1pc Редот на Источната Ѕвезда хривнија Накит

1pc Редот на Источната Ѕвезда хривнија Накит

DEN 552.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Превозот И Предавање :
1.
DHL,тоа е за 5 дена за испорака.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам .
EMS,тоа е за 10 дена за испорака.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
Добредојдовте во нашите Продавници! Ние сме во светот стока е најголемиот центар yiwu,Кина.
Политика За Наплата :
Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Кина Пост Воздух Mail,тоа е околу 15-25 денови за испорака. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ви благодариме за вашата поддршка!. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Квалитетот на производот е нашиот опстанок книга, исто така, да бидат почетна точка за нашата соработка со вас, ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Нараквици
Стил: Тренди
Пол: Унисекс
Поставување Тип: Бар Поставување
Материјал: Кристал
Синџир Тип: Змија Синџир
Должина: 20cm
Затворач Тип: Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип: сребро позлатен
Обликотшема: Геометриски
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
КОЖА ДОЛЖИНА: 19cm,20cm,21cm,22cm
квалитет: Врвен квалитет
мушка боја: како Слика
Мушка материјал: обоени глазура,Метал,Стакло,мачка очи
боја на Готовиот: Сребро.
Пакување: 1pc во поли торба
is_customized: Yes
Животната средина: За олово и никел слободни
ОЕМ: Yes

Најдобри предлози во категоријата

Моден Срцето Шарм Затворач Хривнија накит од не ' рѓосувачки челик монистра Жените Нараквици& Алки Обновено Попусти
Моден Срцето Шарм Затворач Хривнија накит од не ' рѓосувачки челик монистра Жените Нараквици& Алки

MOQ 1pcs Големина 17+2cm Тежина 9.5 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор ро

DEN 233.00 258.72
Панк Ретро Гроздобер Реално Вистински Кожа Ткаат Поврзана Прилагодливи Wristband Метал Тока Нараквици Алки Унисекс Mens Накит Обновено Попусти
Европската Мода Магнет Нерѓосувачки Челик Кожни Нараквици За Жените Лак Кристал Шарм Нараквици Алки Подароци Обновено Попусти
Романса Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7.5 SL000133 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
2 Бои Јасно Розова Ќерка Срцето Кристал Нараквици За Жените Мода Кристал Накит Алка Boho Љубов Девојка Подароци Brincos Обновено Попусти
Hapiship 2018 Силикони Нерѓосувачки Челик со 3 ѕвезди Хривнија Алка За Мажи Жени Сребро Црна Wristband Машката Кул Накит GJ012 Обновено Попусти
Заврши Нараквици Мода Накит Кожни Нараквици Мажите Секојдневен Личност Гроздобер Панк Алка Подарок Обновено Попусти
Заврши Нараквици Мода Накит Кожни Нараквици Мажите Секојдневен Личност Гроздобер Панк Алка Подарок

MOQ 1pcs Големина 1820cm Тежина 20g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок

DEN 120.00 171.84
Vinterly Mens Отвори Ткаенината Алка Хривнија Црна Висок Квалитет, Едноставни не ' Рѓосувачки Челик Гривни за Мажи Накит Обновено Попусти