Manhua 220V AC Дигитални Програмабилни Тајмерот за Автоматско Префрлање Мултифункционален Електронски Din Железнички 30A Време се Префрлите со CE

Manhua 220V AC Дигитални Програмабилни Тајмерот за Автоматско Префрлање Мултифункционален Електронски Din Железнички 30A Време се Префрлите

DEN 504.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Тоа не може да поставиш кога да се покаже"-"
♦Инсталации и Инсталации
1 - дијаграм 1 : директно контрола
2 - дијаграм 2 : контрола на прекинувачот излез, специјални направени за производот
3 - дијаграм 3 : контрола контактор, жица напон 220 VAC/50 HZ
4 - дијаграм 4 : контрола контактор, жица напон 380 VAC/50 HZ
♦Внимание
1 - Тоа треба да го затегнете ја завртката, против контакт греење кога големите струја.
♦Карактеристики Тип MT316 S Оперативен Напон 220-240 VAC, 50~60 Hz Моќ Consumpiton Контролирана Моќ 25 A,250 VAC Нарачана Напон 12 V,24 V,36 V,48 V,110 V Времето Опсег Од 1 Sec - 168 Часа Моќ-исклучување Меморија ≥2 година Мерењето Грешка ≤0.
2 - батеријата внатре, од индустриски clall чипови, е токму контрола, високо против наруши.2 дик/24 часа 25℃ Внатрешна Батерија 1.Црвено светло и зелено светло е на истото време кога товарот има eletricity излез. Пакување & Испорака
Пакување Детали : Стандардна извоз пакување
Испорака Детали за : Рамките 5-25 дена по вашата нарачка потврди
.2 V 40 Ma(Батерија)/1.Manhua 220 V AC Дигитални Програмабилни Тајмерот за Автоматско Префрлање Мултифункционален Електронски Din Железнички 30 A Време се Префрлите со CE
Опис На Производот
♦Карактеристики
1 - Тоа широко се применува во време контрола на опрема, streetlight,магацин,земјоделство, греење и ТВ. - Наместете на вклучено/исклучено пат Чекор Копчето програмата сет 1 Прес(мануел)копчето На екранот шоу"авто-на-авто-off-шуто" 2 Притиснете(set)копчето Start за да го поставите на.

Тип: Мини
Бренд Име: ManHua
Број На Модел На: MT316S
Теорија: Дигитални
Употреба: Тајмерот Се Префрлите
Име на производ: Тајмерот Се Префрлите
оперативен напон: 220-240VAC, 50~60Hz
Моќ Consumpiton:
Нарачана Напон: 12V,24V,36V,48V,110V
Времето Опсег: 1 Сек - 168 Часа
Моќ-исклучување меморија: повеќе од 2 години
Внатрешна батерија: 1.2 V 40Ma(Батерија)/1.2 V 40Ma
Времето Пати: 28 вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на ден
Димензија(mm): 98*55*40mm
Употреба: Мултифункционален

Најдобри предлози во категоријата

470MHZ 433MHZ Безжична Топла вода подно греење на гас котел термостат со programble Обновено Попусти
470MHZ 433MHZ Безжична Топла вода подно греење на гас котел термостат со programble

Овој систем може целосно контрола на котел или систем за греење според theprogram претходно кога се надвор о

DEN 2250.00 2812.80
Висока Температура К Тип Thermocouple Сензор за Керамички Печката Печка 1300 Температура Обновено Попусти
Висока Температура К Тип Thermocouple Сензор за Керамички Печката Печка 1300 Температура

Опис : Нејзините конектор може да се поврзе dierectly да Дигитални Термометри Јас разбирам дека сте загрижен

DEN 382.00 424.32
Програмабилни DC 12V, AC110-220V 24 часа Неделно LCD Дигитален Тајмер Switch MT15 Обновено
Програмабилни DC 12V, AC110-220V 24 часа Неделно LCD Дигитален Тајмер Switch MT15

Нашиот тим одигра целосна улога во иновации и управување.Q3 : Дали електронски производ можат да се отпеч

DEN 216.00
Јужна Вкупно Станица / Пескарење / СОЗДАТЕЛОТ / Bowflex / FOIF / USB кабел за податоци Обновено
Јужна Вкупно Станица / Пескарење / СОЗДАТЕЛОТ / Bowflex / FOIF / USB кабел за податоци

Јужна Вкупно Станица / Пескарење / СОЗДАТЕЛОТ / Bowflex / Su светлина / USB кабел за податоци за Првиот, ква

DEN 1344.00
Автомобил Дигитален LED Термометар Voltmeter Авто USB Полнач за Батеријата да се Следи Температурата Мерач Обновено Попусти
Автомобил Дигитален LED Термометар Voltmeter Авто USB Полнач за Батеријата да се Следи Температурата Мерач

Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.pls бидете си

DEN 315.00 350.40
50 парчиња Термостат KTO011 (Нормално затворен) Snap Акција Температура Контролер ( 0~+60 Степен) за греење Обновено Попусти
50 парчиња Термостат KTO011 (Нормално затворен) Snap Акција Температура Контролер ( 0~+60 Степен) за греење

Мала големинаЕдноставно да се качиВисока префрлување перформансиKTO 011 : Термостат (нормално затворен); к

DEN 4464.00 4800.00
Безжичен модул NodeMcu Lua V2 WIFI Интернет на Нештата развој одбор врз основа ESP8266 ESP-12E Микро USB Repalce CP2102 Обновено
Безжичен модул NodeMcu Lua V2 WIFI Интернет на Нештата развој одбор врз основа ESP8266 ESP-12E Микро USB Repalce CP2102

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : На Node MCU е со отворен код на фирмверот и развој комплет кој ви помага да

DEN 170.88
Храна Термометар Сонда со размена на Инстант Читаат Дигитални на ЦД Екран Анти-Корозија Кујна Алатка Обновено Попусти
тоа биде во можност да се рециклира очила за користење на пластични вбризгување на мувла Обновено
тоа биде во можност да се рециклира очила за користење на пластични вбризгување на мувла

Нашата компанија е пазарно ориентиран, Сега ќе се купат многу 3 D печатење машина за industy со искусни и пос

DEN 288.00
Дигитални Лукс Метар AR813A Luxmeter Мерен Опсег 1~100,000 лукс Светлина Illuminometer Обновено
Дигитални Лукс Метар AR813A Luxmeter Мерен Опсег 1~100,000 лукс Светлина Illuminometer

Во случај на објектот функционираат под правилна употреба на упатството за време на гаранцискиот перио

DEN 2764.32
MS6550A Висока Точност Дигитални Инфрацрвен Термометар Обновено Попусти
MS6550A Висока Точност Дигитални Инфрацрвен Термометар

Мерен опсег32°C1200°C ( 4°F ~ 2192°F)На точноста : ± 1% од читање или ± 1 °C ( ± 2 °F) која е поголемаРезолуција0.1°C Раст

DEN 13969.00 15696.00
CP-1B Особено Оптички инструмент Focimeter Optometry MachineManual Lensometer Focimeter Optometry Машина Обновено Попусти
CP-1B Особено Оптички инструмент Focimeter Optometry MachineManual Lensometer Focimeter Optometry Машина

CP1 B Особено Оптички инструмент Focimeter Optometry Machine Manual Lensometer Focimeter Optometry Машина Информации : кога пратката ст

DEN 4831.00 5085.12
LIXF Тип К Thermocouple Жица Води за Дигитален Термометар Обновено
LIXF Тип К Thermocouple Жица Води за Дигитален Термометар

* Тип К Thermocouple Жица Води за Дигитален Термометар* Дизајниран со ктип конектор, изолирана жица и 2 рамни pin

DEN 56.64
Тип на Зелени Превозникот со оптички опаѓа ТРИ-ВИЛИЦАТА TRIBRACH адаптер Обновено
Тип на Зелени Превозникот со оптички опаѓа ТРИ-ВИЛИЦАТА TRIBRACH адаптер

НОВАТА Leica тип на Зелени Превозникот со оптички опаѓа ТРИВИЛИЦАТА TRIBRACH адаптер100% Сосема Нов и Висок Ква

DEN 3600.00
Посебни Topcon вкупно станица рака книга компатибилен батеријата BT-66Q BT-62Q Обновено
Посебни Topcon вкупно станица рака книга компатибилен батеријата BT-66Q BT-62Q

Трето, безбедност Од моментот на пари ќе започне да почне вас ќе уживаат во нашата посветеност на безбед

DEN 1728.00
-50~300C Мини Дигитални LCD Дисплеј Кујна Термометар Пенкало Домаќинство, Кујна Храна Готвење Сонда Температура Тестер Обновено Попусти
Тајмерот Плоштадот Контра Дигитални 0-99999.9 Час Метар Hourmeter Мерач AC220-240V Обновено
Тајмерот Плоштадот Контра Дигитални 0-99999.9 Час Метар Hourmeter Мерач AC220-240V

Работни часови контра 220240 V / 50 Hz ACИнсталација во исечок : 45x45mmРамка : 72x72mmМонтажа висина : 7mmВграденво дла

DEN 495.84
1pcs -40-120C 1M должина Завртка Тема Тип Водоотпорен Сензор NTC 10K Температурна Сонда Обновено
1pcs -40-120C 1M должина Завртка Тема Тип Водоотпорен Сензор NTC 10K Температурна Сонда

5 MM навој дијаметар 8ММ : температурни сензори дијаметар од 4 MM Жица спецификации : за 1 метар кабел за Апли

DEN 85.92
Озонската генератор додатоци напојување цевка Кварц 7g/H прилагодливи ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ Обновено
Озонската генератор додатоци напојување цевка Кварц 7g/H прилагодливи ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ

Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% задоволство.Контакт1 Се проценува дека в

DEN 6464.64
ТМ-902C К Тип Дигитални LCD Термометар -50 до 1300 Температура со Thermocouple Сензор Обновено Попусти
ТМ-902C К Тип Дигитални LCD Термометар -50 до 1300 Температура со Thermocouple Сензор

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

DEN 374.00 416.16
66mm Висока Точност Bullseye Дух Ниво Меур Дух leveler Обновено Попусти
66mm Висока Точност Bullseye Дух Ниво Меур Дух leveler

Карактеристики : Ниска цена пластични кружни ниво На кружни шишенцето има за регистрација на ознаки Вод

DEN 524.00 575.52
Дигитален Рачен Не-Контакт Инфрацрвен Термометар MS6550B Обновено Попусти
Дигитален Рачен Не-Контакт Инфрацрвен Термометар MS6550B

СпецификацииМерен опсег32 °C ~ 1650 °C (25.6 °F ~ 3002 °F )На точноста : ±1% од читање или ±1 °C ( ± 2 °F ) која е поголемаР

DEN 14610.00 16416.00
2000g x 0.1 g Дигитални Рамнотежа Скала LED Прецизност Тежина Обновено
2000g x 0.1 g Дигитални Рамнотежа Скала LED Прецизност Тежина

Нерѓосувачки челик Послужавник.2 гПослужавник Големина170*170mmЕдиницаgLED мониторДимензии290 мм x 185 mm x 80 mmНе

DEN 5039.52
БРЗО ПРИСТИГНУВАЊЕ Fluke 51-II/ 51-2 53-II/53-2 54-II/54-2 слободен Влезниот Дигитален Термометар F51-II/ 51-2 53-II/53-2 54-II/54-2 Обновено Попусти
БРЗО ПРИСТИГНУВАЊЕ Fluke 51-II/ 51-2 53-II/53-2 54-II/54-2 слободен Влезниот Дигитален Термометар F51-II/ 51-2 53-II/53-2 54-II/54-2

Answer : ___________________________ NOTE : НИЕ ќе се земе од батерии од пакет, бидејќи изразат забрани било батерии во паке

DEN 20092.80