 3.33 НА 65W лаптоп AC адаптер за полнач за ProBook HP 446 G3 450 G4 455 G4 470 G4 650 G3 709985-002 714657-001 Обновено
19.5 V 3.33 НА 65W лаптоп AC адаптер за полнач за ProBook HP 446 G3 450 G4 455 G4 470 G4 650 G3 709985-002 714657-001

19.5 V 3.33 НА 65 W лаптоп AC адаптер за полнач за Pro Book HP 446 G3 450 G4 455 G4 470 G4 650 G3 709985002 714657001 Ако не сте сигурни дали ов

DEN 575.04
4 мобилен Батеријата за Acer Стремат еден 725 756 AO725 AO756-2623 AO756-2808 AO725-0635 AO725-0488 AL12A31 AL12B31 4ICR17/65 AL12B32 Обновено
4 мобилен Батеријата за Acer Стремат еден 725 756 AO725 AO756-2623 AO756-2808 AO725-0635 AO725-0488 AL12A31 AL12B31 4ICR17/65 AL12B32

, LTD VALENX ELECTRONICS CO.) B113 M23774 G50akk, B113M53314 G50akk, B113E2839, B113E4470, B113M6460, TMB113E4470, TMB113M6460, B113E967 B4 G32akk, B113 E967 B4 G50, B113E967 B4 G50ik, B113E

DEN 887.52
HT101HD1-100 одговара CLAA101WA01A HT101HD1-102 LTN101AT03 LP101WH1 TLB4 TLB1 TLB5 Лаптоп со LCD Екран 1366*768 Обновено
HT101HD1-100 одговара CLAA101WA01A HT101HD1-102 LTN101AT03 LP101WH1 TLB4 TLB1 TLB5 Лаптоп со LCD Екран 1366*768

Alipay е perferred и безбедност2.ВраќањеКлиентот има 7 дена да ги испита / инсталација на производот по испорака

DEN 1440.00