SUTI трговија на Големо стакло уроци Монистра Одлуки diy 6/8/10/12mm Рачно Изработени Накит Додатоци Круг Камен Монистра за Накит

SUTI трговија на Големо стакло уроци Монистра Одлуки diy 6/8/10/12mm Рачно Изработени Накит Додатоци Круг Камен Монистра за Накит

25 %

DEN 274.00

DEN 364.80

Обновено

Достапно за вашата нарачка

SUTI трговија на Големо стакло уроци Монистра Круг Камен Монистра за Накит Одлуки diy 6/8/10/12mm Рачно Изработени Накит, Додатоци и Шарени Овој производ е направен од стакло, во форма не е многу круг
Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика , ние нудиме најдобар квалитет и цена на накит, и да уживаат во шопинг во мојата продавница , добар ден

Објектот Дијаметар: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Надворешниот Дијаметар: 8mm
Број На Модел На: ZZ0010
Материјал: Камен
Бренд Име: suti
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Објектот Тежина: different size has different weight
Пакување: индивидуални пакет
Is_customized: Yes
Способност: Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
промет на големо и промет на мало со: Трговија на големо
Нето тежина: различни големина е различна тежина
Функција: Модерен и Убава
Тип На Објект: Нараквици Ѓердан
Дијаметар: 6mm 8мм 10мм 12mm

Најдобри предлози во категоријата

Трговија на големо Природни Gem камен Agat e Cabochon Монистра 30x40mm Рамен дното Овална Gem камен КАБИНАТА за накит одлуки (1 камен) Обновено Попусти
Новиот Тајван вени calaite turquoises камен 8мм топла фацетирани круг убава накит одлуки лабава монистра 15 B1087 Обновено Попусти
Новиот Тајван вени calaite turquoises камен 8мм топла фацетирани круг убава накит одлуки лабава монистра 15 B1087

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации Ни

DEN 171.00 228.00
2017 Нова Жешка 10Pcs 20mm Овална Лак Легура Diy Накит Додатоци rhinestones пиедестал embellishments капи Декорација За Правење Обновено Попусти
Onwear Меша рачно изработени Фото Слика Цвет Круг Стакло Cabochon За DIY Накит Одлуки Наоди 12/20mm t15 Обновено Попусти
Onwear Меша рачно изработени Фото Слика Цвет Круг Стакло Cabochon За DIY Накит Одлуки Наоди 12/20mm t15

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Високо квалитетен материјал и прекрасна шемаПрекрасен

DEN 44.00 48.00
Бесплатен Превозот 3PCS Црвена/Виолетова/Yellow AB Боја Големина 52*27 мм Остава Смола Рамен назад за DIY телефон/свадба Декорација Обновено Попусти
10мм Сина 100 Компјутери/пакет Нова мода Круг Злото Смола Око Монистра Мрачно Место DIY Хривнија Одлуки Монистра Обновено Попусти
10pcs Невестат&birdcage Куполи Фото Стакло Cabochon ZB0221 snap копчиња 18mm одговара snap приврзоци накит трговија на големо Обновено Попусти
Моден Природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm одлуки ѓердан накит B1154 Обновено Попусти
Моден Природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm одлуки ѓердан накит B1154

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

DEN 191.00 253.92
Редот на Источната Ѕвезда bling подарок pen пенкало рачно изработени bling пен Обновено
Редот на Источната Ѕвезда bling подарок pen пенкало рачно изработени bling пен

Безбедноста стил pin е на грбот Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Делта Сигма Т

DEN 360.00
Одговара 12.6 mm Круг Earring Length14mm Антички Бронза Приврзоци Поставување Cabochon Камео База Фах Рамки Празно DIY Накит Наоди Обновено Попусти
8x6MM AB Боја Кварц Фацетирани Bicone Кристал Стојат Монистра Roundelle Стакло DIY Spacer Лабава Монистра Накит Одлуки 70pcs/многу Обновено Попусти
200PCS Multicolor Мешани Кадифен Железо Жица Флексибилни Собираат Занает Стапови Цевка Чистење Креативност Развој на Децата DIY Играчки Обновено Попусти
Бесплатен Превозот Природен Камен Африкански Turquesa Круг Монистра За Накит Одлуки Влакно 15 4 6 8 10 mm Изберете големина ATB01 Обновено Попусти