2 ПАРЧИЊА/МНОГУ големо висок квалитет DIY Круна шарм Кристал pendant нараквици и ѓердани, Модни додатоци Патент приврзоци

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ големо висок квалитет DIY Круна шарм Кристал pendant нараквици и ѓердани, Модни додатоци Патент приврзоци

20 %

DEN 81.00

DEN 100.80

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Ви благодариме за вашата поддршка! За да се обезбеди референца за DIY комбинација на производ слики, исто така, може да според сопствените потреби за натпреварот, многу креативен чин улогата ofing е вкуси. Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг,Можеби затоа што на нашите производи го прави ни се пријатели. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн. Ние во Кина жеџијанг yiwu, тука светот е најзастапен стока, широк спектар, ние тука исто така имаат свои фабрики, производство и продажба, па можете да уживате во повеќето повластен цена, и најдобро по продажба на услуги, исто така, може да се прилагоди според вашите барања. Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.На нови производи информации Означува големината на сликата на првиот производ, како референца на сите производи големина на Забелешка : производ големина е прирачник за мерење, може ќе има мала грешка, ве молиме разбирање Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Аманда ^_^. Добредојдовте на нашиот пријателски совет е да се стави напред. Ова е дел од привезоци, Сите видови на класичен круна калапи, вратоврска-во кристал, многу убава, широк спектар на употреба, може да се користи за ѓердан pendant, копче синџир pendant, или се користи сам, исто така, може да DIY портфолио, се надевам дека ќе има многу пријатели се допаѓа Информации : 1.

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: Flyingforest
Шарм Тип: Срцата
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: S
Материјал: Метал
Материјал: Цинк Легура

Најдобри предлози во категоријата

10pcs/пакет Божиќ Стил Симпатична Бебе Бел Jingle Bells Многу Занает Шарм Божиќ Дедо Мраз Телефон Милениче Оркестарот 26*16*16mm 35272 Обновено Попусти
Симпатична 2017 Шарм Розова Pompon Свиња Keychain Pendant Жените Свинче Копче Синџир Прстени Меки Крзно Топката Keycover Торба Висат Играчка Обновено Попусти
12pcs Змеј Ознака Кинески Змеј Ознака Подарок Обновено Попусти
12pcs Змеј Ознака Кинески Змеј Ознака Подарок

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на прев

DEN 856.00 1007.52
Бокс Спортист - боксерска Ракавица Keychain-Декоративни Гроздобер сребро Шарм Pendant Декоративни Копче Синџир Прстен DIY Одговара keychain Обновено Попусти
JEXXI Жена 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови Мода Висок Квалитет CZ Обетки Ѓердан во Собата За Женски Bijoux Обновено Попусти
JEXXI Жена 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови Мода Висок Квалитет CZ Обетки Ѓердан во Собата За Женски Bijoux

JEXXI Висок Квалитет Фунта Сребрен Ѓердан Earring Прстен Поставите Жените Накит Јасно Плоштадот Кристално Си

DEN 276.00 432.00
Рачно изработени Кристал Жените Ѓердани бижутерија Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите HD6614 Обновено Попусти
година Топла продажба 22mm нов дизајн 10pcs Круг Прозорец Плоча Шарм Сребро Летачки Чинии одговара 30мм Стакло Locket , WS-13-01 Обновено Попусти
JEXXI Жените Шарм Партија Накит Сет Со Домот Pendant Ѓердан + Обетки 925 Модата Партија Додатоци Божиќ Подарок Обновено Попусти
JEXXI Жените Шарм Партија Накит Сет Со Домот Pendant Ѓердан + Обетки 925 Модата Партија Додатоци Божиќ Подарок

JEXXI Жените Шарм Партија Накит Сет Со Домот Pendant Ѓердан + Обетки 925 Модата Партија Додатоци Божиќ ПодарокЃ

DEN 264.00 440.16
50pcs Анти-Сребрена Круг Тоа беше тогаш дека јас носев Писма Врежан Шарм Приврзоци 24mm За Занаетчиски DIY Накит Наоди Обновено Попусти
Трговија на големо 20pcs/многу Жешка Мода Деца Бонбони Шарм Одговара Стакло Меморија Lockets Жените Накит Обновено Попусти
Трговија на големо 20pcs/многу Жешка Мода Деца Бонбони Шарм Одговара Стакло Меморија Lockets Жените Накит

Материјал : Цинк ЛегураМодел : LC111#Боја : Како На СликатаMOQ : 20pcsИспорака : Бесплатен Превозот Со Кина, Возд

DEN 142.00 192.00
HSIC 6pcs/многу Змеј Логото Keychain Борбена Игра Mortal Kombat Маѓепсана Империја Знаме Далекуводи Chaveiro 4.5*4.5 см за Мажи Обновено
Висок Квалитет На Популарната Секојдневен Куршум Cufflinks Сребро & Злато Позлата Смешно Ткаенината Линкови 161118 Обновено
Бесплатен Превозот Европа Стил Жените Свадба Коса Додатоци Моден Ангажман Матурска Елегантен Свадба Tiaras и Коронки RE78 Обновено Попусти
6-14mm Природни Додатоци Жолта Epidote Монистра Среќа Камења Кула Ѓердан Синџир Earbob Обетки Поставува Жените Подароци Накит Обновено Попусти
Тениски Рекет & Топката Спортски Keychain-Декоративни Гроздобер сребро Шарм Pendant Декоративни Копче Синџир Прстен DIY Одговара keychain Обновено Попусти
LNRRABC 8CM Faux Зајакот Крзно Keychain Топката PomPom Мобилен Телефон за во Автомобил Keychain Pendant Чанта Злато Метал Тока Шарм Копче Обновено Попусти
100Pcs 29Color Издувам Топката KeyChains Персонализирана Симпатична Копче Синџири Женска Прстени Копче Синџири Голема Топка Автомобил Торба Обновено Попусти