2017 Нови Пристигнување Мир Хривнија Рачно ткаени Кожа Пол Мажи Жени Пријателство Нараквици & Алки Накит bileklik

2017 Нови Пристигнување Мир Хривнија Рачно ткаени Кожа Пол Мажи Жени Пријателство Нараквици & Алки Накит bileklik

40 %

DEN 77.00

DEN 128.64

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте Во Мојата Продавница
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена. Добредојдовте да контактирате со нас преку е-Мејл или Али ако имате било какви прашања, ние сме среќни да помогнеме!
Забелешка :
Ако се измеша нарачки помалку од $180, бесплатен превозот : Кина пост воздух mail;
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС.
Цел на повеќе од 5 компјутери, Попуст 5% попуст.

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Затворач Тип: Лесно-кука
Синџир Тип: Јаже, Верига
Поставување Тип: Никој
Бренд Име: VOQ
Стил: Класичен
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: 18A107
Пол: Унисекс
Материјал: кожа
Функција: Никој

Најдобри предлози во категоријата

Холидеј Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7 SL000131 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
Холидеј Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7 SL000131 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок

Холидеј Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7" SL000131 трговија на Големо Нараквици Специјален Подаро

DEN 571.00 696.00
8 Стил 10pcs/set Шарени Тема рачно изработени Пријателство Хривнија Сурфер Зглоб Бенд adjuatable Обновено Попусти
8 Стил 10pcs/set Шарени Тема рачно изработени Пријателство Хривнија Сурфер Зглоб Бенд adjuatable

Сè може да се реши без да остават некоја негативна / неутрален повратни информации или ниска НСД.Ние не н

DEN 179.00 210.72
Корални Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 20.6 cm, B0891 Обновено
Корални Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 20.6 cm, B0891

Инаку, договорот е конечна.4 g,Главниот камен големина : 17 Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаа

DEN 427.68
Сјајна Златна Боја Симетрична Триаголник Шарм Циркон Камен Сина Алка За Жените Ткаенината Накит 2015 Топла Продажба Обновено Попусти
Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените Champange Бела Циркон Накит 7INCH 19CM Бесплатен превозот Обновено Попусти
Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените Champange Бела Циркон Накит 7INCH 19CM Бесплатен превозот

Во вашата услуга!Објект : Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените Champange Бела Топаз Циркон Наки

DEN 410.00 431.52
Моден Mens Синџир Нараквица со Мал ФУДБАЛ ТОПКАТА ШАРМ Нерѓосувачки Челик Фудбалски Спортски Накит Додатоци Hummer Ноктот Обновено Попусти
Pinolith Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 23.5 cm, B0845 Обновено
Pinolith Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 23.5 cm, B0845

Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклу

DEN 413.76
Vinterly Mens Отвори Ткаенината Алка Хривнија Црна Висок Квалитет, Едноставни не ' Рѓосувачки Челик Гривни за Мажи Накит Обновено Попусти