SZELAM 2017 Црната Лава Камен Мушка Буда Нараквици за Жените и Мажите Накит Природен Камен Нараквици & Алки Pulsera SBR150210

SZELAM 2017 Црната Лава Камен Мушка Буда Нараквици за Жените и Мажите Накит Природен Камен Нараквици & Алки Pulsera SBR150210

DEN 89.28

Обновено

Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов 2015 Црната Лава Камен Мушка Буда Нараквици За Жените и Мажите Накит Природен Камен Нараквици & Алки Pulseras SBR150210 Стил : Мода Накит/Луксузни Хривнија Материјал : Чист Природен Камен ,Буда Големина : 19 cm Еластичен ( 8мм камен ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Мода Накит Тиркизна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: szelam
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Камен
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Пол: Жените
Синџир Тип: Јаже, Верига
Поставување Тип: Никој
Обликотшема: Слика
Затворач Тип: Чипка-Up
Камен: тигар око,лава природен камен
Обликот: буда
Тип: Буда Нараквици
ОДГОВАРА ЗА: Жените Девојка Мажите Момчиња
Тежина: 22g
Стил: Fashioin Накит
Повод: Подарок/Партија/Свадбата
Бои: Кафеава,црна,црвена,жолта,сина,злато,сребро.
Големина: 19cm и еластичен
Модел: SBR150210

Најдобри предлози во категоријата

Заврши Нараквици Мода Накит Кожни Нараквици Мажите Секојдневен Личност Гроздобер Панк Алка Подарок Обновено Попусти
Заврши Нараквици Мода Накит Кожни Нараквици Мажите Секојдневен Личност Гроздобер Панк Алка Подарок

MOQ 1pcs Големина 1820cm Тежина 20g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок

DEN 120.00 171.84
10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5 SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5 SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок

10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5" SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подаро

DEN 507.00 618.24
8 Стил 10pcs/set Шарени Тема рачно изработени Пријателство Хривнија Сурфер Зглоб Бенд adjuatable Обновено Попусти
8 Стил 10pcs/set Шарени Тема рачно изработени Пријателство Хривнија Сурфер Зглоб Бенд adjuatable

Сè може да се реши без да остават некоја негативна / неутрален повратни информации или ниска НСД.Ние не н

DEN 179.00 210.72
FnSn година Топла Продажба Хривнија&Алки За Жени со Висок Квалитет DIY Хривнија Накит Colorful8mm Стаклени Монистра Водат Хривнија Обновено Попусти
Романса Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7.5 SL000133 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
2 Бои Јасно Розова Ќерка Срцето Кристал Нараквици За Жените Мода Кристал Накит Алка Boho Љубов Девојка Подароци Brincos Обновено Попусти
12pcs наставник инспириран хривнија наставник шарм хривнија сакаат да учат најдобар учител подарок прилагодливи Обновено Попусти
Европската Мода Магнет Нерѓосувачки Челик Кожни Нараквици За Жените Лак Кристал Шарм Нараквици Алки Подароци Обновено Попусти
Моден Срцето Шарм Затворач Хривнија накит од не ' рѓосувачки челик монистра Жените Нараквици& Алки Обновено Попусти
Моден Срцето Шарм Затворач Хривнија накит од не ' рѓосувачки челик монистра Жените Нараквици& Алки

MOQ 1pcs Големина 17+2cm Тежина 9.5 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор ро

DEN 233.00 258.72
ZOSHI ОЛ Стил Кубни Циркони пеперутка Мода Златна Позлатен Шарм Нараквици & Алки Кристал Накит за Подарок За Жените Накит Обновено Попусти