DLL VIP 2890mAh ИО-BG355BBE Батерија се Користи за Samsung G355 СМ - G355H СМ - G3558 СМ - G3586V G3588V/G3559/G355H/G3586/H/V/G35 батеријата

DLL VIP 2890mAh ИО-BG355BBE Батерија се Користи за Samsung G355 СМ - G355H СМ - G3558 СМ - G3586V G3588V/G3559/G355H/G3586/H/V/G35 батеријата

DEN 623.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Низок притисок шприц : прецизни гаранција секој капацитетот на батеријата за да acme
5.8 V : точно капацитет целосен метал контакт потрајни од оригиналниот
7.
> Не се користи инфериорни полнач за да ја дополните оваа батерија во случај на оштетување на батеријата.Нашите батеријата е иста големина со оригинална батерија.
> Кога за прв пат се на батеријата, се користи надвор, задолжен за 10 часа, за првите три пати, го користите повторно, тогаш тоа само треба да се наплаќаат за 5 часа за нормална употреба.
> Привремена краток капацитетот на новата батерија ќе биде произлегува од не се користи за долго време, тоа е нормално, вкупен капацитет ќе биде повратена преку користи за 3-5 пати. Супер долго режимот : изберете екстра голем капацитет на литиум батерии, батерии олеснување вентил технологија, standby, всушност, за 10% повеќе од оригиналот на батеријата, безбеден и сигурен, стабилни перформанси, висок капацитет, долго време во мирување;
3.45 степени висока температура нека стојат : елиминира дефекти, за да се осигура дека секој батеријата
11. Без мемориска ефект : поддршка за брзо полнење, во споредба со слични производи потрајни услуга живот
10.
escription :
1. Капацитет : 2890m Ah
4.
> Најдобрите складирање температура е 20°C5°C
Моќ змеј бизнис батеријата технологија предност
Прашања потреба attention1.72 часа стареење тест, за да се осигура дека секој батеријата се на добар квалитет
8.

Капацитетот на батеријата(mAh): 2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација: RoHS,CE
Samsung Модел: Други
Оригинал или Не: Компатибилен
Компатибилен Бренд: Samsung

Најдобри предлози во категоријата

Замена 5000mAh батеријата за HONPhone Z9 Z9T Z9S Голема тигар C900 W33 Мобилен телефон Обновено
Замена 5000mAh батеријата за HONPhone Z9 Z9T Z9S Голема тигар C900 W33 Мобилен телефон

Опис : Висок квалитет LiIon батерија Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 5000m Ah батеријата операција време зав

DEN 672.00
Камерон Кинеско 2000mAh Батеријата 35H00203-00M, BM33100 за HTC First, Првиот Facebook Обновено Попусти
Камерон Кинеско 2000mAh Батеријата 35H00203-00M, BM33100 за HTC First, Првиот Facebook

Да се избегне изложување на високи температури 140°F / 60°C Ние ќе ви одговори ПОБРЗО.8Капацитет : 2000m Ah / 7.Бе

DEN 821.00 864.00
Оригиналниот USB Приклучок за Полнење на Одборот За Doogee F3 MTK6753 Octa Core 5.0 HD 1280*720 EFree Превозот Обновено Попусти
Оригиналниот USB Приклучок за Полнење на Одборот За Doogee F3 MTK6753 Octa Core 5.0 HD 1280*720 EFree Превозот

Оригиналниот USB Приклучок за Полнење на Одборот За Doogee F3 MTK6753 Octa Core 5.0" HD 1280*720 EFree ПревозотСовет : за Сите н

DEN 480.00 527.52
Висок Капацитет BL-5J Замена на Батеријата 1700mAh За Nokia Lumia 520 5800 5800XM 5900XM 5228 5230 5232 5233 5235 5236 X6M N900 Обновено
Висок Капацитет BL-5J Замена на Батеријата 1700mAh За Nokia Lumia 520 5800 5800XM 5900XM 5228 5230 5232 5233 5235 5236 X6M N900

7 : Направен во CNINAВе Молиме Имајте Во Предвид : > Батеријата мора да бидат целосно полнат пред употреба...

DEN 479.04
QiAN SiMAi 1pcs За MX2 М8 MX3 M353 M351 M045 за Blackberry 9360 Нови слушалка за Уво Слушалка Внатрешен Звучник Поправка Делови Обновено
Оригиналниот Нова SIM картичка Штекер Носителот Слот Фах Замена за ZTE Сечилото S6 Nubia Z9MINI Z9 Мини П5-Т NX508J NX511J висок квалитет Обновено Попусти
Топла продажба оригинални Јачина на звук Копче Flex Кабел За Teclast X80H таблета Јачина на глас нагоре/надолу Flex Кабел FPC Замена Обновено Попусти
STONERING LI3820T43P3H636338 BATERIA БАТЕРИЈАТА BATTERIE AKKU ACCU 2000 mAh ЗА ZTE U879 Обновено
STONERING LI3820T43P3H636338 BATERIA БАТЕРИЈАТА BATTERIE AKKU ACCU 2000 mAh ЗА ZTE U879

Ако не можете да го добиле по 3090 дена.* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На прим

DEN 378.24
STONERING Висок капацитет на батеријата A1311 4300mAh За Acer Iconia Tab А1-830 Batterie Батерии Bateria Обновено
STONERING Висок капацитет на батеријата A1311 4300mAh За Acer Iconia Tab А1-830 Batterie Батерии Bateria

Високиот капацитет на батеријата A1311 За Acer Iconia Tab А1830 Batterie Батерии Bateria100% сосема нов Висок квалитет LiIon ба

DEN 475.20
За Letv MAX 2 X820 Задната Камера 21.0 MP Оригинални X820 Задна Камера Модул Flex Кабел Обновено Попусти
За Huawei Колега 1 U9508 Колега 2 Д1 U9500 Чест 4 C8817D G620S TL00 UL00 Слушалка Звучници Приемник Слушалка слушалка за Уво Поправка Обновено Попусти
За Coolpad Висок Квалитет на Оригиналниот CPLD-351 Бог F2 батеријата 8675 5891q 5951595072968750 8730L Замена на батеријата Делови Обновено
Оригинален Квалитет LCD За UMI eMAX LCD Дисплеј и Екранот на Допир Собранието совршен поправка дел со Бесплатни Алатки Обновено Попусти
5sets Висок Квалитет на Внатрешниот Мали Делови од Метален Држач Заградата Shield Плоча Дома Логика Комплет Repalce Accesoory За iPhone Обновено Попусти
Нов Висок Квалитет TLP018C2 1800mAh Батеријата за Алкател OneTouch Идол Ултра OT-6033X ПРВ S850 Мобилен телефон Обновено
Нов Висок Квалитет TLP018C2 1800mAh Батеријата за Алкател OneTouch Идол Ултра OT-6033X ПРВ S850 Мобилен телефон

Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 1800m Ah батеријата операција време зависи од фактори

DEN 292.80
10PCS За ASUS Zenfone 6 A600CG A601CG T00G 5 A500CG A501CG A500KL Nexus 7 Полнење преку USB Port Конектор Приклучок Клупа Обновено
10PCS За ASUS Zenfone 6 A600CG A601CG T00G 5 A500CG A501CG A500KL Nexus 7 Полнење преку USB Port Конектор Приклучок Клупа

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачл

DEN 362.40