10PCS MGMN150 G PC9030 grooving карбид внесува MGMN 150 струг машина вртење алатка Разделба и grooving алатка Разделба off

10PCS MGMN150 G PC9030 grooving карбид внесува MGMN 150 струг машина вртење алатка Разделба и grooving алатка Разделба off

55 %

DEN 151.00

DEN 336.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Број На Модел На: MGMN150 G PC9030
Тврдост: 92
Обложување: CVD
Бренд Име: SWIS
Материјал: Волфрам Карбид
Употреба: Разделба и grooving
Услови за работа: Континуирано / Делумно Прекината / Прекината
Работното парче: P M K
Обработка начин: grooving/низок храна/влажни
Сечење Параметри: Vc=140m/min f=0.08 mm/r

Најдобри предлози во категоријата

JLI 2 парчиња/set Дијамант Струг VCGW160404 PCD Машина Алатка CNC Сечилото Вртење Совет Серија Погоден за SVJCR SVVCN SVQCR SVUCR Обновено Попусти
9.5 mm Мушка Нож/дрвени монистра tools/Буда Монистра Алатки За Дрво /дрво монистра правење битови Обновено
9.5 mm Мушка Нож/дрвени монистра tools/Буда Монистра Алатки За Дрво /дрво монистра правење битови

9.5 mm Мушка Нож / дрвени монистра tools / Буда Монистра Алатки За Машини Кол / дрво монистра правење битовиКа

DEN 864.00
6*30*22H Гравирање битови /ЧИСТЕЊЕ BOTTON БИТОВИ/гравирање алатки Обновено Попусти
6*30*22H Гравирање битови /ЧИСТЕЊЕ BOTTON БИТОВИ/гравирање алатки

6*30*22 Машини CNC Рутер Tools / За Woodworker Гравирање Алатка за Сечење / Дрво Рутер БитовиЧИСТЕЊЕ BOTTON БИТОВИ

DEN 4061.00 4320.00
Mached вметнете MPHT060304/080305/120408-ДМ Indexable страна и лицето мелење машина за CNC струг обработка алатки Обновено
Mached вметнете MPHT060304/080305/120408-ДМ Indexable страна и лицето мелење машина за CNC струг обработка алатки

Mached вметнете MPHT060304 / 080305 / 120408ДМ Indexable страна и лицето мелење машина за CNC струг обработка алатки им се соо

DEN 1422.24
HUHAO 1pc 3.175 mm Гравирање Битови крајот мелница CNC Рутер Малку ВРВЕН Квалитет степен 20 25 30 40 60 90 мелење машина Машина Додатоци Обновено Попусти
Бесплатен превозот!!! ER8 Вретено collet чак целосен сет 10pcs од 1 mm до 5 mm за CNC мелничката струг алатка и вретено мотор Обновено
1 КОМПЈУТЕР Нови Techniks 1/8 Супер Прецизност ER11 Collet CNC Чак Пролет Мелница Алатка Носителот VE833 P Обновено Попусти
1 КОМПЈУТЕР Нови Techniks 1/8 Супер Прецизност ER11 Collet CNC Чак Пролет Мелница Алатка Носителот VE833 P

1 / 8" СУПЕР ПРЕЦИЗНОСТ ER11 COLLET CNC ЧАК МЕЛНИЦА Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси S pecifica

DEN 73.00 143.52
Раководител:8mm Нови Високи перформанси Спирала Висока кобалт Машина Reamer 8*40*150mm на Точноста: H7 Обновено
Раководител:8mm Нови Високи перформанси Спирала Висока кобалт Машина Reamer 8*40*150mm на Точноста: H7

Раководител : 6mm Нови Високи перформанси Спирала Висока кобалт Машина Reamer 8*40*150mm на Точноста : H7 Име : Спир

DEN 457.44
5PCS волфрам карбид крајот мелница HRC60 3 4 5 6MM*50 60MM 2 две флејта CNC машина за мелење машина вежба малку Обновено Попусти
5PCS волфрам карбид крајот мелница HRC60 3 4 5 6MM*50 60MM 2 две флејта CNC машина за мелење машина вежба малку

СпецификацијаБрој На Модел : X1109Flute : 4 FluteМесо тело со Дијаметар : D : D=3,4,6,8 mmНад сите должина : L=50,50,50,60 mmМате

DEN 1636.80
ER11 Вретено Мотор 1.5 kw Вода за Ладење Вретено & 1500W VFD & 80mm менгеме & Вода за ладење, пумпа за & 13pcs er11 За CNC Мелничката Обновено
6*10 cnc машини за чистење на дното битови,cnc рутер битови /крај mils ,за МДФ Акрил на Дрво Иверица Обновено Попусти
6*10 cnc машини за чистење на дното битови,cnc рутер битови /крај mils ,за МДФ Акрил на Дрво Иверица

Поле на примена : густина табла, дрво, пластика, ПВЦ и други меки материјали Карактеристики : се користат

DEN 2166.00 2304.00
1 buc 8*8мм ХСС CNC Директно месо тело 4 Flute Крајот Мелење Мелница Машина Метал Вежба Битови Сечење Алатки Обновено Попусти
1 buc 8*8мм ХСС CNC Директно месо тело 4 Flute Крајот Мелење Мелница Машина Метал Вежба Битови Сечење Алатки

1 buc 8*8мм ХСС CNC Директно месо тело 4 Flute Крајот Мелење Мелница Машина Метал Вежба Битови Сечење АлаткиКара

DEN 63.00 73.44
Водоводџија алатки трајни 16mm 18mm 20mm PEX-АЛ Внатрешни Reamer PPR Calibrator Фитинг за Водоводни Цевки во Кина Обновено Попусти
Водоводџија алатки трајни 16mm 18mm 20mm PEX-АЛ Внатрешни Reamer PPR Calibrator Фитинг за Водоводни Цевки во Кина

Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се созд

DEN 193.00 203.04
Нови оригинални Changchun Ју Heng електронски handwheel прирачник пулсот генератор енкодер ZBG-7-100-003 Обновено
Нови оригинални Changchun Ју Heng електронски handwheel прирачник пулсот генератор енкодер ZBG-7-100-003

ако не можете да најдетепроизводот треба ,ве молиме ги споделите со нас .Здраво Драги Сите,добредојдовт

DEN 4608.00
Раководител:3.5 mm Нови Високи перформанси Спирала Висока кобалт Машина Reamer 3.5*25*90mm на Точноста: H7 Обновено
Раководител:3.5 mm Нови Високи перформанси Спирала Висока кобалт Машина Reamer 3.5*25*90mm на Точноста: H7

5*25*90mm на Точноста : H7 Име : Спирала машина reamer Материјал : Кобалт high speed челик со Големина : 3.5 mm Нови Високи

DEN 201.60
6*25 битови за дрво работи, круг носот grooving битови Обновено Попусти