Моден Mens Синџир Нараквица со Мал ФУДБАЛ ТОПКАТА ШАРМ Нерѓосувачки Челик Фудбалски Спортски Накит Додатоци Hummer Ноктот

Моден Mens Синџир Нараквица со Мал ФУДБАЛ ТОПКАТА ШАРМ Нерѓосувачки Челик Фудбалски Спортски Накит Додатоци Hummer Ноктот

45 %

DEN 228.00

DEN 413.76

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Моден Mens Синџир Нараквица со Фудбалска Топка Шарм Нерѓосувачки Челик Мажи и Момчиња Фудбалски Спортски Накит Hummer Ноктот
Покажете ја вашата љубов за вашиот омилен спорт со овој стилски хривнија! Оваа 19.5 см парче е направена од Нерѓосувачки Челик врвот, декоративни hummer ноктот затворање. На хривнија покажа еден мал фудбал шарм обиде со црна глеѓ акценти! Се погледне за појавување на ѓердан, меморија шарм, за да се префрлате нараквица, за да се префрлате ѓердан и обетки!

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Затворач Тип: Hummer
Бренд Име: mprainbow
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Материјал: Метал
Стил: Повик/Спортски
Пол: Мажи
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип: Никој
Број На Модел На: BR-451SMP
Функција: Моден Накит Mens Додатоци

Најдобри предлози во категоријата

YFJEWE Целосна Кристал Нараквици За Жените Femme Шарм Нараквици Накит Мода Свадба Накит за Подарок Женски Pulseras B135 Обновено Попусти
1pc Редот на Источната Ѕвезда хривнија Накит Обновено
1pc Редот на Источната Ѕвезда хривнија Накит

Превозот И Предавање : 1.DHL,тоа е за 5 дена за испорака.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за и

DEN 552.00
Корални Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 20.6 cm, B0891 Обновено
Корални Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 20.6 cm, B0891

Инаку, договорот е конечна.4 g,Главниот камен големина : 17 Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаа

DEN 427.68
сребро животинско нараквици & накит за жените симпатична партија накит врвен квалитет фабрика евтини топла Обновено Попусти
Европската Мода Магнет Нерѓосувачки Челик Кожни Нараквици За Жените Лак Кристал Шарм Нараквици Алки Подароци Обновено Попусти
12pcs наставник инспириран хривнија наставник шарм хривнија сакаат да учат најдобар учител подарок прилагодливи Обновено Попусти
10 Мулти Боја Опал Кристал Стил Тркалезна Форма Метал 18mm Snap Копчето Шарм За Предвремени Хривнија Прилепува Накит KZ0576 Обновено Попусти
12pcs/број 12 Констелација Хороскопски Тема Божица Шема 18mm Snap Копчето Шарм За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0565 Обновено
Сјајна Златна Боја Симетрична Триаголник Шарм Циркон Камен Сина Алка За Жените Ткаенината Накит 2015 Топла Продажба Обновено Попусти
10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5 SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5 SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок

10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5" SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подаро

DEN 507.00 618.24
Гроздобер Пердув Лист Нараквици Модата Жените Шарм Накит Pulseras Нерѓосувачки Челик Злато Исполнет Синџир Хривнија Bijoux Femme Обновено Попусти
ZOSHI ОЛ Стил Кубни Циркони пеперутка Мода Златна Позлатен Шарм Нараквици & Алки Кристал Накит за Подарок За Жените Накит Обновено Попусти
Холидеј Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7 SL000131 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
Холидеј Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7 SL000131 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок

Холидеј Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7" SL000131 трговија на Големо Нараквици Специјален Подаро

DEN 571.00 696.00