1 Buc Washi Лента Боја Свет 1 Забелешка Diy Албум Дневник Рака Сметки Маскирање Лента Хартија Многу 7m Материјал Escolar Фото Албум

1 Buc Washi Лента Боја Свет 1 Забелешка Diy Албум Дневник Рака Сметки Маскирање Лента Хартија Многу 7m Материјал Escolar Фото Албум

10 %

DEN 48.00

DEN 53.28

Обновено

Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[custom]-[25671]
[xlmodel]-[custom]-[25671]
[xlmodel]-[custom]-[25671] Опис
Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 15g Боја multicolor Големина 7m * 15mm Пакување Листа : 1 x Канцелариски Лента Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[42029] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Бренд Име: ТОЈ ДАО
Селотејп Тип: Еден Страна Лента
Број На Модел На: NO
Тип: селотејп

Најдобри предлози во категоријата

1PCS 12mm x 6mm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2M Должина Обновено
1PCS 12mm x 6mm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2M Должина

1 PCS 12mm x 6mm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2 M Должина СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 BUC!!! Име на произ

DEN 251.52
3PCS Washi Лента Пастелни Балон Шема DIY Декоративна Лента Боја на Хартија, Лепило Маскирање Хартија Обновено Попусти
3PCS Washi Лента Пастелни Балон Шема DIY Декоративна Лента Боја на Хартија, Лепило Маскирање Хартија

Опис Лента Димензии : Должина 10 M ,Ширина 1.0 CMКоличина : 3 ЕЕЗ Апликација : Излет,бележник и дневник декорац

DEN 72.00 76.32
GREENHOW 1pcs Прекрасна Животни Washi Лента DIY Маскирање на Хартиена Трака Декоративни Налепница Лента Училиште Канцеларија Снабдување Обновено Попусти
10 компјутери/многу DIY Хартија Јапонски Washi Маскирање Ленти Моне Цвеќиња Peony Декорација Лепливи Ленти Scrapbooking 30мм*10m Alideco Обновено Попусти
1PCS x 20mm 10мм Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2M Должина Обновено
1PCS x 20mm 10мм Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2M Должина

1 PCS x 20mm 10мм Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2 M Должина СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 BUC!!! Име на про

DEN 312.00
2 парчиња 1.5 cm букет Washi Лента селотејп DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште Канцеларија Снабдување Обновено Попусти
2 парчиња 1.5 cm Едноставна зелена панелот Washi Лента DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште Канцеларија Обновено Попусти
Сјајот Washi Лента Поставена Washitape Маскирање Ленти Налепници Scrapbooking Fita Adesiva Пакет Симпатична Јапонски Канцелариски Божиќ Обновено Попусти
3PCS/Многу Мешана Боја Јапонски Washi Лента Сет на Пастелни Балон Шема Декоративни селотејп Маскирање Хартија Ленти Обновено Попусти
10pcs Солидна Лепак Држи Висока вискозност Лепило Солидна Лепак за Домашна Употреба Студент Канцелариски Училиште Материјали 21g Обновено Попусти
1.5 cm*10m Kawaii цвеќиња washi лента маскирање лента DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште Канцеларија Обновено Попусти
2 ПАРЧИЊА kawaii washi лента маскирање лента DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште Канцеларија Снабдување Обновено Попусти