HTD 5M макара времето макара 5M15T Времето макара Синхрони тркало Макара ширина 27mm

HTD 5M макара времето макара 5M15T Времето макара Синхрони тркало Макара ширина 27mm

DEN 240.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка

5,Т 5,T10,T15,T20. Купувачот одговорен за сите превозот цена
Контактирајте со нас Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентите?s e-mail во рок од 1 работен дена.
HTD-5 M-15 T Времето Макара ширина 27mm Понесе големина : Мао Pikong, не прецизен Тајминг макара имаат толку многу тип, HTD 3 M,5 M,8 M,14 M. Овие трошоци се на купувачот одговорност. можете да ми кажете кој вид треба, ние може да прилагодено тоа како вашиот цртеж.

Материјал: Легура
Број На Модел На: HTD5M-15 заби
Број на Заби: 15
Тип: Времето

Најдобри предлози во категоријата

Gcr15 NU221 EM или NU221ECM (105x190x34mm)Месинг Кафез Цилиндрични Валчести Лежишта ABEC-1,P0 Обновено
Gcr15 NU221 EM или NU221ECM (105x190x34mm)Месинг Кафез Цилиндрични Валчести Лежишта ABEC-1,P0

До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести

DEN 3072.00
FitSain-Мулти оптоварување PJ Појас макара 4 слотови за моторни вратило 8мм-8мм мини табела електрични видов машински машини пила Обновено Попусти
10pcs K058B 28102B Пластични Двојно-Дек Намалување Опрема DIY Играчки Робот Делови Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина Обновено Попусти
Силен челик core внатре 10мм теренот стп затворени појас со црвено гумени coation брза достава Обновено
Силен челик core внатре 10мм теренот стп затворени појас со црвено гумени coation брза достава

На времето појас е нелизгање механички диск појас и терминот може да се однесува на или : Заби појас, фле

DEN 10752.00
7mm x 2,5 mm 12 Заби Пластични РК Играчка Моторни Вретено се Покрене Опрема Пси Тркала 30 Компјутери Обновено
7mm x 2,5 mm 12 Заби Пластични РК Играчка Моторни Вретено се Покрене Опрема Пси Тркала 30 Компјутери

Име На Производ Пластични Вретено Моторни Опрема Модел 122.5 Тип на Еден степен на пренос Одговара за за DIY

DEN 216.96
5Meters Бесплатен превозот S2M отвори времето појас ширина 6mm за S2M-6mm Обновено Попусти
5Meters Бесплатен превозот S2M отвори времето појас ширина 6mm за S2M-6mm

5 Meters Бесплатен превозот S2 M отвори времето појас ширина 6mm за 3 D печатач делови S2 M6mm

DEN 443.00 491.52
1pcs/многу K801 Малку Цинк Легура Фиксна Макара 58*5mm Двојно Макара за DIY Модел Правење Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина Обновено Попусти
Бесплатен Превозот 1pcs HTD2392-8M-30 заби 299 ширина 30мм должина 2392mm HTD8M 2392 8M 30 Лак заби Индустриски Гума времето појас Обновено
Црв Менувачот Редуктор NMRV063 100:1 22mm Еден Текст Вратило Црв Опрема Брзина Редуктор за NEMA52 Серво Мотор Stepper Мотор Обновено Попусти
1PCS WG003 Висок квалитет 2GT синхрони тркала макара Алуминиум појас тркала 25Teeth Пасивни Синхрони Тркала Обновено Попусти
1PCS WG003 Висок квалитет 2GT синхрони тркала макара Алуминиум појас тркала 25Teeth Пасивни Синхрони Тркала

4 : Други земји : 1555 работни дена.Пријателски Потсетник Почитувани клиенти : Доколку наредбата не надмину

DEN 120.00 126.24
60pcs/многу K012b Пластични Опрема Поставување DIY Рек Макара Појас Црв Еден Двоен Брзини Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина Обновено Попусти
Дијаметар 25mm Должина 30мм Flex Менгеме Вратило Спојка Конектор 6.35 mm до 8mm Вратило Спојка 6*35mm 050150 Обновено
Дијаметар 25mm Должина 30мм Flex Менгеме Вратило Спојка Конектор 6.35 mm до 8mm Вратило Спојка 6*35mm 050150

Спецификации : Вратило употреба : 6.35 mm Х 8мм Должина : Дијаметар 30мм : 25мм Материјал : алуминиумPackaeg Вклучу

DEN 454.56
LUPULLEY Перница Блок Топката Имајќи UCFB209 Дијаметар 45mm Топката Имајќи За CNC Машини Обновено Попусти
LUPULLEY Перница Блок Топката Имајќи UCFB209 Дијаметар 45mm Топката Имајќи За CNC Машини

LUPULLEY Перница Блок Топката Имајќи UCFB209 Понесе Дијаметар 40mmТопката Имајќи Железо Леење БазаЉубезно Потсе

DEN 2401.00 2759.52