Одговара 12.6 mm Круг Earring Length14mm Антички Бронза Приврзоци Поставување Cabochon Камео База Фах Рамки Празно DIY Накит Наоди

Одговара 12.6 mm Круг Earring Length14mm Антички Бронза Приврзоци Поставување Cabochon Камео База Фах Рамки Празно DIY Накит Наоди

8 %

DEN 62.00

DEN 67.20

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Нови Одговара 12.6 mm Круг Earring Антички Бронза Приврзоци Поставување Cabochon Камео База Фах Рамки Празно DIY Накит Одлуки Шарм Наоди

Тип На Објект: накит наоди
Накит Наоди Тип: Brooch База
Метали Тип: Цинк Легура
Бренд Име: Aogue
Материјал: Метал
Парична казна или Моден: Моден
Точка име : Античкиот Бронза Приврзоци Поставување Cabochon Камео База
Објектот Боја: античкиот бронза
Одговара големина: 12.6&14mm
cabochon settings: DIY Шарм Приврзоци Cabochon
објектот пакување: Види ја изберете
Објектот Форма: Круг Earring
Подготви време: Во рок од 2 дена
користат за: DIY Накит Наоди Хривнија Ѓердан Приврзоци Шарм Додатоци
is_customized: Yes

Најдобри предлози во категоријата

20pcs 30мм Трева Зелена Rayon Свила Tassel за Облека,Торба,Подарок, Накит Наоди, DIY Дополнителните Tassel Накит Украси-10055959 Обновено
Бесплатен Превозот 3PCS Црвена/Виолетова/Yellow AB Боја Големина 52*27 мм Остава Смола Рамен назад за DIY телефон/свадба Декорација Обновено Попусти
Нови Propitious Облак Шема Емајлирани 925 Фунта Сребрена Кутија Clasps За Бисер скапоцен камен Ѓердан Хривнија Накит SC-BC215 Обновено
1000Pcs 3x4.5cm Бела Хартија Цена Тагови Со Низа Етикетата +String DIY Цена За Хривнија Накит Картичка H2310 Обновено
1000Pcs 3x4.5cm Бела Хартија Цена Тагови Со Низа Етикетата +String DIY Цена За Хривнија Накит Картичка H2310

Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата Опис Материјал : Хартија Об

DEN 1048.80
20PCS Светло Сина Свилен Дополнителните Декоративни Tassel Нови DIY Прибор За Облека, Накит Завеса Занает 4 см-10055864 Обновено
6 Боја Фацетирани Половина Круг Имитација Нема Топло-Fix Тајван Акрилик Кристал Cabochons, Мешана Боја, 3x1mm; за Обновено Попусти
6 Боја Фацетирани Половина Круг Имитација Нема Топло-Fix Тајван Акрилик Кристал Cabochons, Мешана Боја, 3x1mm; за

6 Боја Фацетирани Половина Круг Имитација Нема ТоплоFix Тајван Акрилик Кристал Cabochons, Мешана БојаГолемин

DEN 259.00 360.00
Моден Природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm одлуки ѓердан накит B1154 Обновено Попусти
Моден Природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm одлуки ѓердан накит B1154

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

DEN 191.00 253.92
ZMZY Златна Боја Ангелските Крилја Автентични 925 Sterling Silver Шарм Монистра Одговара на Пандора Хривнија за Жените Сакаат Накит за Обновено Попусти
20pcs/торба 11MM Ретро Патина Позлатен Цинк Легура Зелена Круг Голема Дупка Монистра За DIY Хривнија Накит Додатоци Обновено Попусти
Трговија на големо Природни Школка Камен Боја Боја: Црвено, Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан Материјал 4/6/8 MM Влакно 15 Обновено Попусти
HYHONEY Микро Отвори Кубни Циркони Главата тип За Мажи Хривнија Изработка на Накит Шарм Месинг Spacer Мушка Додатоци Обновено Попусти
Имитација бисер две бои бела и сребрена-сива 4x6mm 5x8mm rondelle шарм diy накит 15 B1078 Обновено Попусти
Имитација бисер две бои бела и сребрена-сива 4x6mm 5x8mm rondelle шарм diy накит 15 B1078

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации По

DEN 94.00 124.80
30g црвена ѕвезда Sequin&Paillette Шиење Занаети Додатоци парична Казна Сјајна DIY Облека За Партијата Танцување Накит Одлуки додатоци Обновено Попусти
8x6MM AB Боја Кварц Фацетирани Bicone Кристал Стојат Монистра Roundelle Стакло DIY Spacer Лабава Монистра Накит Одлуки 70pcs/многу Обновено Попусти
2017 Нова Жешка 10Pcs 20mm Круг Diy накит Додатоци rhinestones пиедестал embellishments капи Декорација За Правење Мешавина Боја Обновено Попусти
Новиот Тајван вени calaite turquoises камен 8мм топла фацетирани круг убава накит одлуки лабава монистра 15 B1087 Обновено Попусти
Новиот Тајван вени calaite turquoises камен 8мм топла фацетирани круг убава накит одлуки лабава монистра 15 B1087

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

DEN 171.00 228.00
ААА 10 Количина 8мм да 9mm круг бисер GOUGEOUS РЕТКИ се МЕША БОЈАТА на ГОЛЕМО Обновено Попусти
ААА 10 Количина 8мм да 9mm круг бисер GOUGEOUS РЕТКИ се МЕША БОЈАТА на ГОЛЕМО

ви благодариме.Политика На ВраќањеВашиот задоволителен е многу важна за нас Ако сте среќни со нашите пр

DEN 5962.00 6480.00
Heeda 300 Парчиња/Пакет 10мм 15mm DIY Телефон Школка Додатоци 2018 Нови Pompon Шарм за Изработка на Накит Мода Црвена Коса Монистра Обновено Попусти
200PCS Multicolor Мешани Кадифен Железо Жица Флексибилни Собираат Занает Стапови Цевка Чистење Креативност Развој на Децата DIY Играчки Обновено Попусти
Нов Дизајн!!Фунта Сребро 925 Со Drusy Кварц И Тиркизна скапоцен камен Волкот Маж И Момче Кул Pendant Подарок 19x24mm 6x6mm 17.6 g Обновено
Цената За Накит 1000Pcs Бела Хартија String Ќорци Свадба Корист Цена Етикета Хартија Цена Тагови Со Јаже 3x1.7cm H2311 Обновено
Трговија на големо Природни Gem камен Agat e Cabochon Монистра 30x40mm Рамен дното Овална Gem камен КАБИНАТА за накит одлуки (1 камен) Обновено Попусти
Onwear Меша рачно изработени Фото Слика Цвет Круг Стакло Cabochon За DIY Накит Одлуки Наоди 12/20mm t15 Обновено Попусти
Onwear Меша рачно изработени Фото Слика Цвет Круг Стакло Cabochon За DIY Накит Одлуки Наоди 12/20mm t15

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Високо квалитетен материјал и прекрасна шемаПрекрасен

DEN 44.00 48.00
4cm Мода Rayon Свила Tassels Занаети Пурпурна Декоративни Tassel За Завеси Фустан Ѓердан Обетки Накит DIY 20PCS-10055865 Обновено
Новиот Дизајн 40 mm Должина Свилен Tassel, Кафе Боја Rayon Tassels За Накит, Облека Завеса Diy Занает, 20PCS / многу-10055869 Обновено
Бесплатен Превозот Големина 12.5*7mm 50pcs/многу Multicolor Лак Форма Flatback Кристал Scrapbooking ABS Смола Монистра За DIY Декорација Обновено Попусти