2 Парчиња Мини Brillant Водоотпорен СИЛИКОН Велосипед Велосипед возење Велосипед Буба Предупредување Светлината LED Пред Светлина Задните Опашка Светилка

2 Парчиња Мини Brillant Водоотпорен СИЛИКОН Велосипед Велосипед возење Велосипед Буба Предупредување Светлината LED Пред Светлина Задните

19 %

DEN 272.00

DEN 335.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Љубезно Потсетување :
Повеќе од 98% на производи ќе биде предаден во рок од 24 Х.
Ние имаме многу логистичка компанија . Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барање на логистичка компанија.
Ако не ја прими стоката за долго време, или ако не може да се најде на следење на информации, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга и најдобро решение.
Ако сте веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги понудиме најдобрите цена.
Главни Карактеристики :
- Мини-облик, Цврсти, Трајни и Флексибилни
- Долго LED Живот : 10,000 Час
- Лесно ракување : Месеци да било велосипед, брзо и лесно со looping силна силикони јамка околу рамката, и hooking на светлината
- 3 Mode : Целосна светлина, флеш, бавно флеш
- Водоотпорен, Showerproof Дизајн и Издржливи Силикони Тело : Не грижете се во лоши временски услови
- Извор на енергија : 2 pc AG10 батерии ( вклучени )
Пакет :
1pcs велосипед светлина

Бренд Име: IKVVT
Е Светилки Вклучени: Yes
Извор На Енергија: Сува Батеријата
сертификација: CCC
Тело Материјал: ABS
Извор На Светлина: LED Светилки
Гаранција: 1
Е Батерии Вклучени: Yes
Е Батерии Се Потребни: Yes
Број На Модел На: ZMDS44
Стил: Новина
Напон: 1 V
Материјал на велосипед светлина: Силика Гел
3 Начини на велосипед светлина: Полн светлина, флеш, бавно флеш
LED животниот век на велосипед светлина: 10,000 часа
Боја на велосипед светлина: Бело / Црвено
Позиција на велосипед светлина: предупредување светлина

Најдобри предлози во категоријата

ITimo Екранот во Реално Време Часовник Нови Идеи Новина Осветлување Лето Прозрачна Види Ноќ Светлина Мини USB LED Фан Светилка Обновено Попусти
Дрвени LED Аларм Десктоп Новина Декорација Температура Датум Звуци Контрола Екранот Новина Осветлување Обновено Попусти
Дрвени LED Аларм Десктоп Новина Декорација Температура Датум Звуци Контрола Екранот Новина Осветлување

Дрвени LED Аларм Десктоп Новина Декорација Температура Датум Звуци Контрола Екранот НовинаОсветлувањеК

DEN 410.00 547.20
ICOCO Преносни Мобилен Телефон Selfie Светлина Clip-За Светилка LED Блиц Светлина Телефонот Ѕвони За Iphone За Samsung Пад на Превозот Обновено Попусти
LJ12A3-4-Z/BX NPN DC6-36V Индуктивен Сензор Switch за 3D Печатач Авто Израмнување на Нови Обновено
LJ12A3-4-Z/BX NPN DC6-36V Индуктивен Сензор Switch за 3D Печатач Авто Израмнување на Нови

LJ12 A34Z / BX NPN DC636 V Индуктивен Сензор Switch за 3 D Печатач Авто ИзрамнувањеКарактеристики на производот : Жица

DEN 778.56
Преносни Мини Осветлување Паричникот Картичка Џеб Led Картичка Ноќ Светлина Светилка Креативните Обновено Попусти
Преносни Мини Осветлување Паричникот Картичка Џеб Led Картичка Ноќ Светлина Светилка Креативните

Нашата цел е задоволството на клиентите!За Плаќање1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУ

DEN 37.00 48.96
Слободен Брод 6/12-Шише Shot Чаша Фах Куршум Чаша Носителот шарени LED батерија светне чаши Вино rack барови мраз кофи Обновено Попусти
Мулти-функција на Отворено Сончевата Светлина Со Вентилатор, Светло Преносни 30 Led диоди, Табела Светилка Rechargable Соларна Енергија Обновено Попусти
Ласерски меч Новина осветлување за ласерски модул ласерско светло 12mm дијаметар Обновено Попусти
Ласерски меч Новина осветлување за ласерски модул ласерско светло 12mm дијаметар

Ласерски меч Новина осветлување за ласерски модул ласерско светлоВид потсетат : 1 Овој производ треба д

DEN 1504.00 1583.52
Нагласи paster led светилка панел diy led светилка литиум батерија 18650battery снабдување со енергија директно 5W Обновено
1 Пар светне LED обетки Studs Трепка Трепка Нерѓосувачки Челик Обетки Studs Танц Партија Додатоци Обновено Попусти
1 Пар светне LED обетки Studs Трепка Трепка Нерѓосувачки Челик Обетки Studs Танц Партија Додатоци

2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналн

DEN 61.00 77.76