(20, 50)КОМПЈУТЕРИ/многу 10ММ DIY Легура Бубамара на Слајд Шарм Одговара За 10мм Кожа Wristband Keychains

(20, 50)КОМПЈУТЕРИ/многу 10ММ DIY Легура Бубамара на Слајд Шарм Одговара За 10мм Кожа Wristband Keychains

12 %

DEN 325.00

DEN 369.12

Обновено

Достапно за вашата нарачка

С и Велика Британија купувачите треба да прими предмети во рок од 10-25 работни дена. Ако имате прашања во врска со вашата нарачка, или ако мислите дека имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за решавање во прв план.
ве молиме да земете го ова во предвид кога ќе купувате.
Ние може да се комбинираат превозот надомест за вас, ако цел повеќе од 1 стил.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. : 10мм
(може преку 10мм појас)
на wristband на сликата не се за продажба , тие се само примероци .
Ние не сме одговорни за било царински давачки направени во странските царински.
Ако ви се остави негативни повратни информации, ние мора да размисли за продажба финалето.
Превозот
Сите производи се во акции.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ние го цениме можност да имаат фер трансакцијата.
Опис
Материјал : Цинк легура
Количина : 20, 50pcs за choise
Состојба : Нова
Големина На : Внатрешни Кол.
Ние не бродот на викенд или државни празници.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек по добивањето на својата цел и ако сте ги задоволи се со тоа.

Метална боја: 20PCS, 50PCS
Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Шарм Тип: Животни
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: SC5-164
Материјал: Метал

Најдобри предлози во категоријата

HSIC 6pcs/многу Змеј Логото Keychain Борбена Игра Mortal Kombat Маѓепсана Империја Знаме Далекуводи Chaveiro 4.5*4.5 см за Мажи Обновено
diy накит одлуки 30pcs/многу легура капка масло златна боја Креативни hyperbole лице глави форма лебди locket приврзоци шарм Обновено Попусти
Бесплатен Превозот Европа Стил Жените Свадба Коса Додатоци Моден Ангажман Матурска Елегантен Свадба Tiaras и Коронки RE78 Обновено Попусти
Евтини, на Големо Brooch DHL Fedex Бесплатен Превозот Домот Голема Чаша Waterdrop Кристали Луксузни Свадба Brooch Обновено
Евтини, на Големо Brooch DHL Fedex Бесплатен Превозот Домот Голема Чаша Waterdrop Кристали Луксузни Свадба Brooch

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франци

DEN 4464.00
12pcs морско свинче инспириран Ознака морско свинче тема шарм Ознака Geeky Подарок Обновено Попусти
12pcs морско свинче инспириран Ознака морско свинче тема шарм Ознака Geeky Подарок

Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

DEN 816.00 959.52
Рачно изработени Кристал Жените Ѓердани бижутерија Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите HD6614 Обновено Попусти
4pcs Шарм агол крилја 60*22mm Антички Сребрен Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрен Накит Обновено Попусти
Деликатна Гроздобер Круг Дизајн Брошеви Corsage Шапка Декорација Турски Накит Висок Квалитет Смола Кристали Hijab Иглички Masculino Обновено Попусти
Домот на Жените Сребро Злато, Накит Сетови Остава Позлатен Свадба Булчински Кристал Кристал Ѓердан + Обетки поставува RE17 Обновено Попусти
50pcs Анти-Сребрена Круг Тоа беше тогаш дека јас носев Писма Врежан Шарм Приврзоци 24mm За Занаетчиски DIY Накит Наоди Обновено Попусти
Водител на папокот Прстени Dangle Секси Долго Хируршки Челик 14G Обновено Попусти
Водител на папокот Прстени Dangle Секси Долго Хируршки Челик 14G

Материјал : Хируршки Челик&Легура&COM Димензија : 14g(1.6 мм) бар дијаметар,appr 3 / 8" (10мм)barbell должина Количина : 1

DEN 108.00 120.00
JINGLANG Класичен Цвет Hummer Затворач Шарм Со Два Боја и Кристал Бисер Приврзоци DIY Шарм За Изработка на Накит Додатоци Обновено Попусти
Кристал Tassel Бохемски Anklet Синџир За Жените Трендовски Девојка Високи потпетици рачно изработени Нога Накит Бос Сандали Додаток Обновено Попусти
3pcs Нова мода жените Златен Лак Слатка Brooch Целосно Кристал симулирани Бисер rhinestones цвет брошеви за свадба Накит Обновено Попусти
(20, 50)КОМПЈУТЕРИ/многу 10ММ DIY Rhinestones Срцето Знаме Слајд Шарм Одговара За 10мм Кожа Wristband Keychains Обновено Попусти
(20, 50)КОМПЈУТЕРИ/многу 10ММ DIY Rhinestones Срцето Знаме Слајд Шарм Одговара За 10мм Кожа Wristband Keychains

За остатокот од светот ќе се примени во 30 работни дена Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети с

DEN 363.00 412.32
промет на големо со тренди накит, 925 печат позлатен сребрен накит,ѓердани + обетки накит поставено телото синџир пад на превозот Обновено Попусти
Pin-от За Жените Безбедност Шамија Pin со pin покрие Нови Hijab Иглички Кристал трговија на Големо 12pcs Муслимански Hijab Брошеви женска Обновено Попусти
Необична Сина Кубни Циркони За Жените Сребрен Накит Сетови Обетки/Pendant/Ѓердан Бесплатен Превозот JS0257 Обновено Попусти
Необична Сина Кубни Циркони За Жените Сребрен Накит Сетови Обетки/Pendant/Ѓердан Бесплатен Превозот JS0257

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со ва

DEN 322.00 575.52