10 Двор 5 Реда Бакар + Кристал Монистра Синџир За Свадба Торта Плоскости Трим Торта Лента Декорација Занает Шиење Трим

10 Двор 5 Реда Бакар + Кристал Монистра Синџир За Свадба Торта Плоскости Трим Торта Лента Декорација Занает Шиење Трим

20 %

DEN 1152.00

DEN 1439.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.Тоа е одлично за свадби,забава,одмор,било прослави и посебен ден.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Превозот 1). Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.com DHL 3-5 дена www. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Го красат со Чевли,коса клипови,кеси,табели,свеќи,вазни,торта стои,столици или нешто што може да се замисли. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ви благодариме!
. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка.

Повод:
Бренд Име: DRtrade
Шема: Никој
Број На Модел На: ништовни
Материјал: Метал
Место на Потекло: Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата

(60pcs/многу) 25mm Акрилик Месечината Брошеви Црна Боја Исечок Украси 1 инчи -AC1154A Обновено Попусти
(60pcs/многу) 25mm Акрилик Месечината Брошеви Црна Боја Исечок Украси 1 инчи -AC1154A

· Големина на : Прибл.0 инчи Висина x 0.· Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : дебелината и бои може да се разликува

DEN 365.00 493.44
14*18 50pcs Јута Drawstring Вреќи подарок перница со накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба Обновено Попусти
50pcs/многу Евтини СРЕЌЕН РОДЕНДЕН Фолија Mylar Балони Бонбони Фолија Балони За Деца Роденден Декорација Деца GiftHot Обновено Попусти
Торта Topper Одговараат на 2 set/многу (ЉУБОВ + 6pcs Љубов Срцето), Партија Свадба Декорација Торта Мини Торта Знаме Обновено
Нови пристигна 70pcs/Многу , бела Свадба Рака Фан Кинески Фан Страна За Партија Декорација Обновено Попусти
Нови пристигна 70pcs/Многу , бела Свадба Рака Фан Кинески Фан Страна За Партија Декорација

Нови пристигна 70pcs / Многу , бела Свадба Рака Фан Кинески Фан Страна За Партија ДекорацијаГолемина : 21cmКо

DEN 2490.00 2620.80
Свадба Стои Led Светла Патот Води aisle Стојат Столб Свадба Декорација 10 групи/многу Обновено
Свадба Стои Led Светла Патот Води aisle Стојат Столб Свадба Декорација 10 групи/многу

Секој комплет доаѓаат со височините на секвенца 80см 100cm,120cm,140cm,160cmЦената е само за Осветлување на Патот В

DEN 25392.00
3 * 6m Белата и Злато Свила Свадба Позадина Свадба Завеса Позадина Свадба Drape Обновено
3 * 6m Белата и Злато Свила Свадба Позадина Свадба Завеса Позадина Свадба Drape

Материјал : 100% Мраз свила ткаенини Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина) Боја : како што е прикажано подо

DEN 9504.00
10pcs/многу 16 инчи(40cm) Кинески Круг Бела Хартија Фенери светилки за Свадба Партија Дома Декорација на одмор партија материјали Обновено Попусти
14*18 1000pcs Мешани Јута Drawstring Вреќи подарок кеси за накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба Обновено Попусти
10Yard Multicolor Цвет Bendable Мрежа Заврши Тркалаат Искра Кристал Скриј Лента За Свадба Подарок Партија Занает Декорација Обновено Попусти
20*30 120pcs Јута Drawstring Вреќи подарок перница со накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба Обновено Попусти
3m * 6m чиста бела Свадба позадина Обновено
3m * 6m чиста бела Свадба позадина

Материјал : 100% Мраз свила ткаенини Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина) Боја : како што е прикажано подо

DEN 8160.00
10m Свадба Лента се Тркалаат Гроздобер Burlap Табела Тркачи за Земјата Свадба Партија Банкет Маса Декорации diy Стол sash лак Бенд Обновено Попусти