5pcs/set Смешно Еластична Пластична Долго Пол Шарени Цвет Стапови Пердув Дело Мачки Стапови за мачки интерактивни Производи

5pcs/set Смешно Еластична Пластична Долго Пол Шарени Цвет Стапови Пердув Дело Мачки Стапови за мачки интерактивни Производи

5 %

DEN 128.00

DEN 134.40

Обновено

Достапно за вашата нарачка


5pcs Смешно Еластична Пластична Долго Пол Шарени Цвет Стапови Пердув Дело Мачки Стапови
Карактеристики :
Класичен мачка играчки, мачките се љубители на оваа играчка,бидејќи мачките сакаат вкусот на природни пердуви.
Оваа играчка да се обучуваат мачка природни инстинкти,се задржи вашата мачка акт пргав.
Подобрување на љубов помеѓу вас и вашето домашно милениче.
Спецификации :
Боја : Како на сликата прикажани
Материјал : Пластични+Пердув
Должина : околу. 59cm/23.22 во
Цвет Пердув на Главата Должина : околу. 15cm/5.9 во
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
5 x Пердув Закачка Мачка Играчка

Големина: M
Тип: Мачки
Бренд Име: kimpets
Материјал: Пластични
Играчки Тип: Пердув Играчки
Материјал: Пластични+Пердув
Должина: прибл. 59cm/23.22 во

Најдобри предлози во категоријата

Мачките Играчка Електрични Ротирачки Шарени Пеперутка Смешно Мачка Играчки За Миленичиња Седиште Нула Маче 1 Парче Обновено Попусти
Мачка глувчето ракавици играчка мачка играчка Обновено
Мачка глувчето ракавици играчка мачка играчка

99 / парчеПет електрични ќебе топло гнездо мачка и куче куче гнездо мачка гнездо многупарчиња / многуТа

DEN 191.52
3PCS/МНОГУ Топло Мачка Играчки Природни Catnip Здрава Смешно Мачка Третира Ментол Вкус Мачка Топката Милениче Материјали Обновено Попусти
Пет мали рачно изработени сребрен накит и цвет пеперутка лак на главата куче бенд без бисер бенд 100pcs Обновено
Traumdeutung Црна Мали Мачки Јаки Маче Отцепување Животни Ѓердан Додатоци Кристал За Поводник Милениче Производ Кучиња Јака Обновено Попусти
Мачка Hammock Маче Виси Hammock Кревет Подлога Домашно Милениче Мачка Кафез Утешителот Обновено
Мачка Hammock Маче Виси Hammock Кревет Подлога Домашно Милениче Мачка Кафез Утешителот

Мачиња, Маче или Мали Миленичиња HammockОвие удобен кафез hammocks се мора да се има за која било домашно милени

DEN 792.00
2014 модерен милениче производ милениче лак вратоврска/ пет додатоци/ пет bowknot вратоврска мешавина боја 50pcs/многу Обновено
Квадратен Облик Куче, Мачка Куќа Кревет Windproof Топло Мека Коцка Миленичиња Куќа Вреќа За Спиење Обновено Попусти
Квадратен Облик Куче, Мачка Куќа Кревет Windproof Топло Мека Коцка Миленичиња Куќа Вреќа За Спиење

Производ ГолеминаГолемина Должина (CM / inch) Дупка со Дијаметар од (CM / inch) Погодни ЗаS 34*34*34 / 13.4" 15 / 5.9" домаш

DEN 1449.00 1685.28