10Pcs/многу Xinnver Snap Метал Злато Љубов Копчето Хривнија Накит Одговара DIY 18mm Snap Копчиња Шарм Нараквици Накит ZA338

10Pcs/многу Xinnver Snap Метал Злато Љубов Копчето Хривнија Накит Одговара DIY 18mm Snap Копчиња Шарм Нараквици Накит ZA338

DEN 187.20

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Број На Модел На: ZA338
Функција: Порака Потсетник
Синџир Тип: Линк Синџир
Затворач Тип: Hummer
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Метали Тип: Цинк Легура
Поставување Тип: Тензија Планината
Материјал: Метал
Пол: Унисекс
Бренд Име: XINNVER
за накит: Копчето Прилепува Накит
Стил: прилепува нараквици
одговара snao копчето: одговара 18-20mm копчето хривнија
is_customized: Yes

Најдобри предлози во категоријата

8мм Црна Оникс Монистра 925 Сребрен Хривнија SL000046 трговија на Големо Жените Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
8мм Црна Оникс Монистра 925 Сребрен Хривнија SL000046 трговија на Големо Жените Нараквици Специјален Подарок

8мм Црна Оникс Монистра 925 Сребрен Хривнија SL000046 трговија на Големо Жените Нараквици Специјален Подарок

DEN 465.00 566.40
10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5 SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5 SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок

10 Ѕвезди Стил 925 Сребрен Синџир Линкови Хривнија 7.5" SL000114 трговија на Големо Нараквици Специјален Подаро

DEN 507.00 618.24
Моден 4mm 925 Сребрен Змија Синџир Хривнија 8 SL000078 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти
Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените во Црно Бела Циркон Накит 7INCH 19CM Бесплатен превозот Обновено Попусти
Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените во Црно Бела Циркон Накит 7INCH 19CM Бесплатен превозот

Во вашата услуга!Објект : Исклучителна Стебло Лист Sterling Silver Хривнија Жените во Црно Бела Топаз Циркон На

DEN 410.00 431.52
Заврши Нараквици Мода Накит Кожни Нараквици Мажите Секојдневен Личност Гроздобер Панк Алка Подарок Обновено Попусти
Заврши Нараквици Мода Накит Кожни Нараквици Мажите Секојдневен Личност Гроздобер Панк Алка Подарок

MOQ 1pcs Големина 1820cm Тежина 20g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок

DEN 120.00 171.84
2 Бои Јасно Розова Ќерка Срцето Кристал Нараквици За Жените Мода Кристал Накит Алка Boho Љубов Девојка Подароци Brincos Обновено Попусти
Hapiship 2018 Силикони Нерѓосувачки Челик со 3 ѕвезди Хривнија Алка За Мажи Жени Сребро Црна Wristband Машката Кул Накит GJ012 Обновено Попусти
8 Стил 10pcs/set Шарени Тема рачно изработени Пријателство Хривнија Сурфер Зглоб Бенд adjuatable Обновено Попусти
8 Стил 10pcs/set Шарени Тема рачно изработени Пријателство Хривнија Сурфер Зглоб Бенд adjuatable

Сè може да се реши без да остават некоја негативна / неутрален повратни информации или ниска НСД.Ние не н

DEN 179.00 210.72
Романса Мода 925 Сребрен Монистра Синџир Хривнија 7.5 SL000133 трговија на Големо Нараквици Специјален Подарок Обновено Попусти