20mm Акрилик Монистра Bubblegum Нараквици Кина Пост Воздух Mail Бесплатен Превозот Деца Накит Влакно Буци Нараквици Алка Девојки Бисер

20mm Акрилик Монистра Bubblegum Нараквици Кина Пост Воздух Mail Бесплатен Превозот Деца Накит Влакно Буци Нараквици Алка Девојки Бисер

25 %

DEN 90.00

DEN 120.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање :
1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.
2.Бесплатен превозот преку Продавачот метод,вие ќе ги пратите на вашиот пакет од страна на www.17track.net. Или можете да разговарате со нас,ние ќе песна за тебе!!!
Детали За Производот :
20mm Акрилик Монистра Bubblegum Нараквици Кина Пост Воздух Mail Бесплатен Превозот Деца Накит Влакно Буци Нараквици Алка Девојки Бисер
Стил : Деца DIY Буци Монистра Bubblegum Деца Нараквици Алка Накит
Материјал : Акрилик монистра
Монистра, големина : 20mm
Должина : Околу 18cm
Тежина : 40g/парче
Одговара возраст : 3-18years деца,деца,жени,дама
Пакување : Sigle Opp вреќа

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Акрилик
Нараквици Тип: Влакно Нараквици
Синџир Тип: Beaded Хривнија
Поставување Тип: Никој
Бренд Име: ZZLANDZSQ
Пол: Девојки
Затворач Тип: Чипка-Up
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: SQB0705
Компатибилност: no
Функција: no
Повод: Партија,Свадба,Роденден,Подарок,Фестивал,Промоција
Опис: Девојки буци,Shambhala,деца накит додатоци,деца монистра Хривнија
монистра големина: 20mm
Процесот: DIY Рачно Изработени
Производство Канал: На пазарот нашите сопствени производи
Пакување: Една OPP вреќа
Погоден за: 3-18 години деца,девојки, жени,дама
Стил: Европската & Американски

Најдобри предлози во категоријата

Мажите Јога 8мм Мушка Нараквици Медитација Хривнија Исцелување Природни Кафе Камен Нараквици Чакра Еластична Јаже, Верига Накит Обновено Попусти
8 Стил 10pcs/set Шарени Тема рачно изработени Пријателство Хривнија Сурфер Зглоб Бенд adjuatable Обновено Попусти
8 Стил 10pcs/set Шарени Тема рачно изработени Пријателство Хривнија Сурфер Зглоб Бенд adjuatable

Сè може да се реши без да остават некоја негативна / неутрален повратни информации или ниска НСД.Ние не н

DEN 179.00 210.72
Гроздобер Пердув Лист Нараквици Модата Жените Шарм Накит Pulseras Нерѓосувачки Челик Злато Исполнет Синџир Хривнија Bijoux Femme Обновено Попусти
10 Мулти Боја Опал Кристал Стил Тркалезна Форма Метал 18mm Snap Копчето Шарм За Предвремени Хривнија Прилепува Накит KZ0576 Обновено Попусти
12pcs наставник инспириран хривнија наставник шарм хривнија сакаат да учат најдобар учител подарок прилагодливи Обновено Попусти
8мм Црна Оникс Монистра 925 Сребрен Хривнија SL000046 трговија на Големо Жените Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
8мм Црна Оникс Монистра 925 Сребрен Хривнија SL000046 трговија на Големо Жените Нараквици Специјален Подарок

8мм Црна Оникс Монистра 925 Сребрен Хривнија SL000046 трговија на Големо Жените Нараквици Специјален Подарок

DEN 465.00 566.40
1pc Редот на Источната Ѕвезда хривнија Накит Обновено
1pc Редот на Источната Ѕвезда хривнија Накит

Превозот И Предавање : 1.DHL,тоа е за 5 дена за испорака.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за и

DEN 552.00
Vinterly Mens Отвори Ткаенината Алка Хривнија Црна Висок Квалитет, Едноставни не ' Рѓосувачки Челик Гривни за Мажи Накит Обновено Попусти
Корални Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 20.6 cm, B0891 Обновено
Корални Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 20.6 cm, B0891

Инаку, договорот е конечна.4 g,Главниот камен големина : 17 Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаа

DEN 427.68
сребро животинско нараквици & накит за жените симпатична партија накит врвен квалитет фабрика евтини топла Обновено Попусти
12pcs/број 12 Констелација Хороскопски Тема Божица Шема 18mm Snap Копчето Шарм За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0565 Обновено
ZOSHI ОЛ Стил Кубни Циркони пеперутка Мода Златна Позлатен Шарм Нараквици & Алки Кристал Накит за Подарок За Жените Накит Обновено Попусти
2 Бои Јасно Розова Ќерка Срцето Кристал Нараквици За Жените Мода Кристал Накит Алка Boho Љубов Девојка Подароци Brincos Обновено Попусти