Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените во Црно Бела Циркон Накит 7INCH 19CM Бесплатен превозот

Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените во Црно Бела Циркон Накит 7INCH 19CM Бесплатен превозот

5 %

DEN 410.00

DEN 431.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Во вашата услуга!
Објект :
Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените во Црно Бела Топаз Циркон Накит 7 INCH 19 CM Бесплатен превозот
Материјал : Висок квалитет на цирконот бакар
Големина : 19 CM/7.5 Инчен
Состојба : 100% Нови
Најдобар квалитет,Повеќе попуст ,не пропуштајте !
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Да се навратам

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Обликотшема: Растенијата
Стил: Класичен
Должина: 19cm
Поставување Тип: Prong поставување
Затворач Тип: Скриени-безбедност-затворач
Материјал: Полу-скапоцени камења
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Метали Тип: Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја: Црна
Техника: Рачно изработени
квалитет: ААА
Округот: Кина
Должина: 7.5INCH

Најдобри предлози во категоријата

Vinterly Mens Отвори Ткаенината Алка Хривнија Црна Висок Квалитет, Едноставни не ' Рѓосувачки Челик Гривни за Мажи Накит Обновено Попусти
Hapiship 2018 Силикони Нерѓосувачки Челик со 3 ѕвезди Хривнија Алка За Мажи Жени Сребро Црна Wristband Машката Кул Накит GJ012 Обновено Попусти
Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените Златно Жолта Бела Циркон Накит 7INCH 19CM Бесплатен превозот Обновено Попусти
12pcs наставник инспириран хривнија наставник шарм хривнија сакаат да учат најдобар учител подарок прилагодливи Обновено Попусти
дрвени влакно хривнија за жени етничка стил црвениот carnelian бакар бел beaded двоен синџир гроздобер накит мода 2018 Обновено Попусти
Европската Мода Магнет Нерѓосувачки Челик Кожни Нараквици За Жените Лак Кристал Шарм Нараквици Алки Подароци Обновено Попусти
8мм Црна Оникс Монистра 925 Сребрен Хривнија SL000046 трговија на Големо Жените Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
8мм Црна Оникс Монистра 925 Сребрен Хривнија SL000046 трговија на Големо Жените Нараквици Специјален Подарок

8мм Црна Оникс Монистра 925 Сребрен Хривнија SL000046 трговија на Големо Жените Нараквици Специјален Подарок

DEN 465.00 566.40
Сјајна Златна Боја Симетрична Триаголник Шарм Циркон Камен Сина Алка За Жените Ткаенината Накит 2015 Топла Продажба Обновено Попусти
ZOSHI ОЛ Стил Кубни Циркони пеперутка Мода Златна Позлатен Шарм Нараквици & Алки Кристал Накит за Подарок За Жените Накит Обновено Попусти