2 ПАРЧИЊА Премиум Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За Леново Атмосфера, P2 P2a42 / P70 P70T P70A P70-T/ P780 P90 Стр 780 90

2 ПАРЧИЊА Премиум Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За Леново Атмосфера, P2 P2a42 / P70 P70T P70A P70-T/ P780 P90 Стр 780 90

DEN 95.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка


2 ПАРЧИЊА Премиум Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За Леново Атмосфера, P2 P2a42 / P70 P70 T P70 A P70-T/ P780 P90 Стр 780 90 Слободни Алатки
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Леново Атмосфера, P2 P2a42 / P70 P70 T P70 A P70-T/ P780 P90 Стр 780 90 Калено Стакло Екран Заштитник . *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *2 X за Леново Атмосфера, P2 P2a42 / P70 P70 T P70 A P70-T/ P780 P90 Стр 780 90 Калено Стакло Екран Заштитник
Боја :

боја: P2 2 ПАРЧИЊА, P70 2 ПАРЧИЊА, P780 2 ПАРЧИЊА, P90 2 ПАРЧИЊА
Материјал: калено стакло
Употреба: Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност: Yes
Карактеристики: Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име: YRFF
Со Мало Пакет: No
Тип: Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд: Леново
Пакет: No
Дебелина: 0.26 mm
Функција: Ултра-тенок, HD, Нано-слој, 9H Површинска Цврстина,Анти-отпечатоци
Состојба: 100% Сосема Нов
Место на Потекло: Guangdong Кина (Копно)
Продажба Начин: Мало И Трговија На Големо
Проверете: еден по еден

Најдобри предлози во категоријата

1 сет Внатрешна FPC Конектор за Батерија Носителот Клип на Контакт за Xiaomi Mi Max логика на матичната плоча плоча Обновено Попусти
Најновите Висок Квалитет 9H Сјајни HD Заштитна Guard За LG К3 2017 4.5 Анти-Експлозија Калено Стакло Телефон Екран Заштитник Филм Обновено Попусти
[3 Pack] Оригинални Seyisoo 2.5 D Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Xiaomi Redmi 3 Про 3S 3X Xiomi Redmi3 S X Redmi3S Обновено
[3 Pack] Оригинални Seyisoo 2.5 D Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Xiaomi Redmi 3 Про 3S 3X Xiomi Redmi3 S X Redmi3S

МоделКалено Стакло Заштитник за Xiaomi Redmi 3 / 3 S / 3 X / 3 Pro[3 Pack]БрендSeyisoo (100% Оригинални )КарактеристикиАнтиотп

DEN 431.52
9H Ултра Тенок Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси J1 Мини J105 J1Mini година СМ-J105H J1 Nxt Дуа Заштитна Фолија Обновено Попусти
FLOVEME Магнетни Микро USB Кабел 2.4 Бесплатно 1M LED Магнет Држачи за Кабел За Xiaomi 4X Huawei P8 Лајт Samsung Најлон Плетенка Cabo Обновено Попусти
Калено Стакло За ZTE Nubia N1 NX541J 5.5 инчен Full Покрие 9H Експлозија-доказ Екран Заштитник За ZTE Nubia N 1 NX 541J Обновено
Калено Стакло За ZTE Nubia N1 NX541J 5.5 инчен Full Покрие 9H Експлозија-доказ Екран Заштитник За ZTE Nubia N 1 NX 541J

Нашиот техничар целосно ќе тест.EMS нормално ти стигне во 715 дена Ако сте незадоволни од било која причина

DEN 504.00
QSMHYM 20pcs Црна Torx со петокрака Ѕвезда Завртка Pentacle Клупа Дното Конектор Назад Болт За iPhone 5 5S 6 6Plus Обновено
QSMHYM 20pcs Црна Torx со петокрака Ѕвезда Завртка Pentacle Клупа Дното Конектор Назад Болт За iPhone 5 5S 6 6Plus

QSMHYM 20pcs Црна Torx со петокрака Ѕвезда Завртка Pentacle Клупа Дното Конектор Назад Болт За i Phone 5 5 S 6 6 PlusБренд : QSM

DEN 90.24
Joveins Водоотпорен Мотор Мотор Мобилен Телефон Носителот Торба Случај За iPhone X 8 7 6s Samsung Планината да Rearview Огледало Стојат Обновено Попусти
за Xiaomi Mi5X Стакло M5X Калено Стакло Xiomi Xiaomi Mi А1 М 5X Стакло Филм 2.5 D Целосно Покривање Екран Заштитник Заштитна 5.5 Обновено Попусти
10 Компјутери За Samsung Галакси J7 Max G615 5.7 9H Цврстина 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло Филм Screen Protector +Песна НЕМА. Обновено Попусти
3x Clear LCD Екран Заштитник, Чувар Покрие Филмот на Кожата за Garmin ForeRunner FR 225 FR225 Додатоци Обновено Попусти
3x Clear LCD Екран Заштитник, Чувар Покрие Филмот на Кожата за Garmin ForeRunner FR 225 FR225 Додатоци

Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани Бидејќи друштвото за осигурување бара од нас да

DEN 275.00 335.52
[2 Pack] Оригинални Seyisoo 2.5 D 9H Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Meizu М5 Забелешка 5 Note5 Meilan M5note Филм Обновено Попусти
Ymitn Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Кабел За LG G Pro 2 D838 F350 (16GB/32GB) Обновено Попусти
Ymitn Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Кабел За LG G Pro 2 D838 F350 (16GB/32GB)

Карактеристики : Плоча за LG G Pro 2 D838 F350 (16 GB / 32 GB) 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или исп

DEN 3188.00 3355.20
Велосипедот Телефон Планината Носителот Велосипед Handlebar Планината со Заштитни Случај за iPhone 6/6S/7 Обновено
Велосипедот Телефон Планината Носителот Велосипед Handlebar Планината со Заштитни Случај за iPhone 6/6S/7

Карактеристики : Велосипед планината телефон носителот Одговара на i Phone 6 / 6 S / 7 Лесно придава на најчест

DEN 1247.52
3D 9H Калено Стакло За iPhone X 8 7 6 6S Плус Полна Покрие Екран Заштитник За iPhone X 8 7 6 6S Плус 5 5S SE Зајакнато Филм Обновено Попусти
3D 9H Калено Стакло За iPhone X 8 7 6 6S Плус Полна Покрие Екран Заштитник За iPhone X 8 7 6 6S Плус 5 5S SE Зајакнато Филм

Спречување на екранот пукна 3.26 мм дебел и направени со хемиски третирана, транспарентни калено стакло.Н

DEN 62.00 105.12
За Samsung Галакси C5 Про C5010 5.2 Нема Отпечатоци Калено Стакло Екран Заштитник Експлозија Доказ HD Зајакнато со Заштитен Филм Обновено Попусти
Qosea USB 3.1 Тип-C Приклучете го Полначот Станица Носителот Тип-C Полнење Лулка За Oneplus T2 Huawei P10 ПЛУС 6P Zuk Z2 Sony Xperia XZ Обновено Попусти
За HTC Желба 10 Pro Нема Отпечатоци 0.26 mm 9H Транспарентен Отпорно на Гребење Сјајни Калено Стакло Филм Премиум Екран Заштитник Обновено Попусти