Бесплатен Превозот CSKy776 0.5 M*10M Цртан филм Шема Хидрографски Филмови хидро потопување филм

Бесплатен Превозот CSKy776 0.5 M*10M Цртан филм Шема Хидрографски Филмови хидро потопување филм

35 %

DEN 1092.00

DEN 1680.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан Филм,
Член На Кралското Семејство Шема,Метал Предности
1. една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. За повеќето делови, ако
објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи.
Бесплатен Превозот CSKY776 0.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини,
Корисни совети.

Бренд Име: TSAUTOP
Тип На Објект: Decals & Налепници
дизајн: Цртан филм
Објектот Дијаметар: 5 cm
Објектот Тежина: 0.6 kg
Материјал Тип: PVA
Специјални Функции: вода трансфер печатење филм
is_customized: Yes
категорија: pva филм
Ширина: 0.5 m

Најдобри предлози во категоријата

TSAUTOP Activator На 1000ml за чиста вода Трансфер Печатење Филм празно хидро потопување филм Обновено Попусти
TSAUTOP Activator На 1000ml за чиста вода Трансфер Печатење Филм празно хидро потопување филм

Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?Да, можете да поседувате нашите примероци на локалн

DEN 1152.00 1440.00
Возилото ЏИП Магнет Шофершајбната Покрие Сонцето Shield Снег Хокеј на Мраз Замрзнување Заштитник Црна Обновено
Декоративни Материјали 50 квадратни Ширина 1m вода трансфер филм карбонски влакна вода трансфер филм Обновено Попусти
Декоративни Материјали 50 квадратни Ширина 1m вода трансфер филм карбонски влакна вода трансфер филм

Дали имате MOQ?Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот.Ако имате

DEN 5472.00 5760.00
CA034 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m кавер-вода пренос на слики Обновено Попусти
CA034 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m кавер-вода пренос на слики

Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и м

DEN 6612.00 6960.00
CA011 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m маскирна дизајн вода трансфер печатење филм Обновено Попусти
CA011 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m маскирна дизајн вода трансфер печатење филм

Најчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние

DEN 6612.00 6960.00
CA037 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m дигитални кавер-вода трансфер печатење филмови Обновено Попусти
CA037 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m дигитални кавер-вода трансфер печатење филмови

Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 23 дена) 4 Член на кралското семејство Популарни

DEN 6612.00 6960.00
Одличен квалитет зелена кавер-Хидрографски Филм Вода трансфер печатење филм 50cm широк aqva печати филм HFC010 Обновено Попусти
Одличен квалитет зелена кавер-Хидрографски Филм Вода трансфер печатење филм 50cm широк aqva печати филм HFC010

Молиме забележете : Оваа НЕ е Налепница Ако не го користите овој вид производ претходно,ве молиме провер

DEN 1235.00 1583.04
CA041 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m кавер-вода трансфер филм Обновено Попусти
CA041 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m кавер-вода трансфер филм

Се тркалаат големина : 1 квадратен метар на едно време во слободни Најдобра Попродажбата на услугата : ни

DEN 6612.00 6960.00
PS008 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m цртан филм шема вода трансфер печатење филм Обновено Попусти
PS008 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m цртан филм шема вода трансфер печатење филм

Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралс

DEN 5741.00 6240.00
CS392 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 0.5 m цртан филм шема хидрографски филмови Обновено Попусти
CS392 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 0.5 m цртан филм шема хидрографски филмови

Сега, ние го прифаќаме тоа!Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја по

DEN 5962.00 6480.00
TSAUTOP 0.5MX20M CSH008 Насмевка Черепот Вода Печатење Филмови Течност Пренос Потопување Хидрографски Филмови Обновено Попусти
TSAUTOP 0.5MX20M CSH008 Насмевка Черепот Вода Печатење Филмови Течност Пренос Потопување Хидрографски Филмови

големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот прода

DEN 1008.00 1344.00
Декоративни Материјал 50square Ширина 1m метална четка вода трансфер печатење филм Обновено Попусти
Декоративни Материјал 50square Ширина 1m метална четка вода трансфер печатење филм

TSAUTOP вода трансфер печатење филм метал вода трансфер филм Металик сребрена жица ширина 1 M GW7801вода / Hydrogr

DEN 5244.00 5520.00
FW012 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 0.5 m вода трансфер филм цвеќиња Обновено Попусти
FW012 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 0.5 m вода трансфер филм цвеќиња

Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе

DEN 5520.00 6000.00
Декоративни Материјал 50square Ширина 1m метална четка хидрографски филм налепница Обновено Попусти
Декоративни Материјал 50square Ширина 1m метална четка хидрографски филм налепница

TSAUTOP вода трансфер печатење филм метал вода трансфер филм Металик сребрена жица ширина 1 M GW7801вода / Hydrogr

DEN 5244.00 5520.00
Мотоцикл Налепница Гас Резервоар за Нафта Подлога Заштитник Покрие Decals Случај за Suzuki Јамаха MT03 MT07 MT09 TDM TMAX Обновено Попусти
1 Пар Нов Мотоцикл Резервоарот Подлога Заштитник Лепенки 3D Резервоар Decals Applique Амблем за Јамаха X-MAX XMAX125 XMAX250 XMAX400 Обновено
CA033 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m кавер-вода трансфер филм слој за надвор Обновено Попусти
CA033 Печатење на Материјали 50 квадратни Ширина 1m кавер-вода трансфер филм слој за надвор

За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи.

DEN 6612.00 6960.00
Декоративни Материјал 50square Ширина 1m метална четка вода трансфер филм Обновено Попусти
Декоративни Материјал 50square Ширина 1m метална четка вода трансфер филм

TSAUTOP вода трансфер печатење филм метал вода трансфер филм Металик сребрена жица ширина 1 M GW7801вода / Hydrogr

DEN 5244.00 5520.00