Гроздобер Пердув Лист Нараквици Модата Жените Шарм Накит Pulseras Нерѓосувачки Челик Злато Исполнет Синџир Хривнија Bijoux Femme

Гроздобер Пердув Лист Нараквици Модата Жените Шарм Накит Pulseras Нерѓосувачки Челик Злато Исполнет Синџир Хривнија Bijoux Femme

20 %

DEN 77.00

DEN 96.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Гроздобер Пердув Лист Нараквици Жени Мажи BFF Накит Pulseras Femenino Нерѓосувачки Челик Злато Исполнет Синџир Шарм Хривнија Bijoux

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Жените
Бренд Име: DIANSHANGKAITUOZHE
Метали Тип: Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Поставување Тип: Никој
Број На Модел На: B051
Обликотшема: Растенијата
Синџир Тип: Линк Синџир
Затворач Тип: Hummer
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Материјал: Метал
Компатибилност: Никој
Функција: Декорација
Производот: лист хривнија
синџир материјал: Нерѓосувачки Челик
лист материјал: Бакар
Lenght: 15cm+6cm
Хривнија Femme: Bijoux Femme
жените мода накит: гроздобер мода
неколку хривнија: Денот На Вљубените Подароци
pulseiras : bracciali дона
pulsera: heren armband
нараквици алки : armbanden

Најдобри предлози во категоријата

Романса Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7.5 SL000133 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
Холидеј Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7 SL000131 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
Холидеј Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7 SL000131 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок

Холидеј Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7" SL000131 трговија на Големо Нараквици Специјален Подаро

DEN 571.00 696.00
Европската Мода Магнет Нерѓосувачки Челик Кожни Нараквици За Жените Лак Кристал Шарм Нараквици Алки Подароци Обновено Попусти
Hapiship 2018 Силикони Нерѓосувачки Челик со 3 ѕвезди Хривнија Алка За Мажи Жени Сребро Црна Wristband Машката Кул Накит GJ012 Обновено Попусти
ZOSHI ОЛ Стил Кубни Циркони пеперутка Мода Златна Позлатен Шарм Нараквици & Алки Кристал Накит за Подарок За Жените Накит Обновено Попусти
Панк Ретро Гроздобер Реално Вистински Кожа Ткаат Поврзана Прилагодливи Wristband Метал Тока Нараквици Алки Унисекс Mens Накит Обновено Попусти
Vinterly Mens Отвори Ткаенината Алка Хривнија Црна Висок Квалитет, Едноставни не ' Рѓосувачки Челик Гривни за Мажи Накит Обновено Попусти
Моден 4mm 925 Сребрен Змија Синџир Хривнија 8 SL000078 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
12pcs наставник инспириран хривнија наставник шарм хривнија сакаат да учат најдобар учител подарок прилагодливи Обновено Попусти
Сјајна Златна Боја Симетрична Триаголник Шарм Циркон Камен Сина Алка За Жените Ткаенината Накит 2015 Топла Продажба Обновено Попусти
10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5 SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5 SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок

10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5" SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подаро

DEN 507.00 618.24
1pc Редот на Источната Ѕвезда хривнија Накит Обновено
1pc Редот на Источната Ѕвезда хривнија Накит

Превозот И Предавање : 1.DHL,тоа е за 5 дена за испорака.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за и

DEN 552.00
сребро животинско нараквици & накит за жените симпатична партија накит врвен квалитет фабрика евтини топла Обновено Попусти