10Yard Multicolor Цвет Bendable Мрежа Заврши Тркалаат Искра Кристал Скриј Лента За Свадба Подарок Партија Занает Декорација

10Yard Multicolor Цвет Bendable Мрежа Заврши Тркалаат Искра Кристал Скриј Лента За Свадба Подарок Партија Занает Декорација

22 %

DEN 936.00

DEN 1199.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.)
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа изгледа како лента украсен со дијаманти,тоа е многу лесно да се наведнуваат да одговара за било какви форми и големини,многу лесно може да се намали и лепак.Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден. Состојба : 100% . Должина : 10yard (30ft. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Го красат со табели,свеќи,вазни,торта стои,столици или нешто што се замисли. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.

Повод:
Материјал: Пластични
is_customized: Yes
Бренд Име: DRtrade
Шема: Полна Боја
Големина: S
Место на Потекло: Кина (Копно)
Тип: Други Празнична & Партија Материјали
is_customized: Yes
Спецификација: >2.5M

Најдобри предлози во категоријата

3 * 6m Бела и бургундија Свила Свадба Позадина Свадба Завеса Позадина Свадба Drape Обновено
3 * 6m Бела и бургундија Свила Свадба Позадина Свадба Завеса Позадина Свадба Drape

Материјал : 100% Мраз свила ткаенини Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина) Боја : како што е прикажано подо

DEN 9552.00
Бела Свадба Фаза Позадина 10ft * 20ft Обновено
Бела Свадба Фаза Позадина 10ft * 20ft

Материјал : 100% Мраз свила ткаенини Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина) Боја : како што е прикажано подо

DEN 8016.00
3 * 6m Белата и Злато Свила Свадба Позадина Свадба Завеса Позадина Свадба Drape Обновено
3 * 6m Белата и Злато Свила Свадба Позадина Свадба Завеса Позадина Свадба Drape

Материјал : 100% Мраз свила ткаенини Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина) Боја : како што е прикажано подо

DEN 9504.00
Луксузни свадба покана картички дизајн пурпурна цвет уникатен свадба покана картички Обновено
Луксузни свадба покана картички дизајн пурпурна цвет уникатен свадба покана картички

Да ми кажете вашето барање.П : Може ли да има и други објекти за да одговара на мојата покана?A : да, ние би

DEN 468.00
20*30 15pcs Мешани Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба Обновено Попусти
10m Свадба Лента се Тркалаат Гроздобер Burlap Табела Тркачи за Земјата Свадба Партија Банкет Маса Декорации diy Стол sash лак Бенд Обновено Попусти
16*20 120pcs Мешани Јута Drawstring Вреќи подарок перница со накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба Обновено Попусти
20 инчи 50cm Круг Кинески Хартија Фенер Роденден, Свадба Партија Оркестарот Подарок Занает DIY Creavtive Добар Квалитет(Sashes/Бендови) Обновено Попусти
Нови Гумени Пенисот Spoof Алуминиум Лебдеше Балон Bachelorette Партија Декорација Вили Балон Кога Елен Ноќ Партија Suppier Обновено Попусти
200 КОМПЈУТЕРИ 85 x 160 MM проѕирен ЈП торба на авто-затворање на пластични кеси Големина x 3.35 6.3 инчи проѕирен ЈП торба за пакување Обновено Попусти
3m * 6m чиста бела Свадба позадина Обновено
3m * 6m чиста бела Свадба позадина

Материјал : 100% Мраз свила ткаенини Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина) Боја : како што е прикажано подо

DEN 8160.00
50pcs/многу Евтини СРЕЌЕН РОДЕНДЕН Фолија Mylar Балони Бонбони Фолија Балони За Деца Роденден Декорација Деца GiftHot Обновено Попусти
Торта Topper Одговараат на 2 set/многу (ЉУБОВ + 6pcs Љубов Срцето), Партија Свадба Декорација Торта Мини Торта Знаме Обновено
14*18 50pcs Јута Drawstring Вреќи подарок перница со накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба Обновено Попусти
(60pcs/многу) 25mm Акрилик Месечината Брошеви Црна Боја Исечок Украси 1 инчи -AC1154A Обновено Попусти
(60pcs/многу) 25mm Акрилик Месечината Брошеви Црна Боја Исечок Украси 1 инчи -AC1154A

· Големина на : Прибл.0 инчи Висина x 0.· Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : дебелината и бои може да се разликува

DEN 365.00 493.44
Нови 120x180cm Пенливи се зголеми/Gold/Сребрен Вез Мрежа Sequin Tablecloth Табела Покрие Шалче за Свадба/Партијата Божиќ Оркестарот Обновено Попусти
10pcs/многу 16 инчи(40cm) Кинески Круг Бела Хартија Фенери светилки за Свадба Партија Дома Декорација на одмор партија материјали Обновено Попусти