Топла Виолетови И Сини Емајлирани Циркони, Отворајќи Солидна Фунта Сребрена Кутија Clasps Куки Накит Додатоци За Бисер Ѓердани SC-BC222

Топла Виолетови И Сини Емајлирани Циркони, Отворајќи Солидна Фунта Сребрена Кутија Clasps Куки Накит Додатоци За Бисер Ѓердани SC-BC222

DEN 2053.44

Обновено

Достапно за вашата нарачка

По уплатата реализација, ние ќе брод објектот во рок од 1~3 работни дена.Методи за плаќање на располагање на aliexpress вклучуваат : Кредитни Картички, Банкарски Трансфер, Western Union,итн. Ние го цениме навремена исплата. Толку побрзо ќе се пријави проблем, побрзо и подобро можеме да се справи со тоа.
Ние и ветуваме на само продаде врвен квалитет на производи,вие нема да пропуштите!
Овие Виолетова И Сина Глеѓ Циркони, Отворајќи Солидна Фунта Сребрена Кутија Clasps Куки Накит Додатоци За Бисер Ѓердани SC-BC222 се направени од вистински 925 фунта сребро и bling bling циркон камења. Тоа е високо препорачливо да го врати објектот во снимени испорака како ова ќе ви обезбеди со доказ за прием.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние само се достави до купувачот е потврдено превозот адреса дадени на Aliexpress , ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
За рефус количество цел или прилагодено цел, pls контактирате директно да се потврди конечната цена. Ве молиме имајте предвид дека плаќањата се потребни за да се направи во рок од 3 дена по поставувањето на цел. Купувачи се одговорни за овие обвиненија. Ние не можеме да прифатиме се враќа на користени производи или посебни нарачаната стока
4.5mm Тежина
Околу 3. Сите предмети ќе бидат проверени строго пред превозот. Сите Пријави се обработени во рок од 3 работни дена од денот на приемот.Позитивен фидбек е многу важно за нас.24 g/pc Пакување Polybag+стандардна извоз картон Функција Висок Квалитет, Виолетова И Сина Глеѓ Циркони, Отворајќи Солидна Фунта Сребрена Кутија Clasps Куки Накит Додатоци За Бисер Ѓердани
Сите фотографии се практичност фотографија , без било PS обработка, осигурете се она што го гледате е она што ќе добиете.

Тип На Објект: накит наоди
Материјал: Метал
Накит Наоди Тип: Clasps & Куките
Објектот Должина: 2.05cm
Метали Тип: Сребро.
Објектот Тежина: 3.24g
Објектот Ширина: 1.25cm
Производ Карактеристики: Емајлот Циркони, Отворајќи Солидна Фунта Сребрена Кутија Clasps Куките
Број На Модел На: SC-BC222
Стил: Емајлот Циркони, Отворајќи Солидна Фунта Сребрена Кутија Clasps Куките
Материјал: Солидна 925 фунта сребро,Циркони, бесплатно на олово и никел
боја: Бела Родиум Позлатен
Големина: 20.5x12.5mm
Употреба: Емајлот Циркони, Отворајќи Сребрена Кутија Clasps Куки За Бисер Ѓердани
Состојба: 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
кориснички: Yes

Најдобри предлози во категоријата

4cm Мода Rayon Свила Tassels Занаети Пурпурна Декоративни Tassel За Завеси Фустан Ѓердан Обетки Накит DIY 20PCS-10055865 Обновено
1Box Мешана Боја на Алуминиум Жица Отворите Скок Прстени Накит Наоди за Накит Одлуки DIY 6x0.8мм 8x1mm 10x1mm Обновено Попусти
1Box Мешана Боја на Алуминиум Жица Отворите Скок Прстени Накит Наоди за Накит Одлуки DIY 6x0.8мм 8x1mm 10x1mm

торба 13.55 / торба 8.39 / торбаАлуминиумска Жица Отворите Скок Прстени, Мешана БојаГолемина : за 10мм во дија

DEN 530.00 815.52
ААА 10 Количина 8мм да 9mm круг бисер GOUGEOUS РЕТКИ се МЕША БОЈАТА на ГОЛЕМО Обновено Попусти
ААА 10 Количина 8мм да 9mm круг бисер GOUGEOUS РЕТКИ се МЕША БОЈАТА на ГОЛЕМО

ви благодариме.Политика На ВраќањеВашиот задоволителен е многу важна за нас Ако сте среќни со нашите пр

DEN 5962.00 6480.00
2017 Нова Жешка 10Pcs 20mm Круг Diy накит Додатоци rhinestones пиедестал embellishments капи Декорација За Правење Мешавина Боја Обновено Попусти
20pcs/торба 11MM Ретро Патина Позлатен Цинк Легура Зелена Круг Голема Дупка Монистра За DIY Хривнија Накит Додатоци Обновено Попусти
20pcs 30мм Трева Зелена Rayon Свила Tassel за Облека,Торба,Подарок, Накит Наоди, DIY Дополнителните Tassel Накит Украси-10055959 Обновено
Rhodochrosite chams камен 10мм фацетирани круг прекрасен подарок diy накит лабава монистра 15B1092 Обновено Попусти
Rhodochrosite chams камен 10мм фацетирани круг прекрасен подарок diy накит лабава монистра 15B1092

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

DEN 155.00 206.88
Моден Природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm одлуки ѓердан накит B1154 Обновено Попусти
Моден Природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm одлуки ѓердан накит B1154

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

DEN 191.00 253.92
2017 Нова Жешка 10Pcs 20mm Овална Лак Легура Diy Накит Додатоци rhinestones пиедестал embellishments капи Декорација За Правење Обновено Попусти
6 Боја Фацетирани Половина Круг Имитација Нема Топло-Fix Тајван Акрилик Кристал Cabochons, Мешана Боја, 3x1mm; за Обновено Попусти
6 Боја Фацетирани Половина Круг Имитација Нема Топло-Fix Тајван Акрилик Кристал Cabochons, Мешана Боја, 3x1mm; за

6 Боја Фацетирани Половина Круг Имитација Нема ТоплоFix Тајван Акрилик Кристал Cabochons, Мешана БојаГолемин

DEN 259.00 360.00
Висок Квалитет 60pcs Црна Faux Кожа Mens Накит Cufflinks Подарок Кутија за Складирање Организатор Случај Ткаенината Линк Екранот Кутија Обновено Попусти
Редот на Источната Ѕвезда bling подарок pen пенкало рачно изработени bling пен Обновено
Редот на Источната Ѕвезда bling подарок pen пенкало рачно изработени bling пен

Безбедноста стил pin е на грбот Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Делта Сигма Т

DEN 360.00
StrollGirl сребро 925 черепот на главата шарм монистра колекција одговара на оригиналот пандора нараквици женски diy мода накит одлуки Обновено Попусти
Бела leopardskin камен 10мм фацетирани круг висок квалитет diy накит лабава монистра 15B1094 Обновено Попусти
Бела leopardskin камен 10мм фацетирани круг висок квалитет diy накит лабава монистра 15B1094

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

DEN 158.00 210.72
30g црвена ѕвезда Sequin&Paillette Шиење Занаети Додатоци парична Казна Сјајна DIY Облека За Партијата Танцување Накит Одлуки додатоци Обновено Попусти