144pcs/број 4*6mm AB Бела Боја Капка Бисер Железо-амбуланта корегирање на Кристал Бисер Rhinestones за помине уметност и фустани DIY Кристал SOWO

144pcs/број 4*6mm AB Бела Боја Капка Бисер Железо-амбуланта корегирање на Кристал Бисер Rhinestones за помине уметност и фустани DIY Кристал

DEN 475.20

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само. Ние не сме одговорни за било царински давачки,даноци,или такси.

Тип На Производ: Rhinestones
Обликот: DR
Техника: Топло-Fix
Бренд Име: SOWOO
Употреба: Чанти,Чевли,Облека
Стил: Flatback
Материјал: Смола
Rhinestones Тип: Лабава Rhinestones
Број На Модел На: 4*6mm
боја: ab боја
Материјал: Епоксидна
Техника: пегла на
објектот стил: про-животна средина
Користат За: пром фустан деверуша фустан свадба golves
Користат За: облека додатоци Т кошула, Жени
Пакување: 144pcs/многу
Употреба: Помине Уметност
Големина: 4*6MM
Обликот: Пад

Најдобри предлози во категоријата

100pcs да се Шие на Златна rhinestones Срце облик 14mm flatback Acryl кристали додаток скапоцен камен strass монистра Обновено Попусти
100pcs да се Шие на Златна rhinestones Срце облик 14mm flatback Acryl кристали додаток скапоцен камен strass монистра

Бесплатен превозот мулти боја Acryl кристал 9*14mm лабава монистра додаток gemstones кристал strass 150pcs / торба мног

DEN 302.00 335.52
5 Дворови/многу Згодна виолетова и жолта везови африкански памук, чипка ткаенина со монистра швајцарската voile чипка за облека BC131-7 Обновено Попусти
50x160cm Романтична Пурпурна Розова & Сина Роза Цвет Печатени Памучна Ткаенина Twill Крпа за Комбинација Quilting Месо Ткиво Обновено Попусти
10Yards/многу Ширина 9cm Бела памук цвет печати везени чипка ткаенини,за Жени облека diy чипка намали, Бесплатен Превозот-QX Обновено Попусти
Колорадо Државниот Печат 3.2дијаметар везови patch за закрпи железо на трансфери/злата закрпи/1876 година писма Обновено Попусти
Метал Патент 10 Компјутери За 5 Главата Цинк Легура се Повлече На Едноставна Мрежа Парче Мода High-end За Метал Патентите G5-3 Обновено Попусти
30мм да се Шие на Пластични Прекрасна Свадба Оркестарот Цвет Лента Applique Ткаенина Embellishments Железо на Декоративни Appliques Дом Обновено Попусти
NBNLNV Декоративни Смола Cabochon Круна Шема Микс случајно 100pcs Scrapbooking Додатоци Обновено Попусти
NBNLNV Декоративни Смола Cabochon Круна Шема Микс случајно 100pcs Scrapbooking Додатоци

Главната ВоведМешани случајно од акциите бои.Можеби некои бои се смени,ве молиме да се ЗАБЕЛЕЖИ[email protected]*W : 16mm*21

DEN 444.00 522.24
Домаќинство Машина за Шиење Врзивно Нога 9907 CY-9907 Домашни Шие на Машина Додатоци Школка Hemmer Presser Нога ZLW227 Обновено Попусти
Домаќинство Машина за Шиење Врзивно Нога 9907 CY-9907 Домашни Шие на Машина Додатоци Школка Hemmer Presser Нога ZLW227

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите Меѓутоа, купувачот треба да

DEN 103.00 168.48
(10 јарди/многу) 2 (50mm) organza панделки трговија на големо подарок завиткување Божиќ декорација панделки BK05 Обновено Попусти
(10 јарди/многу) 2 (50mm) organza панделки трговија на големо подарок завиткување Божиќ декорација панделки BK05

Искрен Продавачот Најдобар КвалитетНајниски Цени Брза ИспоракаВи благодариме за гледање Среќен лента

DEN 77.00 85.92